2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende senin gibi düşündüm ayrıntılı ultrasona baktırim 2li yaptırmayim dedim bakalım kararsız kaldim neden bilmiyorum başlarda daha kararlıydim bu konuda
çünkü bebeğinin sağlığı söz konusu olunca gerisini insan düşünmüyor bu ikili test illa bebeğim kromozomu yada bizim anladığımız dilde down sendromu olması değil bu detaylı ultrason bebeğim herhangi bi hastalığı gelişim bozukluğu var mı onlar kontrol edilip doğum sonrası yada gebelikte ek takviye verilerek erken teşhis ve sadece bebekte değil senin rahimde sıkıntı var mı normal doğuma uygun musun çatın geniş mi dar mı şimdiden sezaryan mı normal mi söylüyorlar

önemli olan bebeğimizin sağlığı ve bizim bebeğe verdiklerimiz bize verdiği :)

csnim.insallah hayirli saglikli haberlerle donersin evine insallah canim

Ben heycandan kasim a gelmisim ama insallah aralik annesi olucam gerci araligin baslarina denk geliyo belkide kasimdir bilemem hayirlisi olur insallah :) iki hafta sonraya cagirdi bidaha ama ben daha once bir dusuk birde kimyasal yaptgim icin korktum dusugumde kese minnacikti kalp atisi duymak nasip olmadi :) Allah herkesin kucagina almayi nasip etsin insallah :)

İnşallah herşey yolundadır canım iyi haberlerle dönersin..

Dün kaldığım yerden tüm yorumları okuyayim sonra cevaplarım aklımda olanları diyordum. Bunu görünce dayanamadım :)
Ayy benim kocam da kızımız olursa çok kıskanırım onu, okul gezisine bile gönderemem ben, şimdiden haberin olsun, o gün gelince tartismayalim diyor. Kıskançlıkta tavan yaptı adam, bi tuhaf oldu, manyadi :)))

sezaryan ise iki hafta once aliyorlar normal dogumsa sancini bekliyorsun o zaman aralikta dogar sezaryanda kasimin 29+30 gibi dogar rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Canım hayırlı, güzel haberler alırsın inşallah :) Korkma, iyidir annesi. Sen stres yaptıkça o da etkileniyor bu durumdan unutma

Allahın izniyle her şey yolunda gider inşallah canım :)

O şimdi öyle diyor :) İki gülücük atıp, öpsün her şeye izin verir valla :) Kızlar babalarını kandırmakta ustadır Hiç boşuna hayaller kurmasın eşin. Kendi babamdan biliyorum. Annemi yalnız hiç bir yere göndermezmiş ama bizi her yere gönderirdi. Önce mırın kırın yapardı ama 2 öpücük, 2 dudak bükmeyle zafer bizim olurdu :)

Dualarimiz seninle canim, güzel haberlerini bekliyoruz hepimiz burda.

Dualarım seninle canım aynı telaşı bir hafta önce ben yaşadım çok güzel haberler aldım inşallah sende iyi haberlerle dönersin..

Bu erkeklerdeki kız çocuğu sevdasına hayranım .. Benim esimde öyle kız olursa evlendirmem bile dedi sen birinin kızını aldın ama diyorum o ayrı diyo bi de kız ise babadan çekeceği var benim kuzunun...

sezaryan ise iki hafta once aliyorlar normal dogumsa sancini bekliyorsun o zaman aralikta dogar sezaryanda kasimin 29+30 gibi dogar rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
Bakalim hayirlisi olsun ne guzel sizler 3. Ayiniza grceksiniz cok az kalmis cok heycanli surecler ya rabbim hepimize saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin

Allah yardımcın olsun canım inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

Evet gerçekten öyle o yüzden kafam çok karıştı bu konuda diyorum eskiden bu testler mi varmış şimdi sadece annenin kafasoni karistirmak başka bişi değil bu detaylı ultrasonla senin dediğin usg aynı şey demi ben karistirmiyorum

YOK CNAIM aynı şey karıştırmıyorsun... Ama eskiden hormonlu yiyecekler yoktu her 3 kişiden birinde iyi huyluda olsa miyom yada rahimsel sıkıntılar yoktu düşüğü tetikleyen hiç bir etken yoktu hava bile temizdi şimdi soluduğumuz hava yediğimiz şeylerde yeteri kadar ne kalsiyum var ne protein nede karbonhidrat var genelde katkı maddesi bulunan hormonlu meyve sebzeler bu açıdanda bak eskiden hiç bişey yoktu sorunda yoktu şimdi herşey başka... Organik yiyeceklerin bile ücretinin pahalı olduğu bi devirde yaşıyoruz... :)

cnm 3.30 tshbenim ama normalde guatr yok bende dahiliye doktoru normalde gelmiş olsan guatr yok derdim ama hamilelik de farklı 2-2,5 arası olmalı dedi.
cnm 3.30 tshbenim ama normalde guatr yok bende dahiliye doktoru normalde gelmiş olsan guatr yok derdim ama hamilelik de farklı 2-2,5 arası olmalı dedi.
Benim4.48 çıktı TSH ama doktor normal dedi anlamıyorum bu doktorları biri farklı biri farklı diyor şimdi benim de kafam karışık başka bir doktora daha mı gitsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…