2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benimki de 8-9 arası uyuyor artık canım ama benimki sabah çok erken kalkıyor bende o konuda müzdaribim. Sabah 5-6 dedin mi ayakta valla 7ye kadar uyuduğu zaman düğün bayram bana. Bir de önceden gece bir en fazla iki defa uyanıyordu bu sıralar yine 4-5 kere uyanıyor mama yiyor sonrasında uykuya geçişte zorlanıyor ağlıyor. Galiba yine diş geliyor

Cnm tesekkur ederim valla supriz yumurtamizda var artik bizim rabbim saglikla kavusmayi nasip etsin
amin canım Allahtan tümm kolaylıkları diliyorum sana inşallah sağlıkla dünyaya gelecek ve uslu cocuk olup annesini ablasını üzmeyecek :) ayyy senin minnoş ablada olacak ne tatlıı

Aksaray canım. Valla çocuklara üzülüyorum. İstanbul'da beton yığınlarının arasında büyüyorlar. Orda anneannemlerin müstakil bir evi küçük bir bahçesi var. Bahçeye hamak kurduk istediği gibi sallandı. Dalından domates biber salatalık yedi. Ayaklarını toprağa bastı. Üstüne bi de kurban kesmeye köye gidince mutluluktan uçtu kuzum.

Bzm gündüz kahvaltıdan sonra bi uyuma Faslı var 11 12 gibi bı de akşam 4 5 gibi 1 saat uyuyor ondan sonra da 10 11 de yatış.2 3 saatte 1 de kalkyrz gece.sabah 8 9 gibi de kalkış.

Bzmki biraz zor bebek herhlde bilemiyorum ya da hepsi boyle.hep oyun hep ilgi hep sevgi öyle alıştı ona bakmadigimiz konusmadigimiz zaman kıyamet kopuyor biraz kndi de oyalansin oynasın istiyorum 2 dakka bakiyor oyuncağa.hemen pacama yapışıyor kucak istiyor.tabi ki çok güzel çok tatlılar büyümesini bsyler öğrenmesini izlemek çok güzel ama çok da zor

ah kuzum ne iyi olmuş, bizimki köyü pek sevemedi hep kalabalık içinde kaldı tedirgin oldu yavrum :) bayram malum evler geelen giden çok oldu o yüzden . şimdi üzülüyoruz ileride daha kötü olacak sokakta oynamak isteyecekler betonların içinde oyna oynayabilirsen sonra işte evde pc oyunlarına alışıyorlar

Bizim ki de aynen anlattığın gibi canım ilgi üzerinden asla kaymayacak hiç kendi başına oynamıyor. Odadan saniye ayrıl yeri ğöğü yıkıyor

Canım ben köye gittim geldim ya orada fazlaca bebek vardı zaten inceledim durdum vee gördümkü cocukları biz yaramaz yapıyoruz :) hep ilgi alaka hep oyun hep sevgi ( he kötümü yapıyoruz tabiki hayır ) köydeki çocuklar kendi kendilerine ver eline havuç saatlerce gık deemeden oturuyor-kaldırmadan yüreteçten çıkmıyor- ağlamıyor- akşam oluncada 8 de uyuyor- hiç bir gürültüden vs etkilenmiyor öylee kalabalığın içinde uyuya kalıyor. Birde bizimkilere bak parke çıt dese uyanıyor, uyutamaya çalışmak 1 saat uykusu yarım saat - saniye tek bırakılmıyorlar - günde 2 kere park bahçe gezintisi vs anca memnunlar paşalar :) köyde çocuğuma nazar değecek diye korkmuştum sonra eşime diyorum yaa buna ne nazar değecek her gören illallah ediyor

İlk günler bizim ki de tedirgin oldu ama kalabalığa bi alıştı sonradan şimdi eve geldik düzenimiz alt üst oldu. Öyle böyle büyüyecekler işte. Baksana neredeyse bir yılı dolduracağız zaman ne de çabuk geçiyor. Dün gece eski yazışmalarımızı okudum da acaba ne zaman doğar herkes doğurdu beimki hala niye gelmiyor derken hoppp yaşları bile geldi kuzucukların

Hepsine canı gönülden katılıyorum inşallah doğru olanı yapıyoruzdur.

Bzm gündüz kahvaltıdan sonra bi uyuma Faslı var 11 12 gibi bı de akşam 4 5 gibi 1 saat uyuyor ondan sonra da 10 11 de yatış.2 3 saatte 1 de kalkyrz gece.sabah 8 9 gibi de kalkış.
valla bu düzen bile bana göre çok iyi canım ya :) maşallah diyelim. asşlında benim sıpada 4 5 de uyusa sonra 7 8 de hemen uykusu gelmez geç gelir ama uyumuyoır uyumuyor 8 de uykusu geliyor ://

Bence de o kolik hallerini hiç ozlemedim böyle çok daha iyi bizimkide aşırı gazlı bir bebekti akşam 6 olmasını istemezdim hele gece yine hiç söylemek bile istemiyorum o günler çok zordu çok

Hayırlı cumalar kızlar. Grip aşısı olacak mısınız bebislere yaptıracak mısınız aşı? Benim eşim çok sık grip oluyor kendine hiç dikkat etmediği için. Şimdide aşı olalım diyor ama kararsız kaldım

Eşine maşallah dedim imkanın varsa başlama canım bencede .ben biraz daha idare etmeye çalışacağım inşallah

canım sen aksaraylı mısın bende 8 yıldır aksaraydayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…