2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Eklentiler

• değişiklikleri kayıt et.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 53
  • hamilelik takvimi.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 72
  • kullanıcı adı.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 55
Tekrar selam kızlar hastanede geldim şimdi . Çok şükür rabbime bebeğim büyümüş kalp atışlarını dinledik eşimle göZyaşlarımı zor tuttum. Allahım bu ne büyük mutlulukmuş şimdi burdaki bi çok anneyi daha iyi anlıyorum. Dua eden etmeyen herkesten binlerce kez Allah razı olsun. Darısı bu mutlulğu yaşamayanların başına inşallah. Bu arada Ikra meyra rica etsem benim bebişim içinde bi tahminde bulunur musun canım

Eklentiler

• image.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 68
Selam canlariimm bayadir giremiordum bu aralar evle ugrasioruz badana boya isleri bebisimi tertemiz karsilamak istedik :) cok da guzel oldu valla ev tertemiz oldukca insanin ici rahatlio halilarimida yikamaciya verdik mi tamamm Bu arada sayfamiza yeni katilan hamislerr hos geldiniz Rabbim bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsinnn.benjm bebegimi yeniden gormeme 3 hafta kaldii ayyy gunler nasil gececek bilmiorum vallaa

acemperisi banada bi yorum yapsan o zaman mevhibenin ki mi tutacak senin ki mi çok heyecanlandım :) nub teorisi nedir acaba :)

Eklentiler

• _20160411_105311.JPG
    52,8 KB · Görüntüleme: 70
Insallah guzel haber verirsin bize canimmm naptin muayene oldun mu bebisin nasilmis

Ayy hadi gozun aydin canim minisede massallah.darisi diger muayenelerine insallah canimm

Herkese merhabalar..ben de yarin 2.kontrolume gidecegimve insallah bebegimin kalp atislarini gorurum insallah hersey yolundadir cook heyecanliyim ve dualariniza talibim!! ,bir de 2 gundur fena grip oldum( ilac da icemiyorum..her hapsirmada endiseleniyorum birsey olur mu diye(limon portakal falan yiyorum habire.baska onerisi olan??

Maşallah senin ki şekillenmiş bayaa :) Bana erkek gibi geldi. Rabbim hayırlısını,sağlıklısını, uzun ömürlüsünü nasip etsin de :) Cinsiyet hiiiiç önemli değil :)

Canım ben normalde de ilaç almaya karşı olduğum için şöyle bir karışım yapıyorum ki hamileyken de içmiştim bu karışımı. Bayaa iyi geliyor. Sabah akşam iç, 2 güne birşeyin kalmaz :)

Ihlamur, avya ya da avya yaprağı, elma, portakal kabuğu, limon, çubuk tarçın ve kök zencefili bir güzel kaynatıyorsun. Sonra bardağa döküp içine de bir kaçık bak atıyorsun, ohhh mis. Hem tadı çok güzel ( zencefili fazla kaçırmadığın sürece :) ben bir kök atıyorum 3 subardağı suya ) hem de kokusu. Hem de soğuk algınlığına acayip iyi geliyor. Tavsiye ederim

C
o Cok tesekkurler cnm !! Deniycem mutlaka!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…