2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hamile kalmdn önce ocakta hormon testi yapmıştım TSH 3.50 sonra da yapmadım aile hekimine sordm bi sorun yok Dedi sizce Nasıl tekrarlamam gerekiyor mu.. :KK17:

Tatlm zor bela kalkp makarnayla şehriye çorbası yaptım esimde evi süpürdü bnde sildm ama şuan cnm ckms durumda valla bi de yarn eşimin dogm gunu:KK61:

Ayy kıyamam cnm.Artık hazır takilirsn yapcak bişey yok.benm eşimde geç geldi bugün.dışarda ye noolur bana da getir dedim.şükür bu akşamı da böyle geçirdik.Sen bu gece iyi dinlen yarın güzel günms :KK66:

Benim de midem çok yanıyor bi tuhaf. Ne desem bilemedim canım :KK43:

Cnm benmde geçen günlerde midem agriodu.aciktgmi hissetmiodm birden kramp gibi giriodu.doktor ilaç verdi 3 4 gün içtim geçti.Aslında ilk içtiğim gün iyi geldgni hissettim.3 4 gün içip bıraktım şuan da icmiorm.tetiktym ama bişey olursa icerim Die.doktoruna sor istersn sende.mide çok fena ya kivraniodm resmen yerimden kalkamiodm :KK43:

Benim de kedim var Can'ım. Ama her tüy dökümünde traş yaptırıyorum. O tüyle baş olmaz. Hele şimdi hamilesin asla uçuşan tüylere müsade etme. Tuvaletini de eşin temizlesin muhakkak.

Sorma cnm ya.bi de İran kedisi.upuzun tüyleri ama eşim pek tıraş istemio.bende tüylü seviorm ama öyle böyle dökmüo yani.mecbur 2 günde bir süpürge yapmak zorundaym da.tıraş olsa daha iyi de maalesef.eşimi tüyleri zararlı değil Die Die kabul ettirdm.şimdi Bişey diyince hani zararlı değildi dio.bişey diyemiorm yani.

Kızlar hamile kalmdn önce ocakta hormon testi yapmıştım TSH 3.50 sonra da yapmadım aile hekimine sordm bi sorun yok Dedi sizce Nasıl tekrarlamam gerekiyor mu.. :KK17:

Olur mu cnm 2 2.5 arası olmadı lazım.benm de düşük yaptgmda 3.69 çıktı doktor önemsemedi sonra ilaca başlarız dedi.ben hemen baslayym Neden bekliim dedm.endokrine gittim ve hasimato hastası oldgmu ogrendm ve hamileliği de çok etkilioms.hamileliğin ilk 3 ayında bebekte annenin tiroidini kullandgndn yükselme ihtimali de yüksek.ondan aksatma Hemen git bence.Hala 3.5 civarysa Kesin ilaca baslatrlar.Allah m iyi doktorlrla karsilastrsn :KK43:

Olur mu cnm 2 2.5 arası olmadı lazım.benm de düşük yaptgmda 3.69 çıktı doktor önemsemedi sonra ilaca başlarız dedi.ben hemen baslayym Neden bekliim dedm.endokrine gittim ve hasimato hastası oldgmu ogrendm ve hamileliği de çok etkilioms.hamileliğin ilk 3 ayında bebekte annenin tiroidini kullandgndn yükselme ihtimali de yüksek.ondan aksatma Hemen git bence.Hala 3.5 civarysa Kesin ilaca baslatrlar.Allah m iyi doktorlrla karsilastrsn :KK43:
Canım bir sürü troid hormonu varya refenans değerler laboratuvara göre değişiyo ama bu tsh genelde üst sınır 4.2 bazı hastanelerde 5.30 hatta

Kızlar cpk tuhaf herkesin sabah bulantilari olur bendede tam tersi aksam oluyor varmı benden :KK70:

Bennnnnn.. Ama ben sabah uyandığımda çıkaracak kadar çok oluyor :KK43: sonra zar zor kahvaltı ediyorum hafifliyor sonra sürekli devam ediyor saat akşam olunca yine çoğalıyor ayy ben çok kötüyüm ağzım ilaç içmişim gibi apacı çok kötüyüm çooook.. :KK43:

Bennnnnn.. Ama ben sabah uyandığımda çıkaracak kadar çok oluyor :KK43: sonra zar zor kahvaltı ediyorum hafifliyor sonra sürekli devam ediyor saat akşam olunca yine çoğalıyor ayy ben çok kötüyüm ağzım ilaç içmişim gibi apacı çok kötüyüm çooook.. :KK43:
Benim ağzımın ici de acı bi tuhaf tat var naneli veya meyveli seker atıyorum sürekli ağzıma tat gitsin die

X