2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Can'ım bende de oldu ergenlikte çıkmayan sivilce şimdi çıkıyo sanki yüzümde ve göğsümde neden acaba normal mi
Hormonal değişimden kaynaklanıo muhtemelen canım valla suan beni bütün hamilelik belirtileri sevindiriyo eskiden olsa isyan ederdim

Bugun doktor bekleyelim dedi canim benim kese bozulmuyo ama buyumuyoda 11 mm olmus bi haftada 3 mm buyudu yolk kesesi de olusmuyo kalbim agzimda atiyo resmen artik umudum yok ama bekliyorum en zoru bu psikolojim tamamen bitti

Canım benim çok çok üzüldüm Allah'tan umut kesilmez inşallah bir hafta sonra yoluna girer herşey.. Lütfen psikolojini bozma Rabbim herşeyi hayırlısını versin..

Ahhh ben yemek yapmayi birak evde yenek piserken kokarsa o gun hic yiyemiyorum. Mide bulantisindan fena kokuyor. Acaba benim gibi kokuya hassas olanlar yemek konusuna ne gibi cozum buldular. Bende anneme cok uzuluyorum. Yarim saat suruyor dolmusla gelip gidiyor kadin uzuluyorum.

Çok sağol cnm.benmde ayva göbegm vardı zaten hâlâ dvm edio gitmeye de niyeti yok.Bu bağırsak hareketlri ne zaman düzene gircek bilmiyrm.biran önce rahatlatsin bizi yani.4.aydan sonra gidio diolar ama İnşallah bakalım.
Kedimle ilgili düşük yaptgm zaman test yaptrmstm ondan mı kaynaklanio Die.negatif çıkmıştı.zaten bebeklgndn beri bizimle.kuru mamayla beslenio.dışarıya cikmio.ondan kedimde sağlıklı İnşallah.veterinerimz de ekstra test yapmadı.gerek görmedi herhalde

Bende biran önce toparlanıp eski hareketli iştahlı günlerime dönmek istiyrm.
Ne yemek yapılacağı ise hergün sıkıntı resmen.Yemek hiç yapamiyrm

Aynen ne yemek yapacağını düşünmek zten basli başına yoruyor insanı. Bende yapamadım bgun dunde yapmamstm zaten

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki
Olmazmi canim ben cok enteresan geldi banada sonra dusundum regl olacagim zamn cikardi simdi olamiyoruz ya o yuzden vucudun tepkisi diyorum ama bilemedim bakalim ne kadar ergen dolasicaz

Aynen ne yemek yapacağını düşünmek zten basli başına yoruyor insanı. Bende yapamadım bgun dunde yapmamstm zaten

Cnm katı şeyler istio ama eslere yetmio tabi.sulu şeyleri de yapmak bile içimi karıştırıo gibi.korkuorm yapmaya niyeylenemiyrm bile

Hoş geldin aramıza. Sürpriz bebişin de hayırlı olsun

Kızlar temizlik durumumuz nedir evde ?? Ben bugün kendimi çok yormadan 2 cam sildim kimsem yok yalnızım bulamadım silecek kimse inşallah birşey olmaz
Ah canım ben geçen hafta mutfak dolaplarını ve bütün camları sildim. Perdeleri de yıkadım bi güzel :) Bide küçük kızım var biliyorsunuz. Hiçde birşey olmadı çok şükür ama 2 gün kollarım ağrıdı o var

Son düzenleme:
Maalesef ben de topikten ayrılıyorum. Bugün bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Bu benim 4. Kaybım ve sebep bulunamadı. Hayirlisi Allahtan. Allah sizin bebeklerinizi size bagislasin
Ne çok kayıp verdi topik. Senin için 4. kayıp çok zordur. İnşallah bu günlerini unutturacak bir bebeğin olur

Allah kolaylık versin. Bebeğin küçük olduğu için telaş yapmakta haklısın. Dur bakalım ikiz mi bi kesinleşsin sonra bir çıkar yol bulursan bakarken. Belki de çok zorlamaz bebekler

Bugun doktor bekleyelim dedi canim benim kese bozulmuyo ama buyumuyoda 11 mm olmus bi haftada 3 mm buyudu yolk kesesi de olusmuyo kalbim agzimda atiyo resmen artik umudum yok ama bekliyorum en zoru bu psikolojim tamamen bitti
o gecmek bilmez zamanı bilirim..inşallah herşey yoluna girer..sen duanı yap sonucu allaha bırak hakkında hayırlısını versin..belirtin filan var mı

Valla tatlm çözümü pek yok gibi
Bazıları sadece peynir ekmek yiyormuş öyle duydum ama ben peynirdende tiksindim peynir sanki kuflenmis gbi geliyor tadı bana

Meyve yiyor musun canım mesela muz hem tok tutuyor hen de mideye iyi geliyor. Elma da öyle. Yada en kötü salata :)

Cnm katı şeyler istio ama eslere yetmio tabi.sulu şeyleri de yapmak bile içimi karıştırıo gibi.korkuorm yapmaya niyeylenemiyrm bile

Bakalm ne zaman bitecek bu hallerimiz valla bana ağlama geliyor artık oturup agliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…