2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar su hamilelik gunlugunu bi turlu bulupta yapamadim.onceki hamileliklerimde bulup yapim ama bu sefer olmadi.yardimci olurmusunuz
hesap bilgilerini giriyorsun ordan takvime bebegin dogacagi tarigi yaziyorsun mesala 18-11-2016 gibi asagida degisiklere kaydete tikla

Bnmde daha kalp atisi duyulmadi 200luk kullaniorun nasil vermez ki bnm de sabah kanamam oldu ama su an yok

Doktoru değişmemde fayda var anlaşılan canım zaten pazartesi günü bi devlet hastanesine gidicem. Bamada acele edio gibi geldi zaten. Ben keseyi sata göre 5 +4 te gördüm ama o zaman bana 4 haftalık demişti aklım cok karıstı benim ya adapte olamıyom bişeye

Kızlar doktor benim kafamı karıştırdı. Soldaki bebeğim 6 haftalık sağdaki kese için doktor kist ya da dış gebelik olabilir ya da ikiz dedi. Ama kesenin içine bakınca kalp atışı yoktu yani ikiz olma ihtimali yok gibi konuştu. Böyle bidurumla karşılaşan var mı aranızda?

Eklentiler

• 20160401_201821.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 75
Usg 5+5 gözüküyor kese 21mm gözüküyor bana büyük geldi sizde nasış şimdi de bu takıldı kafama

5+4 te kese görülmesi normal ama 4 haftalık kese gören yok burda hiç duymadım bencede başka doktora git canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…