2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım inşaallah herşey istediğin gibi olur. İlk alınan kıyafetler rahat bi 3ay giyiliyor ama canım ona göre al. Kakaydı çişti yetişmiyor :)

Merhaba kızlar, ben de bugün doktora gittim,sat ile usg arasındaki 8 günlük açık kapanmış,günü ile uyumlu gidiyor çok şükür, 18 mm olmuş, uyumsuzluğun sat ile döllenme arasındaki standart sapmadan kaynaklandığını soyledi mantardan dolayı kasintim vardi krem ve fitil verdi,mide rahatsızlığım için şurup verdi,11.haftaya kadar yüzüstü yatabilecegimi kalca kemiğinin bebegi koruyacağını söyledi, kalp atışını ilk aylarda bi sıkıntı olmadığı sürece dinlenmemesi gerektigini bebeği rahatsız ettiğini söyledi,3 hafta sonra gideceğim zaman çabuk geçse bari bulantılarım da bitse bir an önce,ayrıca kesenin yuvarlak ya da oval olmasının cinsiyet ile hiç ilgili olmadığını söyledi

Son düzenleme:
Canım o korkuyla hiç hatırlamıyorum sadece kese büyük bebek cok kücük dedigimaklımda bide alt ultrasondan korktum baya gerildim falan suan basın müthiş agrıyo ultrasonum asagıda canım bak istersen
Tam okuyamadım ancak sanırım keseyı 10.8 yada 18.8 ? embriyo ise 5mm onu gordum kesen duzgun USG de kac gunluk cıktıki

4 yada 5 haftalık ama sat tarihim 15 subat gec döllenmeden kaynaklı mı acaba bilemedim doktorda endişeliydi hastası coktu ondan mı nedir bende konusmak istemedim fazla. Tahlil istedi saglık ocana git onlar anlarlar ultrason kagıdnı gösterince dedi. Salı yada carsamba günü gidicem tahlilleri yaptırıp. Kanamam lekelenme vs yok cok sükür insallah iyi haberler duyarız cok ihtiyacım var buna
Tam okuyamadım ancak sanırım keseyı 10.8 yada 18.8 ? embriyo ise 5mm onu gordum kesen duzgun USG de kac gunluk cıktıki[/QUOTE

Bende goremedim daha bebegimi iki hafta once gtmstim sdece kese grndu bakalim bu hafta carsamba tekrar gdecem ins grurum sende grursun insallah
Keseyi gördüm ya çok şükür.Şimdi 8.haftada tekrar gidicem.İnşallah o zaman daha net görülür.İnşallah sende görürsün.

Cok haklisin canım. .bende kalp atışını duysam daha rahat olucam ama şimdi çok kafaya takmamaya çalışıyorum..öğleden sonra özellikle cok halsizlesip sarariyorum ve açlık krizimiz tutuyor bunu da iyiye yoruyorum moral oluyor :)

Ayy annesi cok minik daha cunku cok yenıymış 4 -5 hafta sen gordugune suret tatlım buyur daha o sıkma canını doktorlar tedbir amacli nlr istıyor. . Bir daha gıdısınde mutlaka buyur bmde acikcasi basta dedım 6 -7 haftalıksa kotu dıye dusunmuştum kii yenıymışş

Kızlar bir şer sormak istiyorum 8+1 im şu anda iki gün önce mide bulantım tiksinmem uyku halim yorgunluk falan hepsi Bir anda geçti geçen hafta kalp atışını duyduk kanamam yok ama birden belirtilerin hepsi geçince panik oldum kalp durması durumunda kanama oluyor mu yoksa belirtilerin kesilmesinden panik mi olmam lazım

Ama sata göre 6. Hafta içindeyim sanırım gec döllenme bnimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…