2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
My moonlight My moonlight misafirin varmis yoklamaya katmiyorum seni.
@yaren92 nin de misafiri var.
Yagmur8991 Yagmur8991 yavrucugu hasta
@yasemn2014 sunnetli yavrusu.

Y yilfasa @emnis @jean L Larendee hasbeee hasbeee siz burayi yalniz birakmiyorsunuz.

TaeYang TaeYang @Askina eskiya rint rint @gozdefat26 @Hurdunya @disikartal87 pek girmez oldunuz sanki hergun giriliyor ama sohbet pek yok.

ebyar ebyar @true love cok cok nadir girenlerdensiniz.

@because of you artik unuttu buralari.

@yess_mor ilk gunler muhabbete katildi ama devami gelmedi.

Baska kim kaldiiii listeye eklemedigim.aklima suan gelmeyen varmi acaba bilemedimmmm

Y yilfasa yoklama tamammi :)))))
Oyyy canım benim tek tekte saymış hepimizi. Valla girmeyi çok istiyorum ama benim ki elimde telefon bilgisayar gördümü çıldırıyor. Uzak tutmaya çalıştıkça çocuk telefon bağımlısı oldu. Sizinkiler de öyle mi yoksa ben bi yerlerde bi hata mı ettim de bu böyle telefon delisi bişey oldu çıktı

Çok şükür canım iyiyiz siz nasılsınız? :)

Şükür canim iyiyim 2 veletle misafirle uğraşıyorum.sen nasılsın ufaklik nasıl

İyiyiz kızlar çok şükür sağolun.
Oğluş çok hareketli hiç durmuyor yatana kadar :)
Yoruluyorum ben de bol Bol
Bugün annemdeyim, 1 saat filan bi uyumuşum sersem gibi oldum ama iyi de geldi :)

Tek cocukken temiz ev.zaten gunduzde evde yoksunuz ne guzel.kirleten yok dagitan yok.
Bizim ev tam tersi kirletende cok dagitanda cokkkk.
Kuzum Allah sana kolaylık versin gerçekten 3 çocukla nasıl başediyorsun. Maşallah burayı bile ihmal etmiyorsun :nazar::KK9: ayakta alkış sana :nazar: ben bi taneyle başedemiyorum :ruh: psikolojim fenalar da :KK43:

İyiyiz kızlar çok şükür sağolun.
Oğluş çok hareketli hiç durmuyor yatana kadar :)
Yoruluyorum ben de bol Bol
Bugün annemdeyim, 1 saat filan bi uyumuşum sersem gibi oldum ama iyi de geldi :)
Ben de annemdeyim akşam mamasını annem verdi uyuttu o bile öyle iyi geldi ki bana. Bende fırsattan istifade buraya baktım hemen bi gözümde yatakta hemen yatıp uyuyacağım herhalde:uykucu:

@emnis My moonlight My moonlight sizinkiler de ayaklanmış maşallah. Benimki de emeklesin diye beklerken birkaç gündür bulduğu her yere tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor. Koltuklardan tutunup adım atmaya çalışıyor bir yandan da korkuyor . Yere oturtmaya gelmiyor hemen ayağa kalkmaya çalışıyor. Dün yine bi an arkamı dönmemle onun ayağa kalkmaya çalışması bir oldu küt kafasının üstüne bi düştü yavrumun alnı mosmor oldu. Ödüm koptu. Bundan sonra daha zor günler bizi bekliyor galiba

Kızlar hayırlı günler.bebişin iyileşmesi için 7 gün çok fazla değilmi ya.5 kere gittin yine kabak sana patladı pes doktora yani.insallah tez zamanda iyileşir yavrun canım.bebislerinizi ve sizi upuyorum paçiler
İnşallah iyileşecek canım bende öpüyorum senin bebislerini muck :KK200:

@emnis My moonlight My moonlight sizinkiler de ayaklanmış maşallah. Benimki de emeklesin diye beklerken birkaç gündür bulduğu her yere tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor. Koltuklardan tutunup adım atmaya çalışıyor bir yandan da korkuyor . Yere oturtmaya gelmiyor hemen ayağa kalkmaya çalışıyor. Dün yine bi an arkamı dönmemle onun ayağa kalkmaya çalışması bir oldu küt kafasının üstüne bi düştü yavrumun alnı mosmor oldu. Ödüm koptu. Bundan sonra daha zor günler bizi bekliyor galiba
Artik her sey saniyelik.bizimki de kac defa düştü sayamıyorum bile.alni mi dersin burnu mu kafasinin üstü mu... Allahim koruyor yavrulari da yine de temkinli ve coooom dikkatli olmak lazım ozellikle de hızlı olan bebislerde

burada ve nette kac defa okudum cocuklarin uyku duzeni icin bi sıra olmalı günlük banyo vs.. Diye devam eden ama yok yani.allahim sağlık sihhat versin de gececek bu günlerde tabi
Valla ben 1 haftadir kendimden geçtim resmen uyku yok mızmız yapıştı bana iyice

Kuzum Allah sana kolaylık versin gerçekten 3 çocukla nasıl başediyorsun. Maşallah burayı bile ihmal etmiyorsun :nazar::KK9: ayakta alkış sana :nazar: ben bi taneyle başedemiyorum :ruh: psikolojim fenalar da :KK43:
Bence hepsinin bir rutini oluyor bir süre sonra. Şimdi tek çocukla canımız çıkıyor muhtemelen ikincide diyeceğiz aaa ne kadar rahatmışım iki çocuk çoook zor. Sonra üç olunca ahhh iki çocuğa bakmak ne kolaymış... Ben Gönül'ün düzenli bir insan olduğunu düşünüyorum. Sabah uyandığında hangi çocuğu ile ne yapacağı ev içinde neler olacağını biliyor ve kontrolünde diye düşünüyorum @ugurbocugummm
Hatta bezen eşşm bazen ben sorüyoruz
Çocuk olmadan önce ne yapıyorduk biz ne kadar boş vakit varmış... E ama o zaman da zaman yetmiyordu:)))
Tabii @ugurbocugummm cidden maşallahı var

hero-sutlu-meyveli-8-tahilli-kasik-mamasi-250gr82173_405496208.jpg
Bende bugun rezeneli herobaybi kasik mama aldim bizdede meyra uyumuyor bakalim uyanacakmi :))
kızlar benim uyumayan sıpamdan artık kocamda nasıl bıktıysa gitmiş eczaneye bebek uyutan doğal bir ilaç surup yok mu şu kullandığımız gaz ilaçları gibi demiş :KK70: eczacı buna bir şurup vermiş içinde bitkisel otlar var portakal çiçeği lavanta melisa falan . :) dün verdik çocuk uyuyacağına sanki daha çok çoştu :KK70: yine yatış 12 :))) bir hafta ilaca şans vericem işe yararsa burdan da bildiririm

içindekiler
aktif Maddeler 5 ml'de
Hidrogliserinli bitki Ekstraktları;
Portakal çiçeği
Lavanta çiçeği
Mayıs Papatyası çiçeği
Melisa yaprağı
Mercanköşk
Alıç çiçeği 0,375 g
Akasya gamından elde edilmiş prebiyotik lif 0,25 g
Vitamin C 6 mg
Magnezyum 140 mcg
Manganez 70 mcg
Fosfor 30 mcg

Ben de denemek için aldım wee baby iyi içiyorlar 2-3 ay sonra bunlardan almak istiyorum kendi içmesi çok iyi bişey bide ben beslenme için tamamen blw yöntemine döndüm bana şart bu bardaklardan ama yakından görmek istiyorum
merhaba 2016 ocak annelerinden geliyorum =) blw tadımlara başladım ama ezerek puturlu verıyorum eline vermeye henuz cesaret edemedim 10.ayda falan deneyecegım ama blw lıstlerıne gore gıdıyorum,suyu da kendısı ıcsın ıstıyorum alışırma bardağı aldınız mı hangı urune karar verdınız bebegınız sevdı mı truman almayı dusnuyorum 7.ay ıcın erken mı olur?

X