2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
En yakın arkadaşımın kızı kendi çocugum olsa bu kadar severim dedirten dünya talısı biley. mayısta 1 yaşında olcak inşallah onun gibi bi bebek istiyorum inşallah
rabbim gonlumuze gore nasip.etsin insallah tatlim

Aynen ya hemen geçsin yapamiyrm hiçbişey.hastaym resmen.Bi ev süpürdüm pert.uyumusum.mutfağa nasıl gireym.bardak bulaşık yemek

Tatlm zor bela kalkp makarnayla şehriye çorbası yaptım esimde evi süpürdü bnde sildm ama şuan cnm ckms durumda valla bi de yarn eşimin dogm gunu

Rahatladim biraz sağol canım ya kollar ağrısın sorun yok bebisler iyi olsun. Sende iyice yormuş sun kendini okadar yüklenme kendine Allah korusun ufaklık da yorar onlarda tam olmuş iyi dayanmış sın
İnan canım bi cesaret geldi giriştim. Yoksa kim bilir ne zaman yapabilirdim. İyi oldu ama içim rahatladı mis oldu her yer :) darısı senin de başına

Meyve den acayip korkuorm cnm.muz portakal kivi çok fazla gaz yapıo.normalde hiç mide problemim yoktu ama son zamanlrda çok sikintilym.salatalık yiyrm ama arada
Benim de midem çok yanıyor bi tuhaf. Ne desem bilemedim canım

Allah gönlüne göre verir inşallah en kısa zamanda bebişini kıcağıns alırsın

Kızlar kendinizi yormayın. Ben aralık-ocakta temizlik yapmıştım koltukları filan hep yıkamıştım bi perdeler kaldı iyiki yapmışım perdeleride eşim halleder artık :) ben yemekleri yapıyorum o konuda sıkıntım yok. Eşim süpürüyo bende toz alıyorum oluyo bitiyo :)

o gecmek bilmez zamanı bilirim..inşallah herşey yoluna girer..sen duanı yap sonucu allaha bırak hakkında hayırlısını versin..belirtin filan var mı
Surekli kasik agrisi var arada bulanti oluyo canim betam da yükselmiyo 5900 bugun 7+4 bata gore belirti de yok yani bende artik

herkese iyi akşamlar. bugün doktor randevum vardı,miniğimin kalp atışları vardı şükürler olsun. 6+4 dedi haftasıyla uyumlu. yine kan sulandırıcı iğne kullanıcam tekrarlayan düşük geçmişim yüzünden. bugün başladım 10 gün bitene kadar devam edicem. 10 gün sonra tekrar doktora gidip bebeğin gelişimine göre iğne için rapor çıkartıcak. ayrıca progestan kullanıcam yine, gündüzleri içemem oğlum yüzünden aşırı baş dönmesi mide bulantısı yapıyor bende, gece vajinal alıcam.ara ara mide bulantıları yoklamaya başladı, oğlum da doğuma kadar sabahları hep öğürmüştüm,inşallah bunda saçma sapan şeylerden tiksinmem.ayrıca ilişkide yasaklandı,oğlumda da uzun süre yasaktı.

Lc Waikiki ve defacto da var. Vardır muhakkak Konya da da

Canim lokosit kac cikmisti senin? Benim de 14 cikmis da acaba bi risk olur mu, Allahim korusun da.

Benim de kedim var Can'ım. Ama her tüy dökümünde traş yaptırıyorum. O tüyle baş olmaz. Hele şimdi hamilesin asla uçuşan tüylere müsade etme. Tuvaletini de eşin temizlesin muhakkak.

Canlar idrarinda lokosit cikan var mi? Benim 14 cikti da, sorun olmaz insallahh.

Eşim evi supurdu toz aldı bende sildm bi tuvalet banyom kaldı onlarda yarn artk çok rahatladm ama inşallah miniklerimiz bize kızmiyodur
Sevindim canım senin adına bebeklerin en rahat ve en mutlu oldukları yer anne karnıymış. Hem bizim civcivler daha çok küçük anlamamışlardır bile

Uzun yolu herşey netleşene kadar aradan kaldrdm,, kısa mesafelerde sorun olmuyr çok şükr;;; yalnız bugünlerde benm adet günüm acaba o da sebep olablr mi adet döngülerinde hafif kasık Ağrı'ları da olurmuş öle duymuştum.. Çok şükr daha da azaldı dinlenmek en büyük ilaç tabi yanın da progestan alıyrm allhtan hayrlısı..

Perşmbe günü doktr randevum var inşlh ben de sizlerle grupta devam edrm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…