2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar tüm gün yoktum, birikmiş yine bir sürü sayfa :) Atlamadan okudum hepsini. Ne güzel bugün güzel haberler gelmis hep, cok mutlu oldum. Ben de yarın gideceğim Dr.a. Çok korkuyorum kötü birsey diyecek diye ama olumlu düşünmeye çalışıyorum. Hep okuyorum bebisimi, Sizinkilere de gönderiyorum tabi okudugum Ayetel Kursi lerden. Rabbim kabul etsin hepimizin dualarını inşallah, bebislerimizi sağlıkla alalım kucağımiza :) Bugün kayinvalidemle güne gittim ilk defa :) 3 aylık bebisi taze bir anne ile 7 aylık hamile vardı içlerinde, bebisi hareket ederken içinde hemen elimi aldı, gobusune koydu. Allah'im tarif edilemez bir duygu, nasil guzel anlatamam kimil kimil bi o tarafa, bi bu tarafa. Bize de nasip olur inşallah bu duyguyu yaşamak. Oglusu olacakmış onun da :) Herşeyi tıktılar agzimiza, hamilesiniz siz yiyin diye. 3 gün birsey yiyemem herhalde. Resmen karnım 6 aylık görünüyor suan, kimildayamiyorum :))

ayyyy canim ayyyy canim rabbim.dualarini kabul etsin ne guzel duygulandim allahim.saglik versin bebislerimize csnim.poxitif dusun hic bir sey olmicak ona kiyafetler besik puset aldigini dusun guzel seyler dusun canim yarin guzel haberler aliriz hep birlikte insallah

Amiiin canım ınsallah kabul etsin Rabbim dualarimizi, şimdi yine okudum 7 tane.
Bol bol Ayetel Kursi ve İnsirah süresi okumak lazımmış, sağ avucunuza ufleyip karniniza sürün diyorlar. Dilim döndüğünce okuyorum bende :) Yarından şöyle korkuyorum ki, benim tsh yüksek çıktı baya, daha verdiğim bir kaç tahlilde çıkmamış üstelik. Eğer çıktısı dahiliyeye de gideceğim ama bu tsh yüksekliği için tedaviye geç mi kalmış oluyorum iyice? İlk 3 ay önemli diyorlar, 7. Haftanın içindeyim. Beni korkutan, tedirgin eden tek o var şimdilik. Ayy Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin cumlemizinkine inşallah. Yarına tahlillerde çıkmış olur da bir an önce başlarım ben de ilaca canım.

Çok şükür canım tehlikeli haftaları atlatıyoruz güzel haberler geliyor artık senden de duycaz yarın bende perşembe doktordayım... Rabbim korusun meleklerimizi... İnan benimde karnım Kocaman oldu oğlumda 5 aylık hamileydim kimse anlamazdı şimdi hiç bir pantalonum hatta pijamalarım bile olmuyor...

Masallah size kizlar bay kousmusunuz.bi saattr okuyorum anca bitti :)
Masallah canim kocaman olmus.rabbim kucagina almayi nasip eder inaallah

Oh ohh yarasın annesi bebişede sanada keske bnde senın gbı yıyebılsemde kımıldayamasammm

Merhabalar kızlar aklım sizlerde nasıl geçiyor günleriniz aslında ama ben evden de olsa çalıştıgım için cokta foruma hakim olamıyorum malesef.
Benım ilk zamanlad iştahım cok açıktı zaten hemen 1 kg almıştım.Ama 3 gündür açlık var hep ama iştah yok yutamıyorum hiçbirseyı.sabahtan beri evde bulasıklar yığılı.Yardım edecek kımse aile vs d olmadg için yakınımda, nezaman iyi hissettm ozaman yapabılıuorım.benım Sat 19 subat ama Dr 4 gün geri oldgnu söyledi.Şu an 7+1 im yani:)
Oğlumda böyle olmamıstım mide hep bulantılı iştahsızlık bunda kısmen daha zor bir hamılelık gecırıyorum.
Hepınıze sevgiler öpücükler minik minik henüz yeni oluşan ellere

Tehlikeler gitsin, bizlerden uzak dursun canım. Bu 7. Hafta öyle bir kazinmis ki bellegime, sanki bu haftayı atlatirsam daha birsey olmaz gibi geliyor bana... Eve ultrason mk. alcam nerdeyse :) Sabah akşam bebisimi göreyim diye. Ben ilk kan testini yapıp öğrenen kadar, her gün evde test yapmıştım duruyor mu yerinde yavrum diye :))

Canım aynı durumdayız ben 8. Haftada kaybetmiştim yavruma elleri aldım çok acıydı bu haftayı atlatsam sanki rahatlıcam biraz.. Sonra da kimyasal yaşadım bebeğimin benden gittiğini evdeki testlerden anladım gittikçe silikleşti.. Şimdi de öyle belki 10 tane test yapmışımdır hergün acaba koyulaşıyor mu diye çok şükür kese görülünce bıraktım.. Ultrason aletini eşim bile düşünüyor ne yapsak ki diyor ben çözümü şöyle buldum iki doktora gidiyorum biri özel diğeri devlet adamlar rahat 15 gün sonra gel diyorlar hiç itiraz etmiyorum bende Nasıl olsa diğeriyle merakımı gideriyorum.. Şu dönemler geçse hemen hareketlerini hissetsek minnakların gerek kalmayacak

Ahh canım benim... Ne zor dimi yaşananlar? Ben hamile kalmadan önce bu kadar zor olduğunu bilmezdim, meğer sadece çift çizgiyi görmekle bitmiyormus, asıl is ondan sonra basliyormus... Ben daha önce kayıp yaşamadım ama bu sene özellikle çok tanık oldum diyim arkadaslarimda, ondan benim korkum, gerginliğim, stresim... Neyse kötü konuları kapatalım canım, iyi düşünelim, iyi konuşalım, hersey çok iyi olsun :)
Ben de devlet ile ozeli ayni anda yürütmeyi düşünüyorum. Bu hafta aslında P.tesi günü randevum vardı devlette ama Çarşamba günü tekrar gideceğim diye onu iptal ettim. Bu kadar sık aralıklarla da ultrasona girmek istemiyorum açıkçası. Arası azcık açılsın, şu tahlil vs işlerim bir bitsin. Devlete eşleri almiyorlar içeriye, benimki de görmek istiyor tabi bu da var...

Devlete ve ozele gıdıp 15 gun içinde 2 kez usg zararlı degilmi kızlar ben cesaret edemedim bnce doktorunuza sorun mutlaka

Gunaydin kizlar. Cok guzel ruyalar gordum. Bebegim erkek doguyor ama hala hamileyim. Dayim goruyor beni karnim burnumda diuor kizimiz inatci dogmadi yok diyorum oglum oldu benim. Ama bebegimi kucagimda hissettim. Allah im gercek hayatta da saglikli huzurlu hayirli evlatlarimizi kucagimiza almayi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…