2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ebyar herşeyi koymuşsun valla cnm patlıcanı çok yiyoruz bizde kizartip mı koycaz hiç yapmadım nasıl yapılıyor banada anlatın

138 lik 1 beden ve 152 lik 2 beden prima yenidogan almis bulundum. Daha stoklamam, umarim sansima memnun kalirim.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin

ebyar herşeyi koymuşsun valla cnm patlıcanı çok yiyoruz bizde kizartip mı koycaz hiç yapmadım nasıl yapılıyor banada anlatın
Canım patlıcanı dilimleyip yağda hafif kızartıyorum maksat çiğliği kalmasın tamamen kızarmıyor yani sonra kağıt havluya alıp fazla yağını alıyorum soğuyunca poşetliyorum atıyorum

Ahh canım ne kocalar var bizde nerde anacim ben yanlarında otururken dediğin gibi giki çıkmıyor varlığım güçmü veriyor ne oynuyor bskiyor çocuğa ben bı gidiyim hemen burnumun dibinde bitiyor ikiside :) velhâsil biz yorulmaya devam kimseden fayda yok Allah tan başka

138 lik 1 beden ve 152 lik 2 beden prima yenidogan almis bulundum. Daha stoklamam, umarim sansima memnun kalirim.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin
Cnm bize de Prima yaramadı pisik oldu molfixle devam ediyoruz.cok fazla alma ben çok hızlı geçmiştim 1 den 2 ye 2 den 3e.herkes öyle hizli mi gecti bilmyrm ama bizde oyle oldu

gonulll canım.merak ettim de badalan ne
Kuru fasulyenin tazesi.
Beyaz barbunya gibidir goruntusu.
Bi kircilli barbunya vardir bide beyaz barbunya.
Daha borulce de diycektimde onuda bilmiyorsunuz.
Daha ic bakla diycektim onuda cogu kisi bilmez.taze baklanin icindeki tanelerin iyice iri haline ic bakla denir.
Bizim buralarin sebzeleridir.
Daha acı filizimiz var. :)))

Cnm bize de Prima yaramadı pisik oldu molfixle devam ediyoruz.cok fazla alma ben çok hızlı geçmiştim 1 den 2 ye 2 den 3e.herkes öyle hizli mi gecti bilmyrm ama bizde oyle oldu

Oğluma bez pisigi yapmıştı prima çok fazla kanadı poposu inşallah senin bebise iyi gelir

Cok sagolun tecrubeli annisler insallah aldiklarim benim oglusumun poposuna yarar.
Simdi sizin bebisler abi abla oldular masallah. Hepsini ama hepsini opuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…