2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam anneler bi soru sormustum ama musayt degildnz sanirim gelecek hafta tatile gdecezde bebegime neler gerekli neler almaliyim ne yapmaliyim ilk defa gdecem bilmiorum giden tecrubeli anneler yardimci oluurmusunz
Güneş kremini biz sebamed aldık 50 faktör hiç bi şey olmadı gayet iyi korudu dr danışmadım ben

evet canım merkezdeyiz.2 kızımda burda doğdu

Bir kış temizliği yaptım çocuk perişan eşim isyanlarda çok şükür bitti de cam silmeyi hiiic gözüm kesmedi

Maharetli annisler kışlık buzluga neler hazirladiniz ben de yapıyim diyorum da bı domates konservesi yaptım başka ne var mesela ?

Maharetli annisler kışlık buzluga neler hazirladiniz ben de yapıyim diyorum da bı domates konservesi yaptım başka ne var mesela ?
Ben kahvaltılık sos yaptım domates koydum memlekete gidince fırsat bulmuşken patlıcan biber taze fasulye kuruttum yine taze fasulye attım buzluğa eşim sevdiği için şeftali konservesi de yaptım bir de patlıcan kabak vs falan kızartıp attım dolaba kışın musakka yapmak için başka da bişey yapmam herhalde

Zamaninda bezelye koydum buzluga.taze fasulye, bamya , barbunya, badalan, kozlenmis patlican , kozlenmis kirmizi biber, karniyariklik patlican koyarim.2 ser 3 er paket hazirlar koyarim.

Canım migrosta indirim vardı ben prima pampers yeni bebek yazıyo ondan aldım.. Premium care diildi yani.. Çünkü bebişin totişi hangisini beğenir belli olmazmış :)) benim aldığım 138taneydi 1ay yeter galiba
Slm ben de ayni sekilde yaptim ama ilk aylar icin bu bezden memnun kaldiniz mi yoksa degistirmeli miyim

Maşallah kuzum daha ne olsun

Temizliği yapan biz ölen biz isyan eden hep eşler bo çocuğa bakmakta ne var sanki bizde de aynı durum söz konusu da
Dogru yazmissin.bakamiyor bu babalar cocuklarina bi muddet sonra pes ediyorlar hele aglamaya basladiklarinda tamamen pes ediyorlar.isim olmadigi zaman gayet guzel ilgilenir ama ben mutfaga gideyim hemen baslar hanim durmuyor yavru diye seslenmeye.
Hepsi ayni model.cok nadir oyle babalar.var cevremde azda olsa.kardesimin esi mesela evi temizler cam siler gerekirse cocuk bakar altini dahi temizler.yikar doyurur hemde isine gider calisir.kardesimin isi oldugumda bu dediklerimin hepsini yapar.

Slm ben de ayni sekilde yaptim ama ilk aylar icin bu bezden memnun kaldiniz mi yoksa degistirmeli miyim
Sordugunuz arkadas bayadir yazmiyor buraya.
Prima fazla stoklamayin derim her bebegin totosu kabul etmiyor.ilk cocugum primayla buyudu 2.cocugum prima totosunu kanatti molfixe gectim sorun kalmadi.3.cocugumda ilk baslarda prima kullandim butun cesitlerini nemli oluyordu kiyafetleri surekli meger bez sızdiriyormus yesil ve beyaz paket ikisiide sızdirdi sonra molfixe gectim hala da molfix kullaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…