2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hayırlı günler.bebişin iyileşmesi için 7 gün çok fazla değilmi ya.5 kere gittin yine kabak sana patladı pes doktora yani.insallah tez zamanda iyileşir yavrun canım.bebislerinizi ve sizi upuyorum paçiler

Aaaa bak bunları da hatırlatınca demek epey çokmuş benim ben bi tövbe edeyim kız

ahaaha :) sen yap yap bir çocuk daha yap arın hahaha ay ne güldürdün beni alemsin

Gelsin de ben bir konuşayım beyimle :))

konuş canım seni anca o kurtarır

İkinizde iyi coşmuşsunuz kızlar maşallah arınmak bahane bebişler şahane ama genelde çekilen acılar için günahlara kefarettir derler rint in morali düzelsin diye söylemiştim konu nerelere geldi

:)) bence de. Eşin adrenalini sevmiyor demek ki senin gibi çılgın değil Allahtan :))
Ahh çelemedim aklını ahh...
İkinizde iyi coşmuşsunuz kızlar maşallah arınmak bahane bebişler şahane ama genelde çekilen acılar için günahlara kefarettir derler rint in morali düzelsin diye söylemiştim konu nerelere geldi
E ama gerçekten öyle değil mi ne güzel doğura doğura arınıyoruz

aynı duygulari yaşıyoruz canım biz nezaman gorcez o gunlerı (
dilerim en kısa zamanda canım
Benimkide 2011 30 Kasım arada pek bişey yokmuş aslında. Rapor mu aldınız okul için? Sağlık raporu istiyorlar ya.
Benimki aksine babası denemek için kolunu uzatıyor ısırmıyor sıpa:)))
aralarında 2 hafta var sadece.Rapor alacağız daha almadık canım ama anaokuluna haziran ayında yazdırmistik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…