2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar dışarı çıkarırken ayaklarına bir şey giydiriyor musunuz? ben sadece çorap giydiriyordum ama artık yürümek yere basmak istiyor çorapları kirlenmesin diye bırakamıyorum. şimdi şöyle bir bakayım dedim bu iş için çorap- ayakkabı arası bir şey var mı diye ama sanki hep kışlık şeyler ne giydirmeli ki ??

kızlar dışarı çıkarırken ayaklarına bir şey giydiriyor musunuz? ben sadece çorap giydiriyordum ama artık yürümek yere basmak istiyor çorapları kirlenmesin diye bırakamıyorum. şimdi şöyle bir bakayım dedim bu iş için çorap- ayakkabı arası bir şey var mı diye ama sanki hep kışlık şeyler ne giydirmeli ki ??
canim benimki biraz fazla tembel henuz emekleme ayakta durma fln yok koltuk altindan tutup yurutuyum diyorum yere birakiyo kendini hemen yardimci olamiycam o yuzden ama gecenlerde ebebekte sandalet gormustum oyle bisey olabilir sanki

Valla ben baya ayakkabı giydiriyorum canım tospigin ayakkabılarida :KK22:

Eklentiler

• IMG_20170804_152222.jpg
    IMG_20170804_152222.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 49
canim benimki biraz fazla tembel henuz emekleme ayakta durma fln yok koltuk altindan tutup yurutuyum diyorum yere birakiyo kendini hemen yardimci olamiycam o yuzden ama gecenlerde ebebekte sandalet gormustum oyle bisey olabilir sanki
çok fazla tabanlı şeyler almak istemiyorum canım tam yürümeyenler için yürümesini olumsuz etkiliyormuş öyle duymuştum. o yüzden şuan bende kararsız kaldım ama almak şart gibi çorapları leş gibi oluyor değiştirmekten temiz çorap yetiştiremez oldum :)

Valla ben baya ayakkabı giydiriyorum canım tospigin ayakkabılarida :KK22:
eneee yerim o pabuçları :) kaç numara oluyor mu ayağına ben sıpanın ayak numarasını da bilmiyorum :) acaba böyle giydirmek uygun oolur mu doktora sormak lazım yada sordun mu :) tam yürümedikleri için tabanda yer alan sensörleri kapatıyormuymuş neymiş sallamıyım ama öyle bir şey okumuştum

eneee yerim o pabuçları :) kaç numara oluyor mu ayağına ben sıpanın ayak numarasını da bilmiyorum :) acaba böyle giydirmek uygun oolur mu doktora sormak lazım yada sordun mu :) tam yürümedikleri için tabanda yer alan sensörleri kapatıyormuymuş neymiş sallamıyım ama öyle bir şey okumuştum
20 numara :)) kız ben mecbur giydiriyorum sipami ellerinden yürütüp gezdiriyorum arada çok işimi görüyor, doktora sormadım ama ortopedik aldım zararlı olmasın diye herkez giydiriyor canım küçük numaraları boşuna yapmıyorlar onlarda bir birey
Bez vardı bez daha sağlıksız diye duydum düz taban bile olabilirmiş bez gibi önce olanla ama bu benimki kalın normal ayak şekli

20 numara :)) kız ben mecbur giydiriyorum sipami ellerinden yürütüp gezdiriyorum arada çok işimi görüyor, doktora sormadım ama ortopedik aldım zararlı olmasın diye herkez giydiriyor canım küçük numaraları boşuna yapmıyorlar onlarda bir birey
Bez vardı bez daha sağlıksız diye duydum düz taban bile olabilirmiş bez gibi önce olanla ama bu benimki kalın normal ayak şekli
aynen çok düzlerde tehlikeli o yüzden sordum bilmeden giydir miyim ayakları pamuk gibi yavruların :) ayakkabı garip geldi mi peki ? yadırgamadı mı hiç ? benimkine çorap bile çok geliyorda :)))

aynen çok düzlerde tehlikeli o yüzden sordum bilmeden giydir miyim ayakları pamuk gibi yavruların :) ayakkabı garip geldi mi peki ? yadırgamadı mı hiç ? benimkine çorap bile çok geliyorda :)))
İlk başlarda yürümüyor oturup sürekli ayağıyla oynamak istiyordu şimdi onları giydirince dışarı çıkıp yürütüleceğini anlıyor :))

İlk başlarda yürümüyor oturup sürekli ayağıyla oynamak istiyordu şimdi onları giydirince dışarı çıkıp yürütüleceğini anlıyor :))
ayy kuzumm :) bizimki de evin kapısını açınca adeta uçuyor çığlık çığlığa geliyor :) bazen çöpü koymak için açıp kapıyorum o anda tospiğim çok hayal kırıklığına uğruyor :KK70:

Yaa ne güzel benimki de daha yeni heves etti ben daha giydirmedim ama yumuşak yıkanışabilir patik ayakkabı aldım instagram butikleri satıyor pdr55 te satıyor hatta

Yaa ne güzel benimki de daha yeni heves etti ben daha giydirmedim ama yumuşak yıkanışabilir patik ayakkabı aldım instagram butikleri satıyor pdr55 te satıyor hatta
aynen onlara baktım bende panduf diye geçiyor galiba bugün avm ye gitme imkanım olursa bir bakacağım nette giydirmeden pek alamam sanırım ayak numarası vs ne bilmiyorum çünkü.

aynen oyle canim malesef olan bize oldu bende her sefeRinde farkli doktorlara gittim ama biraz sans isi demek ki sonunda bulundu derdimiz ama hala sıkntilar devam ediyo oglum hic birsey yemiyo bu gidisle serum tedavisine baslanicak:KK43:
Bence serum başlayın iştahı ve bünye toparlaniyor geçmiş olsun

images-3.jpg
İlk adım patiklerden al canım altı ince Pütürlu gibi

yaren92 yaren92 dun doktorla gorusmus kpeder.
Butun sonuclarin cok guzel demis.sadece cok cok yavs seyrediyor.eger ameliyat edilebilme imkani olursa ameliyatla temizleyecklermis.o da pazartesi belli olcak ameliyat olup olamayacagi.eger ameliyat edilemezse ışın tedavisi gorcekmis bir muddet.
4.evreler derken bu durumda olmasi cok sevindirici yinede.

Rabbim şifa versin gönül. Yine de tedavi umudunun olması güzel. Hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin hastalık acılar çektirmesin inşallah. İnşallah ameliyatla düzelebilir. Rabbim bekleyen kullarına şifa nasip etsin. İnşallah

jean jean sen slepyy aldinmi bende Prima sipariş verdim gittigidiyor dan.onu gece kullanıcam inşallah ama gündüz kullanmaya bez karar veremedim hala.esim kizkardesimin kizini çok kötü yaptı diye slepyy istemiyor.molfixi beğenmedim.huggyis zaten pahalı Komili denesemmi acaba.sen A101 bezini sanki iyi demiştin yanlışın hatırlıyorum

jean jean sen slepyy aldinmi bende Prima sipariş verdim gittigidiyor dan.onu gece kullanıcam inşallah ama gündüz kullanmaya bez karar veremedim hala.esim kizkardesimin kizini çok kötü yaptı diye slepyy istemiyor.molfixi beğenmedim.huggyis zaten pahalı Komili denesemmi acaba.sen A101 bezini sanki iyi demiştin yanlışın hatırlıyorum
Komili de pahalı canım A101 bezi güzel benim burdaki bitince marketten daha yeni onu aldım indirim yapmışlar tanesi 30kuruş oldu hevesini kaçırmayayım ama onu da sleepy üretiyor eruslu sağlık mı ne adı

X