2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet hicbirini bilmiyordum.merak ettim hemen baktim zaten sonra görseline

Tesekkur ederim iyiyiz canim benim.dün kızımın doğum günüydü onunla baya yorulmusum yeni kalktim...ne cabuk büyüyorlar yaa. Sen nasılsın peki ufaklık napiyor.kendi evindesin degil mi sen
İyi ki doğmuş kuzu nice güzel yaşları olsun inşallah.
2 çocuk zordur ya baya ama keyiflidir de. Birkaç seneye rahat edeceksin inşallah.
Biz de iyiyiz şükür oğluşum uyudu şimdi, biraz burnu tıkalı gibi hala. Çok hareketli hiç durmuyor sıpa.
Ben kendi evimdeyim arada anneme gidiyorum geliyorum gün içinde, aynı şehirdeyiz annemlerle zaten, eşim nöbetteyken de kalıyoruz orda :)

Hiç bir kışlık hazırlık yapmadım yapmiycamda hala Rize'de annemlerin yanındayız okul açılacak anca gideriz okul telaşı falan kışlık hazırlığa zaman kalmaz
Kisin yaz sebzelerini ozluyorum arada yemek iyi oluyor.cocuklar da seviyor zaten.
Sen gelene zaten yaz sebzesi azalir artik.

Bandırma'da şeker fasulye derlerdi tazesine.ben de hep atardım buzluga..borulcenin de zeytinyağı ve sarımsakla salatası çok güzel oluyor

Evet almadan once yapmam gereken arastirmayi simdi yaptigimda belirli bi aydan sonra aktif bebekten memnuniyet cok fazla.
Alti ustu bir bebek bezi dedim ama ilk cocuk acemiligi iste boyle boyle ogrenicez :))
Ahh canım aynı yollardan geçtik hayırlısıyla bebisini kucağına al da gerisi geliyor nasılsa bebisinin cinsiyeti ne ?

Bayılırım bu saydiklarina ben çok iyi biliyorum fasulye ve fasulye türevleri aşığıyım da :))

Hiç bir kışlık hazırlık yapmadım yapmiycamda hala Rize'de annemlerin yanındayız okul açılacak anca gideriz okul telaşı falan kışlık hazırlığa zaman kalmaz
Bende yapmadım annem domates konservesi ve fasulye yaptı bana kışın onları alırım yeter bana zaten kis sebzeleri çok güzel oluyor bizim evde karnabahar hergun olsa hergun yenir :))

U UgurluKedi canım yazmışsın zaten oğlun olacakmış Allah hayırlı doğumlar nasip etsin sana oğluma sağ salim kavuş inşallah sana tavsiyem kendini uykusuzluğa alıştır :)) ben hamilelikte uyudum uyudum sonra çocuk doğunca esekten düşmüş e döndüm uykusuzluk çok fena yordu beni özellikle ilk 2 ay o yüzden arada uyuma uykusuzluğa alış bence

Haha gözünü korkutmayalım kızın:)) ben gerçekten alıştım 3saat kesıntısuz uykuyla zımba gıbı oluyorum :) eşim erkenden yatıyor gece hiç uyanmıyor yine de uykudan bayılıyor :)))

Ahh canım aynı yollardan geçtik hayırlısıyla bebisini kucağına al da gerisi geliyor nasılsa bebisinin cinsiyeti ne ?
Erkekmis canim cok erkenden belli etti kendisini. Ben heralde hamile kalacagim ay gordugum ruyanin etkisiyle kendimi kiza o kadar hazirlamistim ki ufak capli bir sok yasadim :) Tek temennimiz saglikli ve hayirli olmasi tabi ki. Isnini de Daghan koyacagiz insallah bir saglikla alalim da kucagimiza

Haha gözünü korkutmayalım kızın:)) ben gerçekten alıştım 3saat kesıntısuz uykuyla zımba gıbı oluyorum :) eşim erkenden yatıyor gece hiç uyanmıyor yine de uykudan bayılıyor :)))

Hamileligin son aylari zaten rahat uyuyamamaya baslarim vucut hazirlik yapar diyorum dogumdan sonraya :)) O yuzden uykum gelirse ben tutana askolsun :)
Bu arada valla gozum korkmuyo degil cunku ben uykusuzluga acaip dayaniksiz bi tipim. Iki gun kalitesiz uyuyayim psikolojim altust oluyor. Napalim isin dogal akisinda mecbur olacak seyler diyip teselli buluyorum :)
Oyle ya da boyle tum zor zamanlar geride kalicak deyip polyannacilik oynuyorum :)

Insallah canim aminnn.zor oluyor her açıdan farklı sıkıntılar da eklenince ama faha da iyiye gidecek insallah.hem ufak çapta kavgaları var hem de seviyorlar birbirlerini o halleri çok komik oluyor.kızım bebeksin sen bebek diyerek kızıyor oglusa o da bakıyor masum masum sonra sıkıştırılınca bi bağırıyor zor ama cook keyifli...Allahim isteyen herkese istediği vakitte nasip etsin... Tam geçiş zamani ya korkuyorum ben de hasta olacak diye.hareket noktasında zirvedeler zaten...

Bende yapmadım annem domates konservesi ve fasulye yaptı bana kışın onları alırım yeter bana zaten kis sebzeleri çok güzel oluyor bizim evde karnabahar hergun olsa hergun yenir :))
Bizim evde pismeyen tek sebze karnabahar.ben de severim ama eşim kokusuna bile dayanamıyor.ben de mahrum kalıyorum kv yaptığında çağırıyor arada... Ha bi de mantar ve sakatat grubu pismez yenmez... Yemek seçenlere yemek pişirmek daha.bi zor

Kış sebzelerine bende bayılırım. Karnabahar pırasa kereviz çok severim ama eşim pek iştahlı yemez inşallah oğlum babasına çekmez diycem ama çekmiş bile sebze yediremiyorum sıpaya ama Eti hiç geri çevirmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…