2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Herhalde ben kendi isteğimle ikinci çoçuğu ceserat edip istemem. Güzellikleri çok fazladır eminim ama o ilk aylar öyle gözümü korkuttu ki hele uykusuzluk hiç alışamadım uykusuzluğa hiç hala sabahın 6sında uyanıyor minik sıpam

İsmide çok güzelmiş :) adıyla yaşasın inşallah

Yok canım cidden geride kalıyor benim halim içler acisiydi alper ilk dogdugunda nerdeyse depresyona girmistim ama geride kalıyor 10 aylık olcak nerdeyse çok şükür daha iyiyiz tabii suda var o zor zamanları bu topicteki güzel insanlar sayesinde astım seninle aynı durumda olan insanlarla konuşunca insan daha iyi oluyor canım

Bilirim canim. Ben de hamileligimi negatif bir asilama ve iki tup bebek denemesi sonucunda surpriz bir sekilde normal yoldan elde ettim.
O donem benimle ayni yoldan gecen insanlarla dertlesmeseydim psikolojim iyice cokecekti. Zor donemler seni anlayan insanlarla daha cekilir oluyor

Bizde de tam tersi mantar karnabahar cok yenir haa sulu yemek olarak degil canım fırında piscek peyniri üstünde eriyecek vs vs uğraştırıcı yemek ama eşim ancak öyle yer benim kaynana ne anlar sağlıklı yemekten bı patates kızartmasina alıştırmis oğlunu cocukluktan beri hergun olsa hergun yer ama yapıyormuyum tabii ki hayır sulu yemeğe biraz alıştırdım ama arada cinslik yapıyor tabii yemeyerek

Bizimkide sebze yer et kıyma yemez napcam bilmem demir eksikliği de var öğlen kıymalı kuskus pilavı yaptım ona yemedi yoğurdun içine karıştırıp verdim oda çok az yedi

Bizimkide sebze yer et kıyma yemez napcam bilmem demir eksikliği de var öğlen kıymalı kuskus pilavı yaptım ona yemedi yoğurdun içine karıştırıp verdim oda çok az yedi

Yağmurcum Deniz'in de b12 si düşük çıktı. Doktorumuz her gün et ve yumurta yedir demişti. Ben kavrulmuş kıyma hazırladım derin dondurucuya, alabildiğim herşeye atıyorum , yiyor yemiyor artık ne yese kardır diye.. bir de haşlama et ve içi yumuşak kalmış antrikotu küçük parçalar halinde çok kolay yedi. Yumurta sarısına da birkaç damla su katıp , erimeyecek bi peynirle tereyağında yaptım, o da tam not aldı, neredeyse ilk defa bir tam sarı yemiş oldu. Bu arada kuskus da iyi fikir..

Senin adına çok sevindim canım bebisinin ansızın gelmesi çok sevindirici Allah'ım tamamına erdirsin şimdi yaşadığın günler çok güzel hamilelik çok güzeldi ya tadını çıkar

Önerilerini aklıma kazidim canım çok sağol deniycem küçük küçük çiğ kıyma koymaktansa buzluga kavurup atmakta mantıklı bunu yaparım en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…