2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bende tam tersi lekelenme olursa kiz dediler annemin 1 oglu 6 kizi var annemde oyle diyor kahverengi lekelenme olursa kiz olurmus canim fikirler farkli tabiki rabbim gonlune ve gonlumuze gore nasip etsin insallah :)

Merhaba kızlar nasılsınız? Ben grip hala geçmedi yatıyorum baya bi sayfa olmuş maşallah. Hastalara lekelenmesi olanlara geçmiş olsun.
gecmis olsun canim bende dun grip oldum greyfut suyu iyi geldi burnum tikaliydi bugun acildi bence dene derim tatlin saglikla kal insallah

boy kilo oranımız aynıymış ve değerlerimizde oyle. Benmde bi genm homozigotbiri heterezigot.. Ben bu foz benm için yeterli mi dediğimde boy kilona gore iyi demişti dr.um. O yuzden sordum.. Nyse inşllh bi skntımız olmaz ya

Benim de sürekli sol tarafım ağrıyordu. Dr A sordum. Çikolata kistim vardı. Sol tarafta idi. Hamile bile kaldım Ağrı'sından kurtulamadım. Ayrıca bel Ağrı'm var var Can'ım

Göbek deliğim ağrıyor kızlar

Araştırdım canım hamilelikte oluyomuş ama karın büyüdükce daha karnım büyümedi tabiki ama bilemiyorum

Araştırdım canım hamilelikte oluyomuş ama karın büyüdükce daha karnım büyümedi tabiki ama bilemiyorum

Ciddi bile olmadıktan sonra hamilelik belirtisiyse olabilir canım ya

İlk doğmumda aynen senin gibi miyomun var sezeryan olmazsan kan kaybından ölürsün dedi doktor yok doğum esnasında el çabukluğuyla alacakmış falan korkarak geçti hamileliğim doğum esnasında daha ameliyattayken (epidural)sordum doktora aldınız mı diye almadım gerek yok küçülmüş dedi gülermisin ağlar mısın bence devlette çalışan iyi bir doktora git kar amacı gütmedikleri için daha doğru konuşuyorlar

hakkında hayırlısı canım,seni çok iyi anlıyorum pazartesi bende gittim doktora kalp atışını gösterince doktor inanılmaz rahatladım. ama bu demek değil ki düşmeyecek allah buyuk yiyecek yemeği varsa her türlü yaşıyorlar bunun en büyük yaşayan örneği benim herhalde. 5. hamileliğim bu benim ilk 3 ü düştü 4. oğlum oldu bunda hayırlısı bakalım.
lekelenme herzaman düşük belirtisi olmuyor o yüzden doktora git diyorum. en azından yatarak tedavi bile edilebiliyor.progestanı da vajinal al mümkünse daha etkili o zaman.
inşallah duyarsın perşembe günü eğer duyamazsan da üzülme herşeyin hayırlısı.

gelısımı satla aynımıydı canım bende henüz duymadım

Benim de sürekli sol tarafım ağrıyordu. Dr A sordum. Çikolata kistim vardı. Sol tarafta idi. Hamile bile kaldım Ağrı'sından kurtulamadım. Ayrıca bel Ağrı'm var var Can'ım

Bende oyle bi sorunda yoktu.surekli bi bel agrisi var

Ayrica ben cok usuyorum ayaklarimi ozellikle isitamiyorum.gece esim bana sarilmaktan terledi ben ise hic hissetmedim sicaklik.butun kis ayagima corap giymedim ve hic bir zaman giymedim ama simdi ayagimda corap ve terlik yinede ayaklarim buz gibi

Kızlar bugun temızlık yaptım sıpurdum toz vıleda fln derken baya yoruldum Karnım agrıdı bıraz. . Uzanıyorum annem sagolsun yemek yapmış onu yıcez baskasi yapınca az da olsa yıyebılıyorum yoksa kendı yaptigim cok kokuyor umarım bebegım beslenwbılıyordur cunku yedıgım aksama cıkıyor

Canım endişe etme o her türlü senden alacağını alır. Depolarından tüketir gerekirse. O nedenle içini rahat tut. Rabbim öyle bir yaratmış ki bizi, bize bırakmıyor bebeğin gelişimi. İhtiyacı olan her şeyi senden sömürüyor deyim yerindeyse :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…