2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
YA SORMA BUGÜN BU KADAR BÜYÜK GÖRÜNCE İÇİM BİRAZ DAHA RAHATLADI BENİM 3 KAYBIM VAR O YÜZDEN BİRAZ DİKEN ÜSTÜNDEYİM :)
Ben inanıyorum ki bu konu başlağı altında toplanan arkdaşlar birbirimize destek olup moral bulup yüksek moralle bebişlerimizi kucağımıza alacağım hepimiz Rabbim bize nasip edecek inşallah şuan rahat olman gerek kendini sıkma olur mu benim ilk gebeliğim ama doktorumun bana dediği hamile olduğunu unutma ama kendinide bu kadar sıkma dedi bebişinle konuş bol bol ben öyle yapıyorum :)

idra yolu için test yaptı bana birsey çıkmamıştı o zmanda sancım vardı 5 haftalık falandı şimdi olmasa gttiğimde gene söylerim

YA SORMA BUGÜN BU KADAR BÜYÜK GÖRÜNCE İÇİM BİRAZ DAHA RAHATLADI BENİM 3 KAYBIM VAR O YÜZDEN BİRAZ DİKEN ÜSTÜNDEYİM :)
birde ikimizde ayni gidiyoruz bende 10+2 bugun yarin doktora gidecem iki hafta once gordum fistiklarimi :)

idra yolu için test yaptı bana birsey çıkmamıştı o zmanda sancım vardı 5 haftalık falandı şimdi olmasa gttiğimde gene söylerim
tamam canım ilk söylediğinde anlamadım ben kusuruma bakma o zaman yoktur dediğin gibi genişlemeden dolayı olablir .. :)

birde ikimizde ayni gidiyoruz bende 10+2 bugun yarin doktora gidecem iki hafta once gordum fistiklarimi :)
o zaman sende fıldır dıldır apaçi dansı yapan 2 melek görceksin elleri kolları ayrı oynayan :) Kız senin ki daha eğlenceli sanki 2 tane eli kolu ayrı oynayan fıstık var içinde :)

Merhaba kızlar

Bulantım yok diye sevinirken bulantım başladı ya İki gündür yatarak dinlenmek zorunda kalıyorum. Bugün krkaer stoğu yaptım kendime. Henüz kusmadım ama bu bulantı hissi de çok fena

Mevhibe yorum yapmış ama ben de yorum yapmak istedim. Nub teorisine göre bu haftalarda çıkıntı yani nub yönüne göre cinsiyet tahmini yapılıyor. Seninki erkek gibi bu tahmine göre. Bir köşeye yazalım bakalım hangisi doğru çıkacak

o zaman sende fıldır dıldır apaçi dansı yapan 2 melek görceksin elleri kolları ayrı oynayan :) Kız senin ki daha eğlenceli sanki 2 tane eli kolu ayrı oynayan fıstık var içinde :)
ayyyu csnim.hic sorma zaten ilk usg cok.minnakti 8+2 de sekli yoktu miniciklerdi bakalim.nolcak yarin hareket halindemi olucaklar fistiklarim onlari verene kurban.olurum ben :)

ayyyu csnim.hic sorma zaten ilk usg cok.minnakti 8+2 de sekli yoktu miniciklerdi bakalim.nolcak yarin hareket halindemi olucaklar fistiklarim onlari verene kurban.olurum ben :)
Onlar için kurban olmayalım onlar için yaşayalım ki düştüklerinde ilk elinden tutan biz olacağız :) Bizim kadar kimse sevemez onları Rabbim bize sağlıklı uzun ömür versin evlatlarımızla birlikte :)

canim onlari veren rabbime kurban olurum dedim tabiki omrumuz onlara adamak fistiklarimi seviyorum :)

3.16 canim

Merhaba kızlar ben de geldim. Tüp bebek hamilesiyim. Bugün kalp atışlarını duyduk şükürler olsun. Azcık geriden geliyor bizimkisi ama doktor olabilir dedi. 7 haftalık hamileyim ben de.

Hayırlısı olsun canım. Rabbim sağlıkla, sıhhatle kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah :)

Merhaba kızlar ben de geldim. Tüp bebek hamilesiyim. Bugün kalp atışlarını duyduk şükürler olsun. Azcık geriden geliyor bizimkisi ama doktor olabilir dedi. 7 haftalık hamileyim ben de.

Hosgeldin saglila kucagina alirsin insallah.

Canim kimi insanin surekli agrilari olabiliyor ornek ben.enfeksiyon vs yoksa bebek genelde kasik bolgesine baski yapmaktan oluyor. 2 hamileligimde de ben hep agriyla yasadim yol dahi yuruyemezdim.3.de henuz tam baslamis degil arada oluyor kasik agrisi.

aynen benim ablamlarda hep sancılı gecirdiler hamiliklerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…