2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hastanedem geldim az önce normal ultrasonda bebek gözükmesi alttan bakıcaz dedimdoktor baktı beek göründü ama kese büyük bebek cok kücük dedi tahlil yaptırıo tekrar gidicem önümüzdeki hafta çok korktum moralim bozuk suan böle bi duımla karsılasan var mı ?

Herkese merhaba günlerdir bakamıyordum buraya merak ettim sizleri... Çok fazla mide bulantısı kusma ve grip oldum herşey üstüste gelince iyice halsiz ve bitkin düştün sinirlerim de çok bozuldu çoşan hormonlardan olsa gerek :anneadayı:Allahım bir an önce iyileşeyim diyordum bugün bi uyandım bulantı yok tatlıdan tiksinmiyorum kusmuyorum bu kez de korktum bebeğime bişey mi oldu diye:110:Sanki o şekilde iletiişim kuruyorduk onunla:emir_bebek:İçimi bi korku kapladı 4 nisanda randevumuz var ama nasıl sabredeceğim bilmiyorum.Sizlerlede paylaşmak istedim...Hepinize sevgiler:KK200:Bu arada grip yada bulantınız dayanılmaz olursa allah korusun zencefil limon bal üçlüsü bana çok iyi geldi tavsiye ederim

Selamm arkadaşlarr bnde kasım annesi olucam inşallah. Balıkesirdeyim ve 14 kasım bebeğimin doğumu olucak inş:KK68: Hepinize sağlıklı mutlu hamillikler diliyorum inşallah sağ salim kucağımıza alırız:KK73:
Bende balikesirdeyim cnm. Hayirli olsun. Hangi doktora gidiosun peki. Ben sevgide emel hanima gidiorum

Canım bende 6+3 te gittim sadece keseyi gördük bebeği göremedik 2 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi merakla bekliyoruz bende bundan 4 5 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum çok tedirginim Rabbim inşallah bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip eder..
Benimde ayni bir hafta geriden gelioms kesyi grduk bebegi goremedik bu hafta gdecem dktra

Herkese merhaba günlerdir bakamıyordum buraya merak ettim sizleri... Çok fazla mide bulantısı kusma ve grip oldum herşey üstüste gelince iyice halsiz ve bitkin düştün sinirlerim de çok bozuldu çoşan hormonlardan olsa gerek :anneadayı:Allahım bir an önce iyileşeyim diyordum bugün bi uyandım bulantı yok tatlıdan tiksinmiyorum kusmuyorum bu kez de korktum bebeğime bişey mi oldu diye:110:Sanki o şekilde iletiişim kuruyorduk onunla:emir_bebek:İçimi bi korku kapladı 4 nisanda randevumuz var ama nasıl sabredeceğim bilmiyorum.Sizlerlede paylaşmak istedim...Hepinize sevgiler:KK200:Bu arada grip yada bulantınız dayanılmaz olursa allah korusun zencefil limon bal üçlüsü bana çok iyi geldi tavsiye ederim
CANIM KORKMA BULANTILAR BIRDEN GECIYO 2 GÜN SONRA TEKRAR GERİ GELEBİLİRDE İÇİN RAHAT OLSUN

Arkadaşlar bugün şu rutin testleri aile sağlık merkezinde yaptırdım. . Hemşire idrarda hafif kan var bu düşük riski dedi. Ağrım yok dedim sancım yok dedim kanamam lekelenmem yok çok şükür o yine de yok bu düşük riski dedi durdu.. Moralimi bozdu aksi gibi doktorum izinli.. Böyle bir şey yaşayan var mı?? Resmen sinirle çıktım yanlarından benden soylemesi diyo bi de :KK34:

Arkadaşlar bugün şu rutin testleri aile sağlık merkezinde yaptırdım. . Hemşire idrarda hafif kan var bu düşük riski dedi. Ağrım yok dedim sancım yok dedim kanamam lekelenmem yok çok şükür o yine de yok bu düşük riski dedi durdu.. Moralimi bozdu aksi gibi doktorum izinli.. Böyle bir şey yaşayan var mı?? Resmen sinirle çıktım yanlarından benden soylemesi diyo bi de :KK34:
YA NEFRET EDİYORUM SAĞLIK OCAĞINDAN BEN HER GİTTİĞİMDE TARTIŞIYORUM ÇOK DEĞİŞİK İNSANLAR NOLUR NOLMAZ SEN YARIN BAŞKA BİR DOKTORA GİT İSTERSEN CANIM İÇİN RAHAT EDER

YA NEFRET EDİYORUM SAĞLIK OCAĞINDAN BEN HER GİTTİĞİMDE TARTIŞIYORUM ÇOK DEĞİŞİK İNSANLAR NOLUR NOLMAZ SEN YARIN BAŞKA BİR DOKTORA GİT İSTERSEN CANIM İÇİN RAHAT EDER
Ben de nefret ediyorum ya insanın moralini bozuyolar anca ehliyet yenilemek için nasıl başvuruyoruz diyorum dedim ya düşük tehliken var ayakta durma git eve yat hâlâ burda mısın diyor hey Allahım dedim sabır ver!!! Azıcık olumlu olsalar ölürler .. Neyse gebelik kaydını yapalım madem diyo gerçi ne olacağı belli değilmiş kadın çok emin çocuğun düşecegine niyeyse .... :KK34:

Kızlar hastanedem geldim az önce normal ultrasonda bebek gözükmesi alttan bakıcaz dedimdoktor baktı beek göründü ama kese büyük bebek cok kücük dedi tahlil yaptırıo tekrar gidicem önümüzdeki hafta çok korktum moralim bozuk suan böle bi duımla karsılasan var mı ?
Boyutları neydı canım kese ve bebek?

Kızlar tsh ım 4.5 çıkmıştı bugün tekrar kan verdim pazartesi ultrasonda bakacaklar yarın sabah ilaca başlıycam. İnşallah bebeğime bi şey olmamıştır:KK61: kendimi zor tutuyorum 5+4 üm ancak randevu alabildim inşallah bi şey olmamıştır

Kızlar tsh ım 4.5 çıkmıştı bugün tekrar kan verdim pazartesi ultrasonda bakacaklar yarın sabah ilaca başlıycam. İnşallah bebeğime bi şey olmamıştır:KK61: kendimi zor tutuyorum 5+4 üm ancak randevu alabildim inşallah bi şey olmamıştır
Canım Allahın izniyle bir şey olmamıştır.. Canını hiç sıkma bak gör her şey yolunda gidecek..

Canım nie bebeğine birşey olsun ki nie öyle düşünüyor sun ??

CANIM KORKMA BİŞEY OLMAZ ALLAHIN İZNİYLE İLAÇLARLA AYARLIYORLAR ONU HEMEN ETKİ EDİYO DAHA GEBELİĞİN YENİ ZATEN ERKEN FARKETMİŞSİNİZ NE GÜZEL ETKİ ETMEDEN DÜŞÜRÜRSÜN BENİMDE YÜKSEK ÇIKTI 3,5

X