2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben kullanıyorum 3 d canım taşma vs yok ama öncekinde de sorun yaşamazdım. Ama popoda iz bırakmasını hiç sevmiyorum 5 + alayım diyorum ama oda piyasada çok yok 6 ise büyük gelir herhalde
Evet iş yapıyor ayrıca primaya göre uzunluğu daha az yani on beş arka kısa kalıyor

Yemek sıkıntı uyku sıkıntı annemin yanında iyiydim

@rint iyi yapmışsın inşallah çok pişman olur saçmalamış resmen
alp_se son dakika golü attın valla güzel şey çalışmak bu yıl teogcular bende
aynen son dakika oldu seminerin ilk günü dilekçemi vermeye gittim ama12 dil de bende inşallah güzel bi sene olur bebisler ve bizim için.

Allahım çok komik ben başlayacağım diyordum kaldım. alp_se başlamayacağım diyordu başladı. Kısmet işte.
Kesinlikle canım ama senin mudur de gercekten işinin adamı değilmiş.Demekki senin için hayırlı olan buymuş canım

alp_se @rint hakkınızda hayırlısı olsun kızlar :)
saol canım

alp_se canım.senin icin de hayırlısı buymuş demek ki.neye niyet neye kısmet...
saol canım inşallah hayırlı olur kızım ve benim için.Kafamın rahat olmasının en güzel sebebi eski bakıcı olayı işte
Babası bakıcımız inşallah yapabilir ilk defa dün gittim yarım gün güzel geçmiş
ne güzel biz eşimle ayarlayamadık is saatlerini olmadı.sen de hep yarım gün mü gideceksin

@emnis 3d bizde hem iz yaptı hemde pişik 1 aydan fazladır prima kullanıyorum çok rahatız krem bile sürmüyorum.Ama ilk bezimizde prima premium du o pisik yaptığı için molfixe geçmiştim şimdi aktif bebe.Hatta evde acılmadik 2 paket molfix var dursun bakalım prima pisik yapmaya başlayınca geri dönerim olmazsa

Kızlar anaokuluna giden kızımın kahvaltısı evden gidecek öğle ve ikindi okul menüsü olacak.Asıl soru şu reçel koymak için küçük kapaklı bildiğiniz beslenme kabı var mı
@Mymoonlight sen tupper satıyordun

Yadirgamadim cunku yapabiliyor yavrucaklar boyle.ozellikle derdini anlatmaya calisip anlamadigimiz durumlarda boyle oluyor.zaman zaman sakin zaman zman aksi olabiliyor.
O an cocuga senin verecegin tepki onemli sende kizginlikla sert sekilde tepki verirsen ileriki hayatini etkiliyor o da aksi bir cocuk olarak buyur.
O kizginken sakin olup dogruyu anlatirsan onunda yumusak huylu olmasini saglarsin
@emnis

Karınca yiyeni duydum da bu değişik oldu protein olur bir doktora sor istersen, eşek arısı ölüsü falan olmasın da :/
Normal ariydi canim.bizim etrafimiz arilarla sarili olunca haliyle arada iceriye kaciyorlar.nasil ben o ariyi gormedim ona sasiyorum hala.agzindan bi cikarttip kendim korkup yere firlattim.cok sukur bisey olmadi.

Bende bugun sababtan hastanedeydim.
Oglumun kan tahlili rontgeni vardi ogleden sonrada sonuclari almaya gidecegim sonrada amestezi doktoruyla gorusme olcak.yoruldum daha simdiden.
Evde birde temizlige kalkistim iyice yoruldum

Bende bugun sababtan hastanedeydim.
Oglumun kan tahlili rontgeni vardi ogleden sonrada sonuclari almaya gidecegim sonrada amestezi doktoruyla gorusme olcak.yoruldum daha simdiden.
Evde birde temizlige kalkistim iyice yoruldum
kolay gelsin canim ayrıca geçmiş olsun...gözümden mi kacti acaba hayırdır anestezi falan.sıkıntı yoktur insallah

Bende 1 paket Molfix 3d almıştım çok iz yaspiyor.ginduz Molfix gece primaya kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…