2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynen canim doktor da begenmedi bu durumu 10 aylik artik yediklerinin en az yarisi ek gida olmali 1yasindan sonra anne sütü ek gida konumuna gecmeli dedi...simdilik gelisiminde bi sıkıntı yok sadece emmesine ragmen iyi kilo almis ama boyle gitmez emmeyi azaltmam lazım ona da banada zarari var bu kadarinin

Canim benim... Cok tesekkur ederim sicakligin o kadar gecmis ki mesajina sarilmis kadar oldun...bugun epey video izledim yazi okudum aklima yatan kişilerden mantikli gelen yontemleri belirledim ne kadar uygulayabilirim bilmiyorum ama denemeye basliyorum cunku gercekten artik iyi degilim ve agresif olmam bebegim icin hic iyi degil...

rint evet kesinlikle bize nazlaniyolar suan seminerlere gidiyorum halasi bakiyo ogluma ben yokken kahvaltisini guzel yapiyomus yemegini yiyomus ama ne zamanki ben okuldan geliyorum yatana kadar agzini acmiyo agzini kapatip meme diye agliyo...nasil.bi cozum bulurum buna bilmiyorum cok güzel yiyen bi bebekti simdi hersey sorun 4dis pespese cikardi idrar yolu enfeksiyonu gecirdi yaklasik 1bucuk ay bisey yemedi ve bütün yeme alışkanlıkları degisti mama sandalyesinde asla oturmuyo bi cok yemegi begenmiyo agzindan cikariyo tukuruyo...gecen gun 3kere yemek yaptim 3. De anca yedi insallah duzelir bu durum ...bu emme ve uyku sorunlarini biran once cozmem lazım yoksa bizde gidişat iyi degil

Off be kızlar allah yardımcınız olsun ben kendi halime fena diyodum sizinki de benden fenaymış ben de hiç iyi hissetmiyorum valla kendimi.. annem de bana diyodu bu yaz keselim mi sütten diye
Allah hepimizin yardimcisi olsun uyuyan güzel yemek yiyen bebek gercekten buyuk nimetmis uyumayinca hicbisey yolunda gitmiyo benim yavru uykusunu alirsa cok sakin kendi kendine oynayabilen bi bebek cok mizmizlanmaz aglamaz ama bazen o kadar bunaliyorum ki gunduz kirip doksede gece uyusa keske diyorum...sutten kesme mevzusunda da yasina kadar kesmeyi düşünmüyorum sabrederim ama yasindan sonra hala boyle bunaltirsa bilemiyorum belki keserim cunku suan ciddi anlamda yeme ve uyku problemine neden oluyo bunlari düşünmek bile cok uzuyo beni 2yasina kadar emzirmeyi cok isterim insallah toparlariz durumu ne diyim

Canım dün annem mercimek çorbası yaptı yarım kase bile değil icirdim ama bütün gece bütün mahalleyi ayağa kaldırdı .mercimek çorbası mı bir daha hayirrrrrrrr
Oyy kiyamam bizim durum sizden biraz daha iyi demekki suan mercimek ciddi gaz yapmiyo bizde ama verirken oglen vermeye dikkat ettim korkumdan...gaz olursa geceye kadar atsin diye...ama yine şükür eskiye gore epey duzelme var bizde insallah melek minnosunda en kisa zamanda duzelir gazli bebek gercekten cok zormus

gonulll canim bende denedim molfix 3 dyi ayni dedigin gibi kaka taa sirtina kadar cikti defalarca her seferinde acaba baglayamadim mi dedim dikkat ettim ama yok tutmuyo kakayi baska bezde hic başıme gelmedi molfix bize yaramadi eski bezide 2aylıkken falan kullanmistim o zamanda cis sizdiriyodu bidaha molfix kullanmam artik

Karınca yiyeni duydum da bu değişik oldu protein olur bir doktora sor istersen, eşek arısı ölüsü falan olmasın da :/

Geçen hafta 4 gün dedi ayrılıyorum eşim isteniyor dedim aman etme eşini ikna et 3 gün gel hallederim dedi. Tam bir hafta kafayı yedim sıpa için hangisi iyi diye. Çok düşündüm.
Zümrem ayrılmamı istemedi. 18 saat vediler bana kendileri 28 30 gireceklerdi. Tamam dedim müdüre gittik dedik böyle böyle. Ooo çok güzel dedi.
Bugün bana okuldaki diğer öğretmenlerin buna karşı çıktığını bu sebeple bana 3 gün veremediğini 3 buçuk gün verebileceğini 18 saat de olmayacağını 20 saat verebileceğini söyledi.
Yarım gün dediğiniz gün ne yapayım çocuğu alıp okula mı getireyim o zaman ben ayrılıyorum dedim yazdım dilekçeyi. Müthiş kızgın ve kırgınım. Geçen sene 18 saate mazeretsiz 3 gün vermiş. Ben bu sene de bunu istiyorum süt izni vs değil dedim. Her yıl yeni imiş. Bu sene yapmayacakmış. Siz bilirsiniz müdürüm bu duruma sebep olan kimseye hakkımı helal etmiyorum dedim.
L Larendee

Hoşbulduk zümrecim nasılsın bu sene başlamıyodun dimi sen ??

evet evet başlıyor 3 yarım gün ile şahane bir şekilde inş :))) senin derslerin nasıl canım hergün gidecek misin.
emniscim anlatmış zümrem saolsun müdürüm toparladı dersleri.Ve en güzeli bizimle 3 yıl çalışan eski bakicimiz bakacak küçüğümede.Şimdilik herşey yolunda ani bi kararla geri dönüş oldu is hayatına.İnşallah hayırlı olur

rint canım arkadaşım benim sıkma canını sen.her ser de vardır bi hayır...hayırlısı böyleymiş demek ki ve aynen dedigin gibi ve kimsenin hakki yanına kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…