2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
aynen onlara baktım bende panduf diye geçiyor galiba bugün avm ye gitme imkanım olursa bir bakacağım nette giydirmeden pek alamam sanırım ayak numarası vs ne bilmiyorum çünkü.
Ayağını olcuyorsun bizimkilerin 11 cm aldık oldu :))

Komili de pahalı canım A101 bezi güzel benim burdaki bitince marketten daha yeni onu aldım indirim yapmışlar tanesi 30kuruş oldu hevesini kaçırmayayım ama onu da sleepy üretiyor eruslu sağlık mı ne adı
Y yilfasa kuzum ben denemek için almıştım a101den 10lu. Teee iki ya da 3 numarayken. Hala duruyor 5ini kullandım pişik yaptı. Benim yavrunun ilk ve tek pişiği. Huggies eski paketler şndirşmde yok mu ki

Ben ayse burdayım canım adım degsti:) hoşgeldin bu arada :)
Oy oy oy isimler değişmiş tabi uzun zamandır ben girmeyince değişiklikleri kaçıyorum ::) nasıl gidiyor başlayacakmısın eylülde göreve ..beni sıkıntı aldı da ne yapsam diye ..bir fikir verin anacım

Y yilfasa canım aktif bebek indirimden jokerde. Bir de anneler kulübü üyesi indirimi gelince tadından yenmez. İki paket alınca indirim de denk geliyor. Tanesi 38 kuruş falan oluyor 4 numara

Canım terlik gibi bsyi var lcwden almıştık o çok kaba büyük geliyor spor ayakkabısı var o da ayagindan çıkıyor ben de bı ayakkabı arayışı icindeyim

Komili de pahalı canım A101 bezi güzel benim burdaki bitince marketten daha yeni onu aldım indirim yapmışlar tanesi 30kuruş oldu hevesini kaçırmayayım ama onu da sleepy üretiyor eruslu sağlık mı ne adı
Ne diyon kız elimi neye atsam olmuyor ya.prima iyi de biraz ucuz olsa.of offff

Yok canım ücretsize ayrılaxagim ben iki yaşına kadar xalismayi düşünmüyorum Allah izin verirse. Diyarbakır'a gidiyorum ben Eylül'de oradayım.maddi durum el veriyorsa çalışma derim ama psikolojik açıdan çalışma iyi geliyor bize.ama bebisler bizden ayrılmak istemiyor tuvalete zor gidiyorum beni göremeyince ağlamaya basliyo

Hadi ya nasıl oluyor anneler kulübü üyesi
Ben yapmadım daha ama kızlardan yapan vardı. Ben şubatta bez stoklamıştım. Huggies 3 4 4+ 4 numaraların erken bitince epey aksiyon yaşadım. Huggies aldım 4 paket bozuk çıktı. Firma 4 daha yolladı. Bozukar da tek çişte sıkıntı yoktu saat başı değiştirdim. Molfix denedim. Prima kullanıyorum gece. Gündüz Allah ne verdiyse. Kartın hesap kesimi geçsin yine gece için prima alayım diyorum

4 gün daha fazlaydı 3544.5 benim tabi kişiden kişiye değişir beta hayırlısı olsun The_new

Amin Allah razı olsn cnmcm.kızımda baya düşük olunca neden böyle yüksek çıktı olduk ama tek kese göründü.5+2 de gitmstm.2 hafta sonra gitcm bidaha.ikiz ihtimali falan da demedi Dr.Biz kendi kendimize söyledik sustuk :) Bu saatten sonra iki demez herhalde.Tek yani inşallah.Tabi hâlâ hamile oldgma inanamyrm hissetmyrm o da ayrı :)

Takvim yapmışsın canım ayy nasıl özledim takvimimi çok güzeldi o günler ahh ahh

Aynen cnm ya benm kızımda istahsiz ne versem bitirmio.ben mi bakamyrm diyrm.birine bakamadn öbürüne nasıl bakcksn diyrm.bi de acayip ağlak oldum.hamilelik hormonları mi sarstı anlamadm.Aslında çok soğukkanlı bi anneydm şimdi kızım susuo ben dvm ediyrm

Takvim yapmışsın canım ayy nasıl özledim takvimimi çok güzeldi o günler ahh ahh

Dimi çok güzeldi ya.ikinci de farklı oluo ama ilkinde gün gün okuosn sayiyorsn takip ediosn.bunda hamile oldgmu unutyrm.kalp atışını duymadan takvim yapmak istemiodm ama Dr 2 hafta sonraya .Hatta 3 oluo.çağırdı. öyle olunca kaç haftalk oldgnu takip etme adına yapaym dedim.aklımda tutamyrm maalesef.Dr.Daha geç zamana randevu versin diye bakyrm.kızımla gitmek zor çünkü.kızımda da hemen gideyim sık sık çağırsın diye bakardm bunda tam tersi.sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil :)

:) Canım benim ilk bebise benzermi şimdi ilgi bekleyen minigin var, çok zor olcak senin için biliyorum ama mükâfatını illaki goruceksin sürpriz bebeğin sağlıcakla dogsun inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…