2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bal limon zencefil tavsiye ediyorum. Zencefil gebelikte kullanılabilen bir bitki zaten. Sana da şifa olur inşallah.
Teşekkür ederim canım dün bütün gün dinlendim Ateş'im düştü bugün de Boğaz için bunlardan içtim şu an çok daha iyi hissediyorum kendimi

Doktorumla da görüştüm Can'ım Ateş düştüyse sıkıntı yok boş sıvı al be dinlen sesi bal zencefil limon içtim şu an çok daha iyiyim

Kizlar merhaba tansiyonu surekli dusen kendini bitkin hisseden var mi? Bana bu aralar cok oluyor. Esim olmasa banyoda kalacaktim az evvel oturdum duserim diye. Hamile olmadan oncede tansiyonum duserdi. Ama simdi cok daha fazla dusuyor.

Merhaba daha hastaneye gitmedim hafta içi gitmeyi düşünüyorum aklımda hiç bir şey yok
Anladum. Hayirli olsun bebegin.

Kizlar merhaba tansiyonu surekli dusen kendini bitkin hisseden var mi? Bana bu aralar cok oluyor. Esim olmasa banyoda kalacaktim az evvel oturdum duserim diye. Hamile olmadan oncede tansiyonum duserdi. Ama simdi cok daha fazla dusuyor.
Bende gun icerisinde cok yasiyorum. Ozellikle is yerinde birden ayaga kalktigimda. Her zamankinden daha dikkatli olmak lazim

Gercekten mi :) bizimkiler hep kız istıyor benım ilk cocugum olacak allah eli ayagı duzgun saglıklı versın de ınan umurumda degillll erkek cocuklari seviyorum hem hep derim ilk cocugum erkek olsun ikinciye abısı olsun korur kollar dıye

Cumadan beri lekem geliyordu dün doktoruma gittim iğne yazdı. Eşinin arkasında kanama oluşmuş. Progestan iciyordum zaten üçe çıkardı bi de ustune iğne... Şimdi hafif kırmızılı akıntı geldi ne yapicam bilmiyorum. Korkuyorum artık. Yari n yine gidicez inşallah bi problem çıkmaz...

Insallah allah gonlune gore verir. Tabi onceligimiz saglikli olmasi

Benimde iki oğlum var hayırlısıyla ve sağlıklı bir kız istiyorum ins
benimde iki oglum var insallah ikizlerim kiz olur rabbim seninde gonlune gore benimde gonlume gore cumlemizin gonlune gore nasip etsin insallah

Canım çok geçmiş olsun şimdi gordum çok üzüldüm Allah yardımcın olsun En kısa zamanda Rabbim hayirlisiyla yeniden bir evlat nasip etsin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…