2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın arkadaşlar. Maşallah size, geç saatlere kadar ayakta durabiliyorsunuz. Ben saat 21 olduğunda çoktaaaan dalıyorum uykuya. Çok uykucu oldum ben :)

günaydın güzel anneler bu gün grip olayım daha az ama aksam işten eve gtmm yemek bile yiyeedim doğur dürüstü bu miğde bulantısı ne zaman gecicek buzdalabı benm en büyük düşmanım oldu kokuyor geliyor bana ama kaçkez sildi eşimm en sonuda sana kokuyor o dolap ykasın bırak dolabın dedi :)

Ah be güzelim... :) Dolap kirli değil ki zaten. Sen hamile olduğun için her şey kokuyor sana. Ben çekmeceleri bile açamıyorum, çekmeceler bile kokuyor :) Normal yani. İnşallah çok uzun sürmez bu durum. Genelde 3 aydan sonra geçiyor ama benim oğlumda 7.aya girene kadar devam etmişti Umarım bu bebeğimde de o kadar uzun sürmez...

inş ya su 3 ay bir gelse artk az kaldı 3 ay :) bakalım bebişim sağlıklı olsunda geris her türlü geciyor:)

inş ya su 3 ay bir gelse artk az kaldı 3 ay :) bakalım bebişim sağlıklı olsunda geris her türlü geciyor:)

Aynen öyle canım, onlar sağlıklı olsun yeter. Gerisi bir şekilde geçiyor... Biz daha kalp atışlarını duymadık miniğin. Şuan 6+4'üz. Perşembe akşamı minik kalbini dinlemeye gideceğiz. İnşallah her şey yolundadır...Sezaryenle olacağı için Kasım annesi olacağım ben de kısmetse :)

Hmm.hayirlisi insallah canim.ya benim dr tahlillere goz gezdrdi iyi dedi o kadar.bi sorun olsa soylerdi degil mi.aklimi kurcaladi da :)
Tsh değerin kaç çıktı? Benim 3.30 aslında 4 buçuk dan aşağısı normal dahiliye de dedi sen bana hamile değilken gelmiş olsan senin guatr yok değerin gayet normal derdim ama hamilelik de 2-2.5 arası olmasi gerekiyor dedi. Ama devlet Hastanesinde ki doktor guatr yok deyip yolladı halbuki gebelik de ölçüt farklı oluyormuş

Bizim de ütü odası var oraya evde fazla gelen eşyaları koyuyoruz. Koca poşet ler de fındık, fıstık, ceviz, keçi boynuzu var ben o oda ya giremiyorum. O kadar temizlik yaptık hafta sonu o oda da o koku hala var ( değişik bi kuru yemiş kokusu. BurnuMu kapatıp giriyorum o oda ya birsey almak için. Önce den hiç böyle koku gelmezdi burnuma o oda dan. Hatta ders bile çalışıyordum o oda da

Acile mi gidiyim sence kadın doğuma mı
acile git direk acil hasta olarak alsınlar birde orda mide bulantısıyla doktoru hastaları beklemek zorunda kalma direk girersin doktorun yanına orda miden bulanırken beklemeyi göze alma bence acil en temizi hemde bu durumdayken acaba orda kaç kere kusacaksın bence bir an evel git acile sonuçta su kaybı olabilir riske atma

İşte hep bunları içimizdeki o minicik, küçücük canlılar yapıyor :) Ben de normalde hiç koku almam çok ağır bir koku olmadıkça ama hamileyken her şey kokuyor. Yemek bile yapamıyorum...

Merhaba su kaybı dedıgın nedır canım bnde midem bos olunca su cıkaroyorum ve de su bile kokuyor pek içemıyrm

Guatr ilaci bebege zarar vermez mi?
Tam aksine doktor kullanmazsam bebeğin zeka gelişimi etkilenir dedi. Normalde bende guatr yok değerim normal zamanlar için normal ama hamilelik de 2-2.5 arası olmasi gerekiyor diye düşürmek için kullanacaksin dedi kadın doğum doktoru ve dahiliye eşliğinde verildi[/QUOTE]
Allah yardımcın olsun sende guatır TSH kaç çıktı ki vedi ilacı

Ay çok güzel haber bu yani dediğim gibi 11. Haftada belli oluyormuş değil mi... Bana minik kız gibi geldi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin maşallah çok güzel ya benimde böyle bir fotom olsun artık perşembe benim de randevum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…