2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben öyleyim canım.. Sürekli uyuyorum.. Başımı kaldıracak halim yok.. Nefes nefese kalıyorum. Gören de 9 aylık sanar beni..
sabah eşim dıyor doğuracak gıbı nefes alıp verıyorsun diyor.Ilk hamılelıgım boyle degıldı yaa
Ben öyleyim canım.. Sürekli uyuyorum.. Başımı kaldıracak halim yok.. Nefes nefese kalıyorum. Gören de 9 aylık sanar beni..

Kızlar bende kab sulandırıcı kullanıyorm okuyunca olanları çok üzüldüm korktum açıkçası benimkide 9 haftalık hep aklıma geliyor birsey olur mu diye sizde böylemisiniz ya hep tedirginim okuyunca daha kötü oldum Ben

Kızlar bende varım büyük ihtimalle kasımın son haftasına denk gelecek daha 6 haftalık. Bu ikinci olacak ilki 7 yaşında 1. sınıf erkek çocuk bu sefer içimden kız geçiyor ama fark etmez sağlıklı olması daha önemli

Kızlar çok kötüyüm zorla birşeyler yemeye çalışıyorum ama yok migdem çok bulanıyor kusamiyorum oturup ağlıyorum artık

Selam kızlar, hepimize mutlu pazarlar :)
Yarın yine Dr.a gidiyoruz biz. İlk tahlillerimi gördükten sonra Dr tekrar istemişti tahlil. Onun sonucunu almaya gidiyoruz. İnşallah anormal bir durum yoktur. Çarşamba günü de çok iyi bir Dr buldum, aynı tahlilleri alıp ona götüreceğim. Hayırlısı diyelim :) Sizler neler yapıyorsunuz bakalım?

Merhaba kızlar maalesef iyi habr değil artık aramızdan ayrılıyorum
Canım rabbim en kısa zamanda tekrar sağlıklı bir gebrlik nasip etsin.
MERHABALARRR ANNIW ADAYLARI Dogumum aralik bawi gibi gorunuyor ama kasim anneside olabilirim aralik annelerinin topigi cok sessiz burda benide araniza alirmisiniz ?
Hoş geldin arkadaşım. Genelde bebebeler 1hafta kadar erken geliyorlar. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

Son düzenleme:
Seninle günlerimiz aynı :) arada hafif bi mide bulantısı yokluyor onun haricinde iyim çok şükür :)

Pozitif ol canim ben uc kayip yasadim kan sulandirici kullaniyorim simdi bikiorum ki bebegim benimle aklima hic kotu bisi getrmemeye calisiyorum. Bazen anlik ehvam yaptigim oluyo ama sonra kendine gel ve karamsar olma diorum. Ve kotu bi hamilelik geciriyorum surekli bulantik var surekli kafami kaldiramiyorum hicbisi yiyemiyorum...

Kızlar ben dün bütün gün hiç bişey yiyenedim mide bulantısından, bugün ie bulantım yok ve iştahım acık sürekli bişiler yiyorum sanki dünün acısını cıkartır gibi sizede oluyo mu böyle

Kızlar ben hem 110 km özelde bi doktora gidiyorum hem de burda ilçede devlet hastanesinde.geçen hafta özeldeki doktor 1 ay sonra çağırdı.devlet doktoru ise daha önce bi düşük yaşadığım için 2 hafta sonra yine gel dedi o da ayda bir çağırırsa bundan sonra.yani ben bundan sonra 2 haftada bir ultrasona girmiş olacağım bunun bi zararı olur mu?yoksa birini bırakayım mı

Seninle günlerimiz aynı :) arada hafif bi mide bulantısı yokluyor onun haricinde iyim çok şükür :)

Ne güzel aynı günde biriyle tanışmış oldum :) Ben de bulantı falan yok. Ama çok fazla yeme isteği var. Asla doymuyorum ve sofradan yeter artık yeme diyerek kalkiyorum :) Bebisin kalbini ne zaman duyacaksınız? Beni kalbi için 10 Nisan da çağırdı Dr. Ama yarın tahlil için yine gideceğim bakalım, inşallah kötü birseyler çıkmaz. 32 yaşındayım ve ilk gebeligim, ilk bebisimiz inşallah :)

kızlar benimde rus takvimine göre kız,çin takvimlerinden birine göre kız brine göre erkek cıkıyo :)

cok guldum takvimlere Ya kiz yada erkek olcak baska secenek yok.saglikli hayirli evlat olsun onemli olan o.

Bende senin gibiyim.ozeldeki dr 100 km vardir benimde.devlette genelde tahlillerimi yaptriuorum.sadece 1 dr yi esas al ve surekli onu takip et canim.digeri cok uzak oldugu icin her ay gitmem.aslinda her ay da dr ye gitmenn bi anlami yok.seker yuklemesi detayli ultrason zamni ve son 3 ay onemli.birde ilk 1 ay dr kontrolu icin onemli.artik benim 3.olunca insan tecrube kazaniyor bazi konularda.ultasonda sakincali cunku.

Arkadaşlar çamaşırlar da Yumoş kullanıyorum kokusu suan çok ağır geliyor. Var mı böyle hassas olan

Hayırlıdı olsun canım :) ben geçen çarşamba gittim kalp atışları için gördük çok şükür. Tekrar kontrole 1 ay sonra gideceğim. Kontrole gittiğinde kesin duyarsın kalp atışlarını, baya büyümüş olacak çünkü. Bende 30 yaşındayım. 1buçuk yaşında da bir kızım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…