2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
aha o daha sinir bozucu işte :)) ben şimdi en azından hiç yapmamış oluyorum :)) bizde temizlik sadece h. sonu cumartesi günü onu da güç bela yapıyorum. h. içi zaten eve 7 den sonra giriyoruz pek kirlenmiyor şimdilik idare ediyor iştee :)
Tek cocukken temiz ev.zaten gunduzde evde yoksunuz ne guzel.kirleten yok dagitan yok.
Bizim ev tam tersi kirletende cok dagitanda cokkkk.

Neyseki mutfak bitmiş canım buda bişey bende ev taşıcam nasıl gözümde büyüyor anlatamam. Heleki bu sıpacıkla
Allah yardımcın olsun valla çok zor ya şaşırıyorum sizi okudukça ev taşımak bebek :KK57: annemin yanındayım ya ne yemek yapıyorum ne bulaşık sağolsun dinlendiriyor beni sadece çocuğa bakıyorum burda dönünce napcam bakalım

Allah yardımcın olsun valla çok zor ya şaşırıyorum sizi okudukça ev taşımak bebek :KK57: annemin yanındayım ya ne yemek yapıyorum ne bulaşık sağolsun dinlendiriyor beni sadece çocuğa bakıyorum burda dönünce napcam bakalım
aslında kendi gücümüzün farkında değiliz. başa gelince her şey yapılıyor canım ama eski standart olmuyor yani :KK70: eskiden çok iyi temizlik yapardım şimdi geçiştirme olduğu kadaarr napiyimmm önce bebişlerimiz sonra kocamız sonra ev :KK70:

Dığumdan çıktım oh ne güzel :) enfeksiyon olunca dedim sanırım benim günahlar biraz fazla geldi bir doğumla temizlenmedi ondan devamı geldi :)))
Allah allah kız dalga geçmeyin vardır ondada bir hayır. Rabbim beterinden korusun birdaha yaşatmasın sanada kötü anılar 2. Kolay olur inşallah

My moonlight My moonlight oğluş yürümeye başlamadı demi? suan hangi safhada :) merak ediyorum bende bizimki ne zman yürüyecek. şuan tek elden tutup yürütüyoruz koltuktan gidiyor falan

Kızlar geldik kbb kontrolunden doktor bana peditus u falan 1 hafta ver ben ağır şurup diye 5 gün verdim ya gonulll gonulll 3 gün daha kullan onları dedi az bir geniz akıntısı kalmış dedi kabak benim başıma patladı ya kızlar ben 1 hafta kullanmadım diye geçmemiş şimdi 3 gün daha o 3 şuruba devam etcem bakalım ne oluyor
Ya aslinda ilk gun bile geciriyor.3 gun daha kullan madem gecmezse buna ne bahane bulur acaba.
Alerjik olmasin senin durum.

ah canım keşke öyle olsa maalesef öyle bir dünyadayız ki insanı zorla günaha sokuyorlar ör : dün gece 2 de yatak odası camından -açık camımdan- halı silkeleyen komşu .. inan çocuk uyumasa çıkıp avazım çıktığı kadar bağıracaktım ama sustum içimden küfür ettim gece gece :KK43:(
Yüzünü görmedim ama emnis seni bi hayal ettim küfür ederken öyle bir yazmışın ki :duduk::KK48::-)

aslında kendi gücümüzün farkında değiliz. başa gelince her şey yapılıyor canım ama eski standart olmuyor yani :KK70: eskiden çok iyi temizlik yapardım şimdi geçiştirme olduğu kadaarr napiyimmm önce bebişlerimiz sonra kocamız sonra ev :KK70:
Ben kocayı da unuttum o_O iyice salmisim kendimi valla

Kızlar geldik kbb kontrolunden doktor bana peditus u falan 1 hafta ver ben ağır şurup diye 5 gün verdim ya gonulll gonulll 3 gün daha kullan onları dedi az bir geniz akıntısı kalmış dedi kabak benim başıma patladı ya kızlar ben 1 hafta kullanmadım diye geçmemiş şimdi 3 gün daha o 3 şuruba devam etcem bakalım ne oluyor
Kullan bakalım canım bak akıntı azalmış inşallah geçer

My moonlight My moonlight oğluş yürümeye başlamadı demi? suan hangi safhada :) merak ediyorum bende bizimki ne zman yürüyecek. şuan tek elden tutup yürütüyoruz koltuktan gidiyor falan
Benimkide tek elden tutunca yürüyor koltuk dolap dinlemiyor bu ara maşallah her yerde geziyor. Birde şunu oyun haline getirdi bi yere dayanıyor eller havaya yapıyor tam düşecekken tutunuyor birde kıkır kıkır gülüyor ki bir görsen bayılıyorum o haline yersin görsen:))) akıllı sıpa. Bakalım ne zaman yürüyecek canım bende gözüm üstünde her an bekliyorum. Haber ederim inşallah. Ama mehmet emreyle aynı gidiyor söylediğine göre. Sende haber et değişiklikleri.

Şimdi banada hiç acimamış gibi geliyor ama bir hafta ağlaya ağlaya dolandığımı hatırlıyorum güldürmeyin beni çok acıyor diye bagirip ağlıyordum bide banyoya girerken çok korkuyordum kat kat strec sarıp gidiyordum :KK70:
Unutulmasa 2.3.4.5. Yapılmaz dı canım:))) Ama bebişlerin hatrına herşeye değer :emir_bebek:

Benimkide tek elden tutunca yürüyor koltuk dolap dinlemiyor bu ara maşallah her yerde geziyor. Birde şunu oyun haline getirdi bi yere dayanıyor eller havaya yapıyor tam düşecekken tutunuyor birde kıkır kıkır gülüyor ki bir görsen bayılıyorum o haline yersin görsen:))) akıllı sıpa. Bakalım ne zaman yürüyecek canım bende gözüm üstünde her an bekliyorum. Haber ederim inşallah. Ama mehmet emreyle aynı gidiyor söylediğine göre. Sende haber et değişiklikleri.
hadi bakalım maşallah kuzulara zamanla bir o kadar zorlaşıyor ama dediğin gibi daha bir tatlişş oluyo sıpalar yaa :KK200:

kızlar benim uyumayan sıpamdan artık kocamda nasıl bıktıysa gitmiş eczaneye bebek uyutan doğal bir ilaç surup yok mu şu kullandığımız gaz ilaçları gibi demiş :KK70: eczacı buna bir şurup vermiş içinde bitkisel otlar var portakal çiçeği lavanta melisa falan . :) dün verdik çocuk uyuyacağına sanki daha çok çoştu :KK70: yine yatış 12 :))) bir hafta ilaca şans vericem işe yararsa burdan da bildiririm

içindekiler
aktif Maddeler 5 ml'de
Hidrogliserinli bitki Ekstraktları;
Portakal çiçeği
Lavanta çiçeği
Mayıs Papatyası çiçeği
Melisa yaprağı
Mercanköşk
Alıç çiçeği 0,375 g
Akasya gamından elde edilmiş prebiyotik lif 0,25 g
Vitamin C 6 mg
Magnezyum 140 mcg