2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Biz bi taneyle böyleysek seni düşünemiyorum Allah kolaylık versin. Dün geceden beri ateşi olmadı şükür sürekli bakıyorum. Acilde tanıdığım dr denk gelebildim bilgisine güvendiğim boğazı kızarık dedi banada gösterdi düşük mg antibiyotik başladı ateş devam eder diye. Şükür bugün daha iyiydi
Aman iyi olsun cocuklarin hasta olmasi cok cok zor oluyor.istah gidiyor huy degisiyor nazlaniyor.onu keyifsiz gorunce uzuluyorsun
Daha da iyi olun ins.

Aman iyi olsun cocuklarin hasta olmasi cok cok zor oluyor.istah gidiyor huy degisiyor nazlaniyor.onu keyifsiz gorunce uzuluyorsun
Daha da iyi olun ins.
Sadece memeye var iştah tamamen bana yapışık yaşıyor kimseye gitmiyor artık. Bide canım bişey sorucam antibiyotikten dolayı poposu kızardı kremi vardı sürdüm ama pek fayda etmedi sence başka ne yapabilirim?

Sadece memeye var iştah tamamen bana yapışık yaşıyor kimseye gitmiyor artık. Bide canım bişey sorucam antibiyotikten dolayı poposu kızardı kremi vardı sürdüm ama pek fayda etmedi sence başka ne yapabilirim?
Benim sıpa da öyle bazen babaya bile gitmiyor hep bende resmen meme arıyor bazen daha gogsumu açmadan yakalayıp emmeye başlıyor pozisyin almadan... Yorucu oluyor bu seviyede düşkün olmasi da

Merhaba kızlar geçmiş olsun diyenler çok sağolun. Oğlum azı dişi çıkarcak galiba çok huzursuz arada ateşi çıkıyor ama çok değil
Birde beni ısırmaya başladı:KK43: ama başka kimseyi ısırmıyor bana ağlar gibi yanaşmıyor kafayı sürterken kol bacak karın neresi denk geldiyse ısırıyor. Dişlerde jilet maşallah simsiyah oluyor ısırdığı yerler:mad: birde ben bu ara tupper satmaya başladım o baya oyalıyor beni vakit kalmıyor hiç. Birde dün dondurucu için dolmalık biber fasulye sivri biber patlıcan aldık onlarla uğraşıyorum 2 gündür. Çok yorgunum kızlar @Askina eskiya 80 oldum buarada:21: kızımda okula başlıyor onun hangi öğretmene düşeceğine baktık ama okuldan 3 öğretmenin tayini çıkmış kim denk gelicek belli değil. Hayırlısı olur inşallah oda ayrı bir heyecan ve telaş. Çok duygulandım minik kızım okullu oluyor:cry: bizde böyle durumlar hanımlar hepinizi çok özledim telaşım azalsın hemen burdayım. yaren92 yaren92 seni çok özledim kız nerde o eski muhabbetler:KK1:

Niye geçmiş olsundu okudum da unuttum mu acep noldu kuzum. Ben bu ara iptalim yavrum ya kendimi unuttum nereye koydum kendimi bulamıyorum evde her yer her yerde bi boya yaptık daha ev kendine gelemedi. Yusuf kerem aştı kendini feryat figan bütün gün. Bi sinirli hali var yok böyle bi tip :emir_bebek: o hali de tatlı emme işte ben tatlı değilim bu ara. Bizim de galiba diş zorluyor bir de aşırı nem var sürekli oynamak yürümek istiyor. İlgi noktası kendisi olunca mutlu :anne: yakında yine sahneler de olucaz kuzum hele şu haftayı bi geçireyim boya temizliği yerleşme sonra ilaçlama başka planım yok Hoppa özledim :KK15:

Geçmiş olsun canım bi an önce geçer gider hastalık inşallah. Ben bizim bıdığın isiliği yada pişiği arttığında kantaron yağı sürüyorum fayda ediyor.

Geçmiş olsun canım bi an önce geçer gider hastalık inşallah. Ben bizim bıdığın isiliği yada pişiği arttığında kantaron yağı sürüyorum fayda ediyor.
Saol canım yarın alayım gecmezse
amin canım saolasin.
hasbeee hasbeee yine nöbetteyiz büyük yine ateşlendi:KK43:hayırlısıyla kuzular bi iyileşseydi
aynen canım ya bizim nöbetler bitmedi gitti. Inşallah bian önce iyileşirler

Doktora soyle canim degistirsin.trosyd krem var o cok iyi geliyor.acik tutmaya calis mumkun oldugunca.

Kızlar bugün 8 ay geriye gittim. Aynı hastane aynı ekip aynı doktorlar... Arkadaşım doğum yaptı. Ben doğumumu kolay sanıyordum. Ben çok zor doğum yapmışım bugün bunu anladım. 3 gece sıfır uyku ve 2 gün yemek yiyememe ile hastaneye gitmiş o gece sancıyla geçirip ezanla doğurmuştum. Ne bebeği kucağıma alacak ne o açlığa bir lokma çorba içecek halim vardı. Telefonla konuşamamıştım babam aradığında. Sadece size yazmış ve bırakmıştım. Öyle yorgun öyle kötüydüm ki... Sancılar sırasında asistan doktora ben çok kötüyüm beni bırakın nolur doktorumu çağırın bebeği kurtarsın diye yalvarmıştım. Öyle zordu ki. Ama ben yine de kolay oldu sanıyordum. Bugün anladım işte.... Her şeyi baştan yaşadım sanki kaldığım oda. Hemşireler. Heveslerim. Öncesinde fotoğraf diye ölürken bir kare dahi çektiremeyişim... Sonra enfeksiyon... 3 hafta hastanede yatış. Aklıma geldi yazarken ağlıyorum yine... Şimdi bana çocuğuna çok düşkünsün diyorlar. Gebelik ve lohusalıkta ne yaşadım ya.. Ne sancılar ne acılar ne emekler. Yavrumu kucağıma alıp sevemedim bile. Yattığı yerden ilk kez kucağıma aldığımda yardımsız 38 günlüktü... Canım çok acıdı yine...
Çok haklısın canım sen neler çektin biz sahidiz çok fenaydi senin doğum ve sonrası ama geçti gitti şükürler olsun

X