2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar 4+5 im hayirlisiyla kesemizi gorduk 5.7 mm sizce guzel mi kese boyu yeterli mi :)
Canım hoş geldin çok güzel kesenin boyutu hem doktorlar daha çok bundan sonraki kontrolde büyüyüp büyümediğini önemsiyor inşallah senin de büyür çok şükür çoğumuz kalp atışlarını duyduk darısı başına inşaallah

Olur inşallah canım. Siz kalp atışlarını duydunuz mu? Biz de bu perşembe gideceğiz kalp atışlarını dinlemeye kısmetse :)

ya neden erkege benzetmıosunuz ya:) cın takvımı falan erkek dıo.. hayırlısı olsun tabı ama gonlum erkekten yana:):)

Olur inşallah canım. Siz kalp atışlarını duydunuz mu? Biz de bu perşembe gideceğiz kalp atışlarını dinlemeye kısmetse :)
Evet Can'ım ama ben heyet raporu almak için başka bir doktora gitmiştim o baktı gösterdi ama dinletmedi çizelge halinde gördük kalp atışını çok şükür kıpırdıyordu darısı başına

ınsallah canımmm ınsallah Rabbım hepımızın gonlune gore versın ınsallahh....

ya neden erkege benzetmıosunuz ya:) cın takvımı falan erkek dıo.. hayırlısı olsun tabı ama gonlum erkekten yana:):)
Ay canım bilmiyordum erkek istediğini rabnim gönlüne göre versin inşaallah.. Benim ki sadece tahmin uzman değilim.. Bu arada Çin takvimi bende tuttu inşasllah bunda ve senin kinde de tutar.. Bana kız diyor... Rabbim sağlık versin minnak kuzulara

amın ınsallah canım saglıklı elı ayagı duz olsun da kız erkek farketmez tabı... erkekse ben ucarım kız olursa esım ucar:)

Merhaba kızlar hayırlı günler herkese doktora gidecek olanlar hayırlı haberlerle dönsün inşallah benim kafama 2li test çok takılıyor nedense bi yanım yaptırmak istemiyor bi yanim yaptir rhatla diyo cok kararsizim 10 gün sonra gel dedi doktor benim tiroid rahatsizligim var 2 senedir ilaç alıyorum gebeligimin ilk ayında cik yükselmişti 7.50 olmuştu suan düşük ama o korkutuyor onun yüzünden testte bi sıkıntı çıkar diye tabiki ne çıkarsa çıksın sonuçta bebegimi aldirmayacagim için rahatım ama yanılma payı çok diyolar bu testte bilgim yok doktora sormayıda unuttum kafamda deli deli sorular

amın ınsallah canım saglıklı elı ayagı duz olsun da kız erkek farketmez tabı... erkekse ben ucarım kız olursa esım ucar:)
Oh ne güzel ozaman hiç sorun yok benim eşimde daha şimdiden kızım kızım diye seviyor karnımı hayaller kuruyor oje sürecekmiş tırnaklarına allahım hayaller... Rabnim sağlıklısından versin inşaallah

Merhaba su kaybı dedıgın nedır canım bnde midem bos olunca su cıkaroyorum ve de su bile kokuyor pek içemıyrm
CANIM şöyle bişey var mide bulantısı olunca haliyle ishalde oluyorsun alttan üstten sürekli çıkarttığın zaman vücutta içtiğin suyun kalması belirli bi zaman kalması lazım senin miden boş olduğu içinde bünye vücutta biriken sudan kullanıyor oda yetersiz kalmaya başladığında vücut halsiz kalıyor... o yüzden bol bol çıkarsanızda çorba iiçin sulu şeyler için bol bol su tüketmeye çalışın en azından bişey girsin ki bişey çıkabilsin vucuttan boş mide ile kusmak daha zordur...

guzel haberlerle gel canim bende sorun cikmadi aralarinda 2+3 gun var sorun olmaz dedi telas etme canim hadi hayirli haberler canim

canım benimde 2'li test zamanım geldi benim doktorum ikili testi istersen yaptır istersen yaptırma dedi ama 2. düzey usg çektirmeni öneriyorum dedi. bu durumu çok araştırdım ve baktım önemli olan 2'li testi yaptırmak değil önemli olan perinatolog uzmanı iyi bir doktor bulmak... sonuçta her doktor bakar ama ultrason göremeye bilir gören doktor bulmak lazım...

Günaydın kızlar bugün çok uykum var kafamı kaldıramıyorum. Birde veet ağda bandı kullanan varmı? Memnun musunuz?
ben kuafore gidiyorum canim oda sigr agda gibi bence dene veet agdayi poregestan kullaniyorsan uyutuyor canim bende oyleyim hala kullaniyorum ikinci kutudayim

Ne çıkarsa çıksın sonuç farketmez diyorsan neden kafanı takıyordun yaptırma doktor karışmaz kararına rahatlama biraz

Günaydın kızlar bugün çok uykum var kafamı kaldıramıyorum. Birde veet ağda bandı kullanan varmı? Memnun musunuz?
Ayy benim de çok uykum var derste uyuycam birazdan
Ben kullanıyorum ağda bantı canım oldukça memnunum ama hamile kalmadan önce lazere gidiyordum.

Bende senin gibi düşündüm ayrıntılı ultrasona baktırim 2li yaptırmayim dedim bakalım kararsız kaldim neden bilmiyorum başlarda daha kararlıydim bu konuda

Ne çıkarsa çıksın sonuç farketmez diyorsan neden kafanı takıyordun yaptırma doktor karışmaz kararına rahatlama biraz

Aynen sonuç hiç bi şekilde etkilemicek beni ama galiba etrafımdan dolayi kafam karıştı komsum hemşire yaptır diyo ben kesinlikle yaptirmayi düşünmüyordum doktorlada konusamadim kafam karıştı o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…