2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
My moonlight My moonlight canim kolay gelsin.ne guzel hazırlıkları bitirmiş sayılırsın.ben napacam bakalim ya.daha genis çaplı temizlik yapmam lazim bahar temizligim yani ve kışlık hazırlıklar... Ayy icim daraldi şimdiden
Sorma valla temizliği en sona bıraktım geçen bi köklü temizlik yaptıydım yurtdışından misafir vardı kalabalık aile akraba gelecek diye. Onlar gitti ben kışlıklara giriştim eve filan bakamadım şu işler bitsin bayramda yaklaşıyor yapıcaz artık bir gün. Bugünde sağ omzum taş gibi boynumu çeviremiyorum. Kendime tatil verdim.baya ağrıyor. Sende ağır ağır başla istersen bayramda yaklaşıyor çok sıkma kendini ama olduğu kadar artık.

Sorma valla temizliği en sona bıraktım geçen bi köklü temizlik yaptıydım yurtdışından misafir vardı kalabalık aile akraba gelecek diye. Onlar gitti ben kışlıklara giriştim eve filan bakamadım şu işler bitsin bayramda yaklaşıyor yapıcaz artık bir gün. Bugünde sağ omzum taş gibi boynumu çeviremiyorum. Kendime tatil verdim.baya ağrıyor. Sende ağır ağır başla istersen bayramda yaklaşıyor çok sıkma kendini ama olduğu kadar artık.
Koltuklar yikanacak duvar sil halıları gönder pencere perde ve oncedolap icleri düzenleme ...... Ayy allahim kolaylık verir insallah

Niye geçmiş olsundu okudum da unuttum mu acep noldu kuzum. Ben bu ara iptalim yavrum ya kendimi unuttum nereye koydum kendimi bulamıyorum evde her yer her yerde bi boya yaptık daha ev kendine gelemedi. Yusuf kerem aştı kendini feryat figan bütün gün. Bi sinirli hali var yok böyle bi tip :emir_bebek: o hali de tatlı emme işte ben tatlı değilim bu ara. Bizim de galiba diş zorluyor bir de aşırı nem var sürekli oynamak yürümek istiyor. İlgi noktası kendisi olunca mutlu :anne: yakında yine sahneler de olucaz kuzum hele şu haftayı bi geçireyim boya temizliği yerleşme sonra ilaçlama başka planım yok Hoppa özledim :KK15:
Kolay gelsin kuzum bizdede aynı yaz bitmeden işleri bitirme telaşı ama gün 24 saat yetmiyor valla müsait zamanlarda bol bol görüşme dileğiyle.:KK19:

Koltuklar yikanacak duvar sil halıları gönder pencere perde ve oncedolap icleri düzenleme ...... Ayy allahim kolaylık verir insallah
Ben duvar silme işini kıştan çıkınca yaparım hep. Yardımcı al bari yanına çocukla zor olur ben okadar derine girdiğimde yardımcı alıyorum. Bebekle zor oluyor.

bugün çok durgun buralar hasta bebişimiz çok ondan mı :KK43:
kızlar bir şey sorucam ne zamana kadar bebek deterjanı almamız lazım? deterjanım bitmek üzere almasam mı artık diyorum. Çünkü annem onda kalan kıyafetlerini bazen elinde sabunla yıkıyor bazen kendi deterjanıyla şimdiye kadar da alerjik bir durum olmadı cildi hassas değil napsam almasam mı acaba artık
Canım ben bizim deterjanlar yıkıyorum artık bişey olmadı şükür. Bence gerek yok.

@emnis Canım deterjan demişsin ya. Ben hala sabun tozu kullanıyorum :)) ayrı yıkıyorum kıyafetleri de. Bu arada benim de bitmek bilmeyen kaşıntılarım vardı. Artık kendi çamaşırlarımızın bazılarını da sabun tozu ile yıkıyorum. Benim oğlan hassas o yüzden iki yaşı bulur benim bırakmam.

Kızlar iyi akşamlar, anne sütü değil de mama içen bebeklerde gece beslenmesini ne yaptınız? 9 ay bitti artık, gecede 1 kere bazen 2 kere içiyor 120cc kadar.

X