2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu aksam ilk defa kustum basta tansiyonum dustu dudaklarim uyustu ellerim titremeye basladi 5 dkka snrada birden kusmaya basladim ama iyiki kustum cok rahatladim.

Cnm benmde geçen günlerde midem agriodu.aciktgmi hissetmiodm birden kramp gibi giriodu.doktor ilaç verdi 3 4 gün içtim geçti.Aslında ilk içtiğim gün iyi geldgni hissettim.3 4 gün içip bıraktım şuan da icmiorm.tetiktym ama bişey olursa icerim Die.doktoruna sor istersn sende.mide çok fena ya kivraniodm resmen yerimden kalkamiodm :KK43:
Canım geçen gebeliğimde aynı anlattığın gibiydim ve doktorum hiçbirşey vermemişti. Ben kendim çiğneme tableti alıp kullanmıştım ama pekde faydası olmamıştı. Açıkçası tekrar aynı olmaktan da korkuyorum :KK43:

Sorma cnm ya.bi de İran kedisi.upuzun tüyleri ama eşim pek tıraş istemio.bende tüylü seviorm ama öyle böyle dökmüo yani.mecbur 2 günde bir süpürge yapmak zorundaym da.tıraş olsa daha iyi de maalesef.eşimi tüyleri zararlı değil Die Die kabul ettirdm.şimdi Bişey diyince hani zararlı değildi dio.bişey diyemiorm yani.
Maşallah çok tatlı kedin:nazar: yaklaşık 1ay önce bizde barınaktan bir yavru sahiplenmeye karar vermiştik ama erteledik yeni bebekten sebep. Kızım bayılıyor kedilere :KK68:

Günaydın kızlar
Durumlar nasıl bakalim? Çok fazla takip edemiyorum topiği hayırlısıyla kritik dönemleri bi atlatsakta rahat rahat burda bebisleri beklesek.
Bir de benimle aynı haftalarda olan arkadaşlarım sizlere de kıyafetler dar geliyor mu? Çok rahat kullandığım pantolonlar şimdiden sıkmaya başladı :KK43: şu an için hamile pantolonu falanca almak istemiyorum acaba beli lastikli pantolon bulabilir miyim? Pantolonlarim bir süre idare eder diyordum ama dün çok sıktı resmen düğme açtım. Ne yapsam nasıl bi şeyler alsam ki?

[QUOTar, post: 45918493, member: 443239"]Günaydın kızlar
Durumlar nasıl bakalim? Çok fazla takip edemiyorum topiği hayırlısıyla kritik dönemleri bi atlatsakta rahat rahat burda bebisleri beklesek.
Bir de benimle aynı haftalarda olan arkadaşlarım sizlere de kıyafetler dar geliyor mu? Çok rahat kullandığım pantolonlar şimdiden sıkmaya başladı :KK43: şu an için hamile pantolonu falanca almak istemiyorum acaba beli lastikli pantolon bulabilir miyim? Pantolonlarim bir süre idare eder diyordum ama dün çok sıktı resmen düğme açtım. Ne yapsam nasıl bi şeyler alsam ki?[/QUOTE]
Aynen canim benimde hersey dar gelmeye basladi aslinda bir kilo felan aldim ama karin bolgesi cikti hemen

Günaydın kızlar
Bir de benimle aynı haftalarda olan arkadaşlarım sizlere de kıyafetler dar geliyor mu? Çok rahat kullandığım pantolonlar şimdiden sıkmaya başladı :KK43: şu an için hamile pantolonu falanca almak istemiyorum acaba beli lastikli pantolon bulabilir miyim? Pantolonlarim bir süre idare eder diyordum ama dün çok sıktı resmen düğme açtım. Ne yapsam nasıl bi şeyler alsam ki?
ben ilk hamileliğimde o hatayı yapıp (hemen hamile pantolunu almayıp bir beden büyük pantalon")almışım..elimde patladı..çünkü birkaç hafta sonra o lastikli beli bile rahatsız ediyor...valla gttim LCWden 20TL bir hamile taytı aldım şu an..ne hamile oldugum belli ne de rahatsız oluyorum, hem de aylarca giyerim....

Uzun yolu herşey netleşene kadar aradan kaldrdm,, kısa mesafelerde sorun olmuyr çok şükr;;; yalnız bugünlerde benm adet günüm acaba o da sebep olablr mi adet döngülerinde hafif kasık Ağrı'ları da olurmuş öle duymuştum.. Çok şükr daha da azaldı dinlenmek en büyük ilaç tabi yanın da progestan alıyrm allhtan hayrlısı..

Perşmbe günü doktr randevum var inşlh ben de sizlerle grupta devam edrm...:KK19:

Ben de adet günlerinde ağrı olabildiğini biliyorum. Kimisi hafif bir adet de görüyor ya zaten :)
Devam edersin topikte canım . Pozitif düşünelim. Ben de perşembe gideceğim doktora. Hayirlsii olsun :)

Günaydın kızlar

CANIM bende öyle diyordum ama hatta bazı arkadaşlarım ne gerek var dediler ama ben genelde çok dar giyindiğim bende senin gibi fermuar açıyordum inan daha rahatsız edici bir ablam dedi tam gelişme döneminde gelişimini engellersin hamile pantalonu al bende gittim aldım inan dünya varmış çok rahatmış biraz insanın belinden düşüyor 36 beden aldığım halde tam bedenim ama büyük yapıyorlar sanırım hamile kıyafetlerini bence 1 kere al hamile pantalonu 50 kere pantalona para verme en geç 2 ay sonra zaten alacaksın göbeğin çıkınca bebişini rahatlat :)

Sorma cnm ya.bi de İran kedisi.upuzun tüyleri ama eşim pek tıraş istemio.bende tüylü seviorm ama öyle böyle dökmüo yani.mecbur 2 günde bir süpürge yapmak zorundaym da.tıraş olsa daha iyi de maalesef.eşimi tüyleri zararlı değil Die Die kabul ettirdm.şimdi Bişey diyince hani zararlı değildi dio.bişey diyemiorm yani.
Can'ım Bebek de doğacak. Artık traş fikrine alışsanız iyi olur. Ben de ilk yaptırmaya götürdüğümde aynı hissetmiştim ama rahatlığını görünce ne kadar yanlış düşündüğümü anladım. Benimki Van kedisi ve inanılmaz uzuyor. Mevsim dönüşlerinde çok daha fazla dökülüyor havada uçuşuyor maalesef. Biraz çirkinleşiyor ama 1 aya eski güzelliği geliyor. Onlar da artık çocuklarımız gibi oldu. Evin kuralları için biraz fedakarlık şart. Eşleri her halükarda ikna etmek bizim işimiz. Kucağına çıkıp tüylü tüylü bebeğini aldığını düşünsene kucağına.

Hepinize çok teşekkür ederim 2. kayiptan sonra tüm tahliller yapıldı eşimin ve benim karyotip incelemesi trombofili kardiyovasküler risk paneline bakıldı historoskobi oldum hiç bir sorun bulunamadı yine de 3. gebeliğimde clexane ve asprin kullandım bu sefer aşırı kanamam oldu. Istanbuldayim ve bir çok ünlü perinatoloğa gittim malesef bi sorun da çözüm de yok. Pgt önerildi ama yine düşebilir dediler.4. Hamileligimde çok şükür Bebeğimi kucağıma aldım mucizem benim o hamdolsun Rabbime.Bu arada hala feci bulantim var yarın kürtaj olacağım ondan sonra geçer inşallah. Bebeğin öldüğünü bilince bulantı hiç çekilmez oluyormuş.
Rabbim yardımcın olsun. Bebeğine sağlıklı ömür nasip etsin onu size hayırlı evlat eylesin inşallah yakın zamanda sağlıklı bir kardeş nasip eder Rabbim ona.

GÜNAYDIN KIZLAR nasılsınız öncelikle bir sorum olcak bugün tam 10 haftalık olduk ama dünden beri ilk defa böyle oluyor ağır birşeyler yağlı birşey yememe rağmen midemde bi ekşime oluyor sizdede oluyor mu acaba hamilelikten mi oluyor acaba ?

GÜNAYDIN KIZLAR nasılsınız öncelikle bir sorum olcak bugün tam 10 haftalık olduk ama dünden beri ilk defa böyle oluyor ağır birşeyler yağlı birşey yememe rağmen midemde bi ekşime oluyor sizdede oluyor mu acaba hamilelikten mi oluyor acaba ?
büyük ihtimalle hamilelikten..cünkü annelik hormonu denen progesteron ve diğer fiziksel değişimler (hormanlardaki,iç organlardaki) sebep olurmuş...şanslısın ki senin gec başlamış...umarım kısa zamnda gecer

X