2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
:) Canım benim ilk bebise benzermi şimdi ilgi bekleyen minigin var, çok zor olcak senin için biliyorum ama mükâfatını illaki goruceksin sürpriz bebeğin sağlıcakla dogsun inşallah kuzum

Amin inşallah cnm.dediğin gibi ilerde herşey güzel olcak diye dayanılır inşallah.Şuan çok şükür bi sıkıntım zorlugum yok.kızıma doya doya sarilyrm kucaklyrm.hamileliği takip etmemek çok önemli değil açıkçası benm için.doğduktan sonra asıl mesaimz basliick diye dusunuyrm :) hayrlsi artık

Aneee takvim yapmış.. bi tuhaf oldum ben de mi yapsam, ama kafamı kaldıramıyorum ağırlıktan tel elime aldığım Yok böyle tükenmiş gibiyim canım hiç birşey istemiyor.. iki de bir balkona atıyorum kendimi ayaklarım ellerim öyle bi yanıyor ki.. bende aynı şeyi düşünüyorum acaba bakamıyor muyum? Çeşit çeşit yapsam kızım birini yer mi acaba mutfaktan da tiksinir oldum

BEnde gecw için primadan vazgeçmem
Gündüz için ekonomik biseyler arıyorum.

Ay canım aynen bizi tarif ettin ben geçtim zaten ev almayı bırak arabayi değiştirmek bile bize hayal. Öylesine bir gezelim dedik dün ayaküstü bi ayakkabı bi ust aldı battik sonra diyor çok açıldık biyere gitmeyelim sanki ben açıldım

üff evet ya çok haklısın.. biz müptelayız çocuklara laf ediyoruz. Örnek olamadıktan sonra yapma girme demek olmuyor. ben iş yerinde yazıyorum çoğunlukla sonrada çocuk uyuyunca.

Görüyorlar artık, farkındalar.. hiçbirşeyi anlamadıklarını düşünmüyorum. Herşeyi kayda alıyorlar şu an. Ben kural koydum kendime, günde 1 en fazla 2 defa uğraşacağım telefonla, sonra onu da unuturum zaten.
Arkadaşlar muhabbetiniz çok güzel, keşke hepinizle karşılıklı birer kahve içerek, çocuklar da yanıbaşımızda oynayarak zaman geçirebilseydik.. ama şehirler bile çok dağınık, gerçi imkansız diye bir şey yoktur

@ugurbocugummm canım datlım gıymatlım ayrıca güzel arkadaşım L Larendee mmm şekerler dört göz bekliyorum aranıza dönmeyi allahım kısmet ederse çoooookkk uzun aradan sonra nerdeyse 1 yıl sonra hatta yeniden kendi düzenime kavuşucam.. annemlere de çok alışmıştık tamam ama düzen düzen üstüne olmuyo :/ şu an istanbulda abimlerdeyiz çıkıcaz biraz sonra.. yarın da adanada yatarız sonra doğğğruu evime :) bu arada Y yilfasa kuzucum geçen gün komik bişeyler yaz demişsin inşallah evime kavuşayım netim de bi bağlanırsa artık dönüyorum buralara çok özledim.. hepinizi öpüyorum canlar..

günaydın canım nerelerdesin yahu. aman iyi olunda girme canım bizde durumlar aynen devam yaramaz oğlanla ekşıın dolu geceler
Hayırlı geceler canım. Valla benim oğlan hastalandı kusuyor üşüttü galiba bu aralar hava değişti. Gözlerinde alerji oluştu kıpkırmızı göz doktoru damla verdi. Çok huzursuz sürekli mızıklıyor kalabalıkta çok zor oluyor. Biran evvel iyileşse bari. İnşallah iyidir mehmet emre de. İkinciyi yap da Ekşını ozaman gör sen:)))

My moonlight . Canim girdiğinde cevao yazarsın artık.ben mevlana carsisindan 1 2 kere elbise abiye fakan aldim ama onun haricinde önerebileceğin bi yer var mi
Canım ben setrms ten almıştım 2014 te güzeldi. Venna ya bakabilirsin zafer de Belgin var birde saray çarşısına bak mutlaka güzel abiye bulursun canım.

Bende 5+2 de tek 6+2 de çift kese ; ) hayırlısı olsun cnm

Canım çok geçmiş olsun kuzucuğa benim balığım da hasta günlerdir 2 gece önce ateşten başındaydım tüm gece 39un üstüne çıkmadı o gün bi kez de kustu velhasıl 3 gündür iştah da sıfır sadece emiyo günde bir kez tam öğün yerse şükrediyorum bugün onu da yemedi mesela diş sanırım tüm bu belirtiler.. şu yollar yolculuklar bi biteydi yoruldum.. şu anda boludayız hava 17 derece buranın kışı nasıl olur ki yaren92

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…