2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ondan degil seklni yeni almaya baslamis 10+1 de buda gayet normal sekillenmesi bu haftalarda onun icin kiza benzettim.yeni sekillenmis bebisi
hee tamam çok soriy o zaman :) çünkü ben ultrasonda pek göremem öyle kendi bebeğimi bile doktora sormuştum 9. hafta bu ne elleri kafası nerde diye arkadaşın bebeğinide sonradan fark ettim başı solda ayakları sağda diye Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin :)

10+1 galiba daha sekil almamis kiza benzettim.canim tabi tahmin gonlundekini nasip etsin rabbim.insallah
YA DÜN GECE RUYAMDA GORDUM KIZIN BÜYÜMÜŞ DİYO DOKTOR BUGÜN DEDİM DOKTORA RUYAMDA KIZIN OLUYO DEDINIZ DEDIM BENIMDE ICIME OYLE DOGUYO DEDI KESEYI ILK GORDUGUNDEDE OYLE DEMISTI VALLA GONLUMDEN GEÇEN KIZ AMA ALLAH HAYIRLISINI SAĞLIKLISINI NASİP ETSİN 10+0 BUGÜN NORMALDE AMA BENİM 2 GÜN İLERDE GİDİYO ŞUAN

DOĞRU SÖYLÜYOSUN BUGÜN DOKTORUMA SORDUM İLK 12 HAFTA 2-2,5 OLMASI GEREKİYOR DEDİ

Maşallah şuan atak devresinde sanırım herkeste oluyor benim 8. haftada 4 gün ileri attı Rabbin gönlüne göre versin canım

CANIM HAREKET EDIYO TABI AMA BIZ HISSETMIYORUZ 16. HAFTADAN SONRA HİSSETMEYE BAŞLANIYORMUŞ. 11. HAFTAMIZDAYIZ 5 HAFTA SONRA İNŞALLAH HİSSETSEKTE RAHATLASAK
şuan 11. haftayı devirdik resmen ama ne günler atlattık ama gel gelelim sanki o 5 hafta 5 aymış gibi gelmiyor mu insana :) sayılı gün çabuk geçer diyip kendimizi avutmamız gerek sanırım :)

şuan 11. haftayı devirdik resmen ama ne günler atlattık ama gel gelelim sanki o 5 hafta 5 aymış gibi gelmiyor mu insana :) sayılı gün çabuk geçer diyip kendimizi avutmamız gerek sanırım :)
bebisinide profil yapmisin ne guzel :)

Merhaba kızlar ben de geldim. Tüp bebek hamilesiyim. Bugün kalp atışlarını duyduk şükürler olsun. Azcık geriden geliyor bizimkisi ama doktor olabilir dedi. 7 haftalık hamileyim ben de.
hos geldin canim rabbim.tamamina erdirsin

YA SORMA BUGÜN BU KADAR BÜYÜK GÖRÜNCE İÇİM BİRAZ DAHA RAHATLADI BENİM 3 KAYBIM VAR O YÜZDEN BİRAZ DİKEN ÜSTÜNDEYİM :)

Merhaba kızlar ben de geldim. Tüp bebek hamilesiyim. Bugün kalp atışlarını duyduk şükürler olsun. Azcık geriden geliyor bizimkisi ama doktor olabilir dedi. 7 haftalık hamileyim ben de.
Maşallah canım Allah kucağına almayı nasip etsin ileri ki zamanlarda birden atak dönemine geçince gününü bulur :)

bu arada benim arkdaşımda tüp bebek tedavisine başlamak istiyor 1 yıldır olmuyor çocukları transferde 10 gün yatmak onu biraz korkutuyor gibi henüz başvurmadı hastahaneye, sen yatıyor musun zorlukları nelerdir bizimle paylaşmak istersen hem bende ortak olmak isterim yaşadıklarına :) Tabi ki anlatmak istemezsen sonsuz saygı duyarım canım yanlış anlamanı istemem

YA SORMA BUGÜN BU KADAR BÜYÜK GÖRÜNCE İÇİM BİRAZ DAHA RAHATLADI BENİM 3 KAYBIM VAR O YÜZDEN BİRAZ DİKEN ÜSTÜNDEYİM :)
endise etme hepsi ayni olucak diye bir sey yok pozitif dusun hep saglikli bebegim de birgun kollarina alacagin hep hayal et pozitif dusun her sey guzel olucak insallah

Benımkıde oyleee:))) normalde ailesi dedı kız cocugu istermiş severmiş ancak şimdi bebiş bekleyince yok kız olmasın ben oyle ne giyip giyip cıkacak kimbilir kimlerle gezer bırakmam bı yere yollamam mini etek gıydırmem kız olmasın dıyıp duruyor bnde diyorum aa sacmalama kızı bunalıma mı sokucan hayatta ezdırmem sıkmam fln dıye bı bakıyrm tartısıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…