2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Teşekkür ederim usg aramızda 3 gün var ilk hamileliğim olduğundan pek anlamıyorum açıkcası

sanırım herkes aynı benimde ilk gebeliğim b en unutuyrum bazen eşim diyor yavaş ol sakin ol ani hareket yapma demedim mi sana diye uyarıyor beni :) benim şuan tam 11 haftalık :) eski 7 haftalık olanda aramızda 3 gün var evet :)

bu arada kaç yaşındasınız ? ben karşımda ablam varsa saygısızlık etmek istemem 25 yaşındayım ben :)
29 canim estagfurullah canim ne saygisizligi yeri gelir sen bende tecrubeli konusursun akil akildan ustundur benim bilmedigimi senden yada baskasindan ogrenirim no problem canim :)

Evet insan birşey anlamıyor sende bulantı var mı ikili-üçlü test yaptırdın mı canım

ikinci hamileliginiz kizmi kizlar asagida olurmus tabi ne kadar dogru bilemem duyduklarimiz :)

Maşallah senin ki şekillenmiş bayaa :) Bana erkek gibi geldi. Rabbim hayırlısını,sağlıklısını, uzun ömürlüsünü nasip etsin de :) Cinsiyet hiiiiç önemli değil :)
Allah razı olsun canım evet sağlıklı olsunlar bebeklerimiz gerisi önemli değil benim aklımda kız olsun erkek olsun diye bişe yok. Nedense diyemiyorum şu olsun bu olsun diye yeterki benimle olsun biliyim hissediyim diye dua ediyorum hep. Ama merak işte canım

Mrb kızlar nasılsınız buz ıyıyız şükür buyuyoruz haftaya kontrolumuz var sabırsızlıkla bekşıyorum

8+1 ve sekli belli degil canim kiza benzettim.tabiki tahmin rabbim gonlundekini nasip etsin insallah canim

acemperisi banada bi yorum yapsan o zaman mevhibenin ki mi tutacak senin ki mi çok heyecanlandım :) nub teorisi nedir acaba :)
nup icin erken daha 12+13 hafta olmasi lazim nup cinsiyeti canim onu dikse erkek paralelse kiz canim

Öyle düşünürsek çok doğru tabi dediklerin inşallah hayirlisiyla bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucagimiza alırız sen yaptiracakmisin peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…