2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Merhaba arkadaşlar bugun doktora gdeceklerdn hayrli, guzel haberler bekliyoruz☺ E Erenyigit geçmiş olsun canım, ablam da sen gbi olmuştu acilde bi serumla rahatlamıştı hemen.
Malesef o kadar kolay rahatlayamadım canım ama bunada şükür tabiki yeter ki bebeğim sağlıklı olsun

kisisel bilgilere tikla orda tskvim var dogacagi tarihi yaz mesala 26-11-2016 gibi sonra kaydete tikla cnm

yok canim oyle sey annem kizlarda 4 ay kusmus abimde dogana kadar dun.bayanla konusdum 5 aylik hic kusmamis kizi olucakmis gecmis olsun canim

Canım yukardan isminin ordan kişisel bilgilerine gir. Tahmini doğum tarihi örnek: 02-11-2016 olarak gir en alttan değişiklikleri kaydet bu kadar
canim takviminde yaziyi okudunmu hamilelik giyebilirmisin.o duruma geldimi gobusun tatlim :)

yok canim oyle sey annem kizlarda 4 ay kusmus abimde dogana kadar dun.bayanla konusdum 5 aylik hic kusmamis kizi olucakmis gecmis olsun canim
Mide bulantisi vs kisinin yapisiyla alakali bence.ben hem kiz hem erkek dogurdum hic oyle olmadi bende sadece bazi yemekleri canim istemedi o kdar

Evet arkadaslar bende geldim doktordan 9+5 olmasi gerekirken 10+1 cikti :) 2 hafta sonrada 2li test icin cagurdi su anlik herhangi bi sikinti yok cok sukur 3.30 cm boyu da :) kollar bacaklar belli oynatio boyle goruluo resmen oynattigi :) kalbinin atisini da dinletti pat pat pat :) cok heyecanlandim ama :) cinsiyet tahmini eden varda yazarsa sevinirim Ikra meyra bildigim tahminlerde bulunuo :)

Eklentiler

• 20160412_190424.png
    542,7 KB · Görüntüleme: 92
Ense kalınlığı ölçüm zamanı gelmiş

Maşallah bebişe.. hareket ettiğini gördün demek Darısı bizim başımıza o zaman. Rahatı yerinde gibi duruyor. Cinsiyet tahmini için erken biraz ama merak da etmiyor değiliz. Bana kız gibi geldi. Hayırlı olsun bebişin

Cok tesekkur ederim. Evet ya boyle ayagini bi cekiyo bi uzatio kolunu da oyle şok oldum bu kadar beklemiodum :) 3 hafta once noktaydi birden boyle gorunce cok cok heyecanlandim :)Allah herkese nasip etsin insallah bu anlari :)

Cok tesekkur ederim. Evet ya boyle ayagini bi cekiyo bi uzatio kolunu da oyle şok oldum bu kadar beklemiodum :) 3 hafta once noktaydi birden boyle gorunce cok cok heyecanlandim :)Allah herkese nasip etsin insallah bu anlari :)
Amin canım.. Ilk kalp atışını duyduğumda çok duygulanmıştım. 2 kayıp yaşadığım için bu duyguları yaşayamamıştım. Hareket ettiğini de göstersin Rabbim. Zaman çok çabuk geçiyor. Karnımızda çok hızlı büyüyorlar.

iki gunde biraz daha buyur.kuzun csnim bende yarin giderim diyordum yagmur basladi yagmurda yurumeyi sevmiyorum :)
Aynen canım ama çok merak ediyorum sipayi bu arada ben aylık fotoğraf çekiyorum benim gobus çıktı şimdiden arada ki fark fotoğraflarda daha çok farkediliyor

Ayyy maşallah annesi pek tatlı çıkmış. Vallahi inanılmaz farkediyor birkaç gun bile. Allah kucağımıza da almayı nasip etsin bebeklerimizi

canim erkek bebege benzettim resmen sekillenmis burdaki arkadaslar 10+4 usg paylastilar bu kadar belli degil onlarinikine kiz dedim tabi rabbim bilir canim rabbim gonlune gore nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…