2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kız benim doğumumda hamileliğimde rahat geçti şimdi işkillendim bu lafından

Bundan kullanan varmı acaba iyimidir sizce

Eklentiler

• IMG_2355.PNG
    169 KB · Görüntüleme: 31
ben pierre cardin kullanıyorum canım bu markayı bilmiyorum ama tek önerim ölçülerine dikkat et ben 70*110 almıştım ama bir geldi 75 *115 kapılardan geçmiyor kocaman bir şey. en fazla 60 eninde al yani :)
Oyle alıcam canım normal sallanan beşigi var zaten kalkmaya basladı sallanıyo bide idareten bunu alayım dedim hem baska odada kullanırım tekerlekli

Dığumdan çıktım oh ne güzel :) enfeksiyon olunca dedim sanırım benim günahlar biraz fazla geldi bir doğumla temizlenmedi ondan devamı geldi :)))

ben pierre cardin kullanıyorum canım bu markayı bilmiyorum ama tek önerim ölçülerine dikkat et ben 70*110 almıştım ama bir geldi 75 *115 kapılardan geçmiyor kocaman bir şey. en fazla 60 eninde al yani :)
gozdefat26 canım bende graco kullanıyorum. Bizimki de geniş kapıdan zor geçiyor ama sıpa çok seviyor o genişliği. Genelde enlemesine yatıyor zaten

Kuzum ne güzel günahsızmışsın demek :))
ah canım keşke öyle olsa maalesef öyle bir dünyadayız ki insanı zorla günaha sokuyorlar ör : dün gece 2 de yatak odası camından -açık camımdan- halı silkeleyen komşu .. inan çocuk uyumasa çıkıp avazım çıktığı kadar bağıracaktım ama sustum içimden küfür ettim gece gece (

kızlar benim uyumayan sıpamdan artık kocamda nasıl bıktıysa gitmiş eczaneye bebek uyutan doğal bir ilaç surup yok mu şu kullandığımız gaz ilaçları gibi demiş eczacı buna bir şurup vermiş içinde bitkisel otlar var portakal çiçeği lavanta melisa falan . :) dün verdik çocuk uyuyacağına sanki daha çok çoştu yine yatış 12 :))) bir hafta ilaca şans vericem işe yararsa burdan da bildiririm

içindekiler
aktif Maddeler 5 ml'de
Hidrogliserinli bitki Ekstraktları;
Portakal çiçeği
Lavanta çiçeği
Mayıs Papatyası çiçeği
Melisa yaprağı
Mercanköşk
Alıç çiçeği 0,375 g
Akasya gamından elde edilmiş prebiyotik lif 0,25 g
Vitamin C 6 mg
Magnezyum 140 mcg
Manganez 70 mcg
Fosfor 30 mcg

Kızlar geldik kbb kontrolunden doktor bana peditus u falan 1 hafta ver ben ağır şurup diye 5 gün verdim ya gonulll 3 gün daha kullan onları dedi az bir geniz akıntısı kalmış dedi kabak benim başıma patladı ya kızlar ben 1 hafta kullanmadım diye geçmemiş şimdi 3 gün daha o 3 şuruba devam etcem bakalım ne oluyor

kullan bakalım canım inş biter rahatlar kuzucuk

Özlettin canım arada uğra burda dertlesince insan rahatliyor yaz bize

canım arayı çok açma arada gir yaz bize :) maşallah ogluna emekleme yürüme başlayınca daha bir yorucu oluyor bırak kalsın öyle şimdilik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…