2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Cinsiyet merakları başlamış. Çin takvimi ve bir test daha size
http://www.cintakvimi.org/otomatik-bebek-cinsiyeti-hesaplama.php

http://www.haftahaftahamilelik.gen.tr/hamilelikte-online-cinsiyet-testi.html

Sonuçları yazın ama bakalım doğru çıkacak mı? Ben de erkek çıktı ikisi de...

Benmde ikisinde de erkek çıktı.hayirlsi bakalm.Hep Diorm kız da sa erkek de olsa bizim bebeğimiz oldgndan hiiicc sıkıntı yok.inşallah sağlıklı bi şekilde gelsinler dünyamıza yeter.ama cinsiyeti de merak edio işte insan :KK66:

Anladım cnm belki dediğin gibi hamileliktn kaynaklandgi için dahiliye ilaç yazabiliodr
Canım bende yeni öğrendim sayılır tiroit 7.50 çıktı dahiliye ilaç yazdı. Ablam da yıllardır tiroit hastası sadece dahiliye ye gidiyor ilaç falan yazıp herseyle ilgileniyor lar

arkadaslar 11 gun oldu hala lekelenmem devam ediyor uzanmaktan sirtim agridi persembe gunu sancim beni korkutu artik daha cok dikkat ediyorum kendime iki arkadas ikiz gebeliklerinden.biri dusureni duydum vucut atabiliyormus tasiyamadigi icin rabbim cumlemizi bebegni saglikla kucagimizada almayi nasip etsin rabbim insallah... amin :KK43:

Hosgeldin Allah saglikli hamilelik ve saglikli dogum nasip etsin insallah.
Bende balikesirdenim ve balikesirli arkdaslar bi kac kisi olduk.

hoşbulduk arkadaşım ..hepimize sağlıklı hamilelikler ve doğum nasip etsin inşallah ...evet birkaç kişi olduk el ele tutuşup hep birlikte bebişlerş büyütüp doğuracaz inşallah :)

Canım bende yeni öğrendim sayılır tiroit 7.50 çıktı dahiliye ilaç yazdı. Ablam da yıllardır tiroit hastası sadece dahiliye ye gidiyor ilaç falan yazıp herseyle ilgileniyor lar

Doğrudur cnm bilmiyrm.beni kadın doğum ilk tsh yüksek çıkınca endokrine gönderdi özel di zaten düşük yaptım diyince hemen aldilr Vs.Sonra devlete gitmek istedm endokrine sıra vermiolardi dahiliyeye gittim beni endokrine sevketti.ilaç dozumla oynamadı.bilemiicm Bazı hastanelrde işleyiş mi farklı ama sorun değil tedavi oldktn sonra ha dahiliye ha endokrin sıkıntı yok

Doğrudur cnm bilmiyrm.beni kadın doğum ilk tsh yüksek çıkınca endokrine gönderdi özel di zaten düşük yaptım diyince hemen aldilr Vs.Sonra devlete gitmek istedm endokrine sıra vermiolardi dahiliyeye gittim beni endokrine sevketti.ilaç dozumla oynamadı.bilemiicm Bazı hastanelrde işleyiş mi farklı ama sorun değil tedavi oldktn sonra ha dahiliye ha endokrin sıkıntı yok
Aynen canım sanada çok geçmiş olsun. Benimde yüksek çıkınca devletteki doğum doktoru endokrin zor dahiliye git hemen dedi özel dahiliye ye gittim bende ilaç verdi boyun usg çektirdi tahlil yaptı 1 ay sonra yine çağırdı düşüş oranına bakmak için. Dediğin gibi endokrin zor olduğu için zaman kaybetmeden tedaviye başlamak gerektiği için direkt dahiliye tedavi aynı sanırım :KK66: hangisi olursa olsun sağlığımız ve bebisler bizimle olsun Allah ın izniyle :KK19:

Aynen canım sanada çok geçmiş olsun. Benimde yüksek çıkınca devletteki doğum doktoru endokrin zor dahiliye git hemen dedi özel dahiliye ye gittim bende ilaç verdi boyun usg çektirdi tahlil yaptı 1 ay sonra yine çağırdı düşüş oranına bakmak için. Dediğin gibi endokrin zor olduğu için zaman kaybetmeden tedaviye başlamak gerektiği için direkt dahiliye tedavi aynı sanırım :KK66: hangisi olursa olsun sağlığımız ve bebisler bizimle olsun Allah ın izniyle :KK19:

Aynen kan testi ve ultrasonla tanı konuluo zaten.benm 4 ay önce kimyasal gecirdgmde teşhis kondu.tiroit bezimde şekil bozuklklri vardı.işlevini yapamio.zaten 4 aydır ilaç kullaniorm dozunu ayarlayamams doktor.ondan tsh dusmemis.ilaç dozunu arttirdik 15 gün sonra hamile oldgmu öğrendim.hamile oldgmu öğrenince de kontrole gittim.tiroit bezi baya baya küçülmüş.Şimdi yine kontrol zamanım geldi.haftaiçi gitcm İnşallah bakalm.inşallah yukselmemstr.Senin ultrasonda Bişey çıkmadı dimi

arkadaslar 11 gun oldu hala lekelenmem devam ediyor uzanmaktan sirtim agridi persembe gunu sancim beni korkutu artik daha cok dikkat ediyorum kendime iki arkadas ikiz gebeliklerinden.biri dusureni duydum vucut atabiliyormus tasiyamadigi icin rabbim cumlemizi bebegni saglikla kucagimizada almayi nasip etsin rabbim insallah... amin :KK43:

Amin cnm.güzel düşünelim.İnşallah 7 ay sonra bebislerine kavuscksn.
Doktrunla görüştün mü.ne dio.veya kontrole gitck msn.11 gün sürmesi normal mi acaba.iğne falan yaptrdi mi

Kızlar bugn araba ile çok dolaştım eve geç geldik duş aldım yatcm yatmadm wc Girdmm Selpakta kan vardı az az ama kırmızı progestan aldım kalp atışını duymadım daha dualarınıza ihtiyacım var

Cnm nasıl oldun.yorgunluktan oldu belki şuan ne durumdasın.kalp atışını dinlemedn Die atmio değildir cnm.üzülme sen.herşey yolundadr İnşallah.doktorunu bi ara istersen

Cnm nasıl oldun.yorgunluktan oldu belki şuan ne durumdasın.kalp atışını dinlemedn Die atmio değildir cnm.üzülme sen.herşey yolundadr İnşallah.doktorunu bi ara istersen

Evet uzun yola çıktım ondan galiba dün akşm kırmızı geliyordu bugn kahveye dönüyr; daha iyim çok şükr ama sabahı zor ettim sürekli uyanıyrdm.. çok şükr sancım yok olsaydı duramazdım;; lekelenmem artarsa doktra gidecm... İnllh minik kalbi güm güm atıyordur, :KK68:çok sağl canm Allh razı olsn sağlıkla alalım hepimz kucağımza...:KK15:

Çin takvimiyle cinsiyet tahmini %90 tutuo demiş bi doktor tanidgmzda bizde ona baktık cnmcm :KK66: google dan bakıp bulablrsn sende

Ben bakali çok oldu ama iki farklı cin takvimi buldum biri kız diyor öbürü erkek. Ama benim içimden erkekmis gibi geçiyor. Kız da olsa mutluluktan ucarim :)

Arkadaşlar çamaşırlar da Yumoş kullanıyorum kokusu suan çok ağır geliyor. Var mı böyle hassas olan

Benim burnuma herşey kokuyor. Zaten eskiden de koku hassasiyetim vardı ve bundan yıllar önce yumos kullanmayı bıraktım. Şimdi kat ve kat fazlası var koku hassasiyetinin.

X