2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Niye geçmiş olsundu okudum da unuttum mu acep noldu kuzum. Ben bu ara iptalim yavrum ya kendimi unuttum nereye koydum kendimi bulamıyorum evde her yer her yerde bi boya yaptık daha ev kendine gelemedi. Yusuf kerem aştı kendini feryat figan bütün gün. Bi sinirli hali var yok böyle bi tip :emir_bebek: o hali de tatlı emme işte ben tatlı değilim bu ara. Bizim de galiba diş zorluyor bir de aşırı nem var sürekli oynamak yürümek istiyor. İlgi noktası kendisi olunca mutlu :anne: yakında yine sahneler de olucaz kuzum hele şu haftayı bi geçireyim boya temizliği yerleşme sonra ilaçlama başka planım yok Hoppa özledim :KK15:
Bizimde boya badana derdi var ama seni böyle görünce gözüm korktu ya bu süre daha kalabilir :KK54:

bugün çok durgun buralar hasta bebişimiz çok ondan mı :KK43:
kızlar bir şey sorucam ne zamana kadar bebek deterjanı almamız lazım? deterjanım bitmek üzere almasam mı artık diyorum. Çünkü annem onda kalan kıyafetlerini bazen elinde sabunla yıkıyor bazen kendi deterjanıyla şimdiye kadar da alerjik bir durum olmadı cildi hassas değil napsam almasam mı acaba artık

Canım ben bebek deterjaniyla 8 aya kadar yıkadım.rizeye gittim Annem hep diğer çamaşırlar la attı kızımın kıyafetlerini. Önce atma dedim sonra baktım olmuyor.bisey denedim bende normal yıkamaya başladım.

bugün çok durgun buralar hasta bebişimiz çok ondan mı :KK43:
kızlar bir şey sorucam ne zamana kadar bebek deterjanı almamız lazım? deterjanım bitmek üzere almasam mı artık diyorum. Çünkü annem onda kalan kıyafetlerini bazen elinde sabunla yıkıyor bazen kendi deterjanıyla şimdiye kadar da alerjik bir durum olmadı cildi hassas değil napsam almasam mı acaba artık
Ben bayadir normal deterjanla yikiyorum.gerekirse ekstra durulama yaptiriyorum o kadar.

Utu yapiyorum ara verdim azcik evdeki diger islerle ugrasiyorum.sonra yine utuye devam.baya biriktirmisim utuyu.yaz olunca utulenmedik kiyafet olmuyor.
Sen nasilsin canim
Ütü deme ya bu sıcakta hiç çekilmiyor .iki çocukla ütü yapacak zaman bulmak da zor zaten.birsuru bahane var yani yapmamak için.bende çocuklarla uğraşıyorum işte.ogluma camiye gidip geliyor ona kuran okutup dua ezberletmeye çalışıyorum,kızım huylu melek onunla uğraş gün ne zaman bitiyor ya

Ütü deme ya bu sıcakta hiç çekilmiyor .iki çocukla ütü yapacak zaman bulmak da zor zaten.birsuru bahane var yani yapmamak için.bende çocuklarla uğraşıyorum işte.ogluma camiye gidip geliyor ona kuran okutup dua ezberletmeye çalışıyorum,kızım huylu melek onunla uğraş gün ne zaman bitiyor ya
ay ne güzel ya maşallahh benim kuzumda büyüsün darısı bizlere de olsun inşallah. bizde hafta sonu evde değildik ütü falan yapamadım dün gece 12 de ütü başındaydım ben bankacı eşim memur. öldürüyor o kıyafetler benii ütüle ütüle bitmiyor :KK43:

minigi de götürdük göze bugün.Goz damarı tıkanıklığı varmış.Enfeksiyon kapinca göz de sulanma ve capaklanma ortaya çıkmış.Masaj yapacağız.Yani sıra enfeksiyon için damla ve pomad verdi.5 gun sonra kontrole gitcez.Masajla inşallah yaşına kadar açılır tıkanıklık yoksa küçük bi ameliyat ama genel anestezi ile dedi dr:KK43:Kuzum gözden çok çekti ya.Yinede şükür Rabbime derdimiz bu olsun.
Geçmiş olsun minimize canım bu ara göz alerjisi herkeste var galiba Allâh beterinden korusun.

ay ne güzel ya maşallahh benim kuzumda büyüsün darısı bizlere de olsun inşallah. bizde hafta sonu evde değildik ütü falan yapamadım dün gece 12 de ütü başındaydım ben bankacı eşim memur. öldürüyor o kıyafetler benii ütüle ütüle bitmiyor :KK43:
Benim ütü de bitmiyor çünkü yapmıyorum :KK71: şaka bir yana ütü yazın işkence ya

ay benimki emerken ısırdı 1 haftadan fazla çektim iyileşmesi için.irin bile topladı:KK43:İnşallah kızının öğret meni çok iyi olur.Biz bu senede anaokul seneye 1 inşallah
İnşallah teyzesi sağol. Seninki hangi yıl hangi ay doğmuştu? Benimki etmiyorsa bile bile gelip dişlerini biliyor eşeksıpası :KK67:

Ben buzluk isini pazardan 1 er kilo fazla alarak o an atiyorum hemen.cok cok alip ayni zamanda hepsini yapamam.yaa daha patlican kurutmadim bennn.bu sene ilk defa gec kaldim.yapmam lazim onumuzdeki hafta.
Kolay gelsin canım sana benim acılı turşu işim kaldı tarhanaları yaptık buzluk işinde domates kaldı tek.kurutmlığı annemden alıcam çok yenmiyor bizde bir kere ancak pişiriyim.

X