2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
cnm tsh yüksekliği ikili test ile bi ilgisi yok diye düşünüyrum. ikili test kromozom ile ilgili bi durum. tsh zeka gelişimini etkiliyr ama ilaç kullan düzene girer tsh inşallah

Suan düşük çok şükür canım ilk başlarda baya yüksekti korkmustum düşügu bile tetikler demişti doktor

tabiki tahminde bulunurum rabbim gonlundekini nasip etsin insallah :)
IMG-20160326-WA0014.jpg

ikinci hamileliginiz kizmi kizlar asagida olurmus tabi ne kadar dogru bilemem duyduklarimiz :)

Ilkim oglan ve cok kasik agrisi cektim ve erken dogum.
2.kiz onda da cok kasik agrisi cektim ve yine erken dogum
Kasik agrisi olunca butun hareketlerim kisitlaniyo dogal olarak.benim ic karnim genis degil herhalde duramiyor sabirsizlaniyor cocuklar karnimda erkenden firliyolar:KK70:

benim tahminlerimi yazin baskasinin yaptiklarinida yazin isim olarak su kiz dedi bu erkek dedi diye ogrendiginizde ismimizi etiketleyerek dogru yada kiz dedin ama erkek dedi doktor diye paylasirsiniz benim bu paylasmamin sebebi 8+9 haftalari bilmismiyim yoksa yanilmismiyim onu arastirayim diyorum tahminler dogrumu 5+6 hafta sonra ogreniriz anneler :) :KK66:

benim tahminlerimi yazin baskasinin yaptiklarinida yazin isim olarak su kiz dedi bu erkek dedi diye ogrendiginizde ismimizi etiketleyerek dogru yada kiz dedin ama erkek dedi doktor diye paylasirsiniz benim bu paylasmamin sebebi 8+9 haftalari bilmismiyim yoksa yanilmismiyim onu arastirayim diyorum tahminler dogrumu 5+6 hafta sonra ogreniriz anneler :) :KK66:
Bende herkesinkine bi tahmin yürütüyorum ama kendiminkini bilemiyorum:) genelde ikimizin yorumları aynı olurdu bugün hiç tutmadı hep farklı yorumlamışız.

Burda çoğu arkadaş ve bende yaşadık yaşadıklarını inşaallah bu sefer iyi olacak 6+3 de gördük bizde kalp atışlarını sende inşaallah bidaha ki kontrolde duyarsın aramızda çok fark yok hem belli olmuyor bu işler ben kesin sezaryen olacağım için 15 gün olur diye tahmin ediyorum
Hayirlisi olsun insallah gercekten hepimiz zor seyler yasiyoruz yasadik belki neler atlattik onemli olan bebisimizi etkilememek Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah :)

3 senelik kadınlar kulübü takipçisi olarak yeni üye oldum :) herkese sağlıklı sıhhatli günler diliyorum . Gebeligimin 8. haftasındayim . USG resimlerini paylaşamıyorum nasıl yukleyebilirim. Bebegimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)
Hoşgeldin canım mesaj bölümünde dosya yükle var oraya tıkla galerileri fotoyu seç yükle tıkla sonrada cevapla tıkla gönderir canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

X