2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Iyi geceler kızlar... Bugün resmen yorgunluktan ayaklarım şişti. Konyaya gittik geldik arkada 2 çocuk ve ben coook aksiyonluydu.bizimki diyor su çocuk da büyüsün sen süreceksin artik ben emekliye ayrilacam. Ufaklik bir dizime oturdu kızım da kiskandi o da diger dizime kocaman arabaya sığamadık sıkışarak geldk ust uste

valla bu düzen bile bana göre çok iyi canım ya :) maşallah diyelim. asşlında benim sıpada 4 5 de uyusa sonra 7 8 de hemen uykusu gelmez geç gelir ama uyumuyoır uyumuyor 8 de uykusu geliyor ://
Yani arada düzen sasiyor ama illa ki öğlen ve ikindide çok uykusu geliyor hiç olmazsa emerken uyuyor o saatlerde.

valla bu düzen bile bana göre çok iyi canım ya :) maşallah diyelim. asşlında benim sıpada 4 5 de uyusa sonra 7 8 de hemen uykusu gelmez geç gelir ama uyumuyoır uyumuyor 8 de uykusu geliyor ://
Yani arada düzen sasiyor ama illa ki öğlen ve ikindide çok uykusu geliyor hiç olmazsa emerken uyuyor o saatlerde.

Zor yolculuk olmus.buyuk kizim kemerinide baglatip oturuyor artik su aralar kucugumu araba koltuguna oturtuyorum ama aglamaa halinde surekli fazla durmuyor orda.
Cocuklarla yolculuk yapmak zor is.

Bugun benim yavru sabah uykusundan gec kalkti haliyle oglen uykusunuda gec yapti.9 bucuk gibide gece uykusuna yatirdim.gunduz 1 defa uyumus oldu.
Sabah erken kalkarsa gunduz 2 defa uyuyor.gunduz uykularimiz o yuzden duzenli degil.
Su aralar yemek yemiyor demistim ya uykuya yatmadan once gece mamasi yediremdim.az oncede uynadi bi tutlu uykuya dalamiyor en sonunda mama yaptirdim onu ictide uykuya tekrar dalmak uzere suan.

Allah razı olsn cnmcm.Ya benmde sorun olablcgi aklıma hiç gelmiodu ama artık dusunyrm neden diye ve o geldi aklıma.dediğin gibi büyüdüler.bende artık yediklrmzdn yedryrm yani.Ondan olablr falan diodum ama bilmyrm.

The_new havalar biraz serinledi usutmus olabilir o yuzden koku vardir.
Yedikleri bazi sebzelerde koku yapabilir.corap giydir ayagina bacaklarina uzun giydir.

Evet baya serinledi.Uzun giydirmeye başladım.geceleri zaten giydiriodm.bacaklri da emekledgi için uzun zamandr uzun.Artık üstü de uzun diyeblrm.çorap takintm vardır.yazın da hiç cikarmadm coraplrni hep giydirdm.kızlar ayaktan üşütür diye.ama kendim üşütüo olablrm.o etkiler mi bu derece bilemedm.Arada baya üşüyorum çünkü.ayaklrmda da çorap tutamyrm her zaman giy çıkar yapyrm.bi de gariptir 12.haftada bulantı kusmalrm başladı.üşüttüm ondan herhalde diyrm ama tipik hamilelik bulantısı sabah aç karnına falan.

Kızlar günaydın
Oğlumun dut pekmezi vardi buzdolabında o böyle minik minik pütürlü olmuş neden acaba öyle oldu yiyincede pütürlü insanın agzinda

Kızlar günaydın
Oğlumun dut pekmezi vardi buzdolabında o böyle minik minik pütürlü olmuş neden acaba öyle oldu yiyincede pütürlü insanın agzinda
dut pekmezini bilmem ama ev yapimi pekmez buz dolabinda oturur yani donar koyulasir burda pekmez bitmiş derler yani puturlucay bardagina biraz koyup sicak suya koy canim buyuk ihtimal duzelir yani normal üzüm pekmezi öyle oluyor buda aynidir bide buz dolabi degilde serin bi dolap kiler vb. bi yere koy bozulmamistir bisey de olmaz.

Kızlar günaydın
Sekerlenmis canim.sorun olmaz.sicak suya koy kavanozu erir kendi kendine.
Kavanozu dolaptan cikar ilk once normal oda sicakligina gelsin ondan sonra sicak suya oturt.

Senden de alabilir canim.yedigi sebzelerden de kaynakli olabilir.bakliyat yerse o da yapar.

Sekerlenmis canim.sorun olmaz.sicak suya koy kavanozu erir kendi kendine.
Kavanozu dolaptan cikar ilk once normal oda sicakligina gelsin ondan sonra sicak suya oturt.
Çok sağolun kızlar deniycem hatta buzdolabında tutmiyim artık

Kızlar günaydın

Şekerlemiştir, benmari usulü ısınsın erir, kaynamasın ama uzun süre ılık suda durunca erir ama pekmezi buzdolabında saklamana da gerek yok.

Selam anneler bi soru sormustum ama musayt degildnz sanirim gelecek hafta tatile gdecezde bebegime neler gerekli neler almaliyim ne yapmaliyim ilk defa gdecem bilmiorum giden tecrubeli anneler yardimci oluurmusunz

Selam anneler bi soru sormustum ama musayt degildnz sanirim gelecek hafta tatile gdecezde bebegime neler gerekli neler almaliyim ne yapmaliyim ilk defa gdecem bilmiorum giden tecrubeli anneler yardimci oluurmusunz
Mayobez al canım işte havlu güneş kremi şapka gölgelikli bebek simitlerinden olabilir çok farklı bi şey yok kendine goturduklerinden bebise de goturcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…