2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
cnm tsh yüksekliği ikili test ile bi ilgisi yok diye düşünüyrum. ikili test kromozom ile ilgili bi durum. tsh zeka gelişimini etkiliyr ama ilaç kullan düzene girer tsh inşallah

Benim4.48 çıktı TSH ama doktor normal dedi anlamıyorum bu doktorları biri farklı biri farklı diyor şimdi benim de kafam karışık başka bir doktora daha mı gitsem
4.78 olmalı normal ama hamile olmayanlar için normal bence başka doktora da git çünkü bana 3.30 a devlette ki doktor normal dedi sonra özelde kendi doktorum dahiliyeye yolladı

cnm 3.30 tshbenim ama normalde guatr yok bende dahiliye doktoru normalde gelmiş olsan guatr yok derdim ama hamilelik de farklı 2-2,5 arası olmalı dedi.
canim sen.anliyon galiba tsh 0.48 ciktu nasil

4.78 olmalı normal ama amile olmayanlar için normal bence başka doktora da git çünkü bana 3.30 a devlette ki doktor normal dedi sonra özelde kendi doktorum dahiliyeye yolladı
Haklısın bende öyle biliyorum bide benim anne ve babamdan ikisinde de var riskli yani hemen vakit kaybetmeden başka bir doktora gitmeliyim sağol

aslinda mustakil bahceli ev olucak her seyi sen yetistirecen iste organik annemin yayla evi var patlican.domates maydonoz nane sogan biber fasulye salatalik elma ayva ceviz kiraz erik hersey organik canim bugunlerde ekmeye gidecekler pancar cok cesit var bende uzun saksiya sogan samirsak ektim ordan tuketiyorum cokta guzel lezzetli cnm fark var pazardakiyle

canım bir sürü test yaptılar walla

d vitamini de vardı içinde 3 sayfa test sonucum var

Burda çoğu arkadaş ve bende yaşadık yaşadıklarını inşaallah bu sefer iyi olacak 6+3 de gördük bizde kalp atışlarını sende inşaallah bidaha ki kontrolde duyarsın aramızda çok fark yok hem belli olmuyor bu işler ben kesin sezaryen olacağım için 15 gün olur diye tahmin ediyorum

Aynen zaten kuzenlerine bile müdahale eder tlflarını karıştırır onlarda iyi ki kızın olmamış derlerdi şimdi bir de kız olursa düşünemiyorum valla... O günleri görürüz inşaallah arkadaşım

Benim4.48 çıktı TSH ama doktor normal dedi anlamıyorum bu doktorları biri farklı biri farklı diyor şimdi benim de kafam karışık başka bir doktora daha mı gitsem
CANIM BENIMDE İLK TSH 3,5 ÇIKTI SONRA TEKRARLADIM 2,9 ÇIKTI DAHİLİYE GEREK YOK İLACA DEDİ BENDE DOKTORUM 2-2,5 ARASI OLMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ DEDİM O ZAMAN 20 GÜN KULLAN Bİ BAKALIM DEDİ ÇOK DÜŞERSE BIRAKIRIZ DEDİ. 20 GÜN HAP KULLANICAM ŞİMDİ. NORMALİ 2-2,5 YANİ

kesinlikle fark var benim de halamın bahçesinde biber salatalık ve domates yetiştiriyor küçük bahçesi olduğu için domatesin tadını yoğun bir şekilde alıyorsun kokusu bile sakılımından geliyor biber desen ona keza tadı kokusu

ama sen baya şanslısın canım maşallah çok sevindim senin adına bebişin en güzel sebzelerle meyvelerle büyüyecek :)

ben gecen gittiğimde normal bebiş büyüor rahim büyür dedi ama 2 hafta sonra gidicem tekrar
yok canım maşallah Allah nazarlardan saklasın büyümesiyle alakası yok zarar idarar yolu enfeksiyonunun benimde gelişimi baya hızlıydı , idarar yolu enfeksiyonunun sadece olasılığını söyledim.. Çünkü gebelikte genelde yaşanan bir durum doktorlara kasık ağrısı adet gibi bi sancı diyince direk TİT (idrar tahlili) istiyorlar :) Yanlış anlama sakın bazen bünyesel oluyor rahim büyüdükçe ağrı oluyor derler ama benim doktorum direk idrar tahlili istedi..

10+1 galiba daha sekil almamis kiza benzettim.canim tabi tahmin gonlundekini nasip etsin rabbim.insallah
Canım ilkten bende göremedim ama kafası sol tarafta aşağı bakıyor ayakları sağ tarafta yukarda dikkatli bakarsan kafasını ve bedenini görebilirsin mervenin :) Ters gibi durduğundan öyle görmüşsündür..

ondan degil seklni yeni almaya baslamis 10+1 de buda gayet normal sekillenmesi bu haftalarda onun icin kiza benzettim.yeni sekillenmis bebisi

Her doktorun farklı konuşması varya çıldırtıyor beni ne demek ya 2_2,5 üstü belli bir kriter Varsa hepsi aynı konuşmalı ilaç kullanmaya gerek var ya da yok o kadar işte insanları kaygılandırmanın manası nedir yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…