2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende herkesinkine bi tahmin yürütüyorum ama kendiminkini bilemiyorum:) genelde ikimizin yorumları aynı olurdu bugün hiç tutmadı hep farklı yorumlamışız.
canim sen haftayida dikkate almadin ondan tutmadi tahminler 8+9 haftalardakki tutu tahminimiz 10+3 olunca zaten bebek buyuyor artik kol bacak cikacak onun icin yanildin diye dusunuyorum cunku 12 haftaya yaklastilar artik bebekler sekillenecek cnm benim o sebepden oturu tahminler tutmadi

Bakalım cinsiyetler öğrenilince hangisi doğru öğrenicez. Sağlıklı olsunlar inşallah.

Yok canım göremedim hastaneden aradılar doktor öğleden sonra yokmuş başka dr bakacakmis bende istemedim perşembeye kaldı artık
iki gunde biraz daha buyur.kuzun csnim bende yarin giderim diyordum yagmur basladi yagmurda yurumeyi sevmiyorum :)

Kızlar hamilelik rahat geçerse erkek bulantı çok olursa kız diyolar ama tabiki Allah bilir bunlar batıl inanç. Benim çok rahat geçiyordu ama dün 7.haftayı bitirdim ve çok bulantım oluyo 2 gündür bugün acile gittim şurup verdiler biraz daha iyiyim çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…