2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim ekimde 1 kurtajim var aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. .ama Rabbim nasip eder bebeklerimizi inşallah. .4 yıllık evliyim ve hiç sebeb yokken bebeğimiz olmadı ağustosta tüp bebek yaptık tuttu ama kaybettik sonra doğal yolla hamile kaldım mucize gibi. .adetlerim daha düzene girmemisti 35 40 günde oluyordum o yüzden geç döllenme dir diye teselli ediyorum kendi mi. .9. Haftaya kadar kalp atışını duymayan var inşallah bizlerde duyariz

Kızlar esim bana boyle bi kitap hediye almis icinde cok guzel bilgiler var. Kesinlikle temin edin derim. Sizinde onerebilecrginiz kitaplar olursa sevinirim

Evt canm ben duydum ayrıca süt dişleri içinde aynı uygulamayı yapıyrlar kısmet olursa inşlh ben de yapmayı düşünüyrm, kalp atışlarını duyuyum inşlh tam araştırırım...
O zamn canım. Edindiğimiz bilgileri paylaşalım olur mu en güvenilir ve en makul fiyatlı olan yer ile.anlaşma. yapmamız. Lazım.

Cok haklisiz kendme ve size soz asiri kanama ve agri olmadigi surece takmaicam dun afedersnz ishal olmusimsonra peceteye kanama geldi gecer die dr a gtmedim sabah kalktim pedum de az var peceteye gene geldi hemen kadndogum hast. Ne gttik mersindeyiz ilgi 0 ozele gidiom.normalde .memlekete gtcem ucakla mecburen ayin 4 de o zaman kendi. Memlektmde gtcem dra .bgn ki acilde kese dun 4mm ken 9 mm olmus deger de 1590 ken 2100 olmus sukur bi kucagima alsam gobek adini nazli koycam.kizda olsa erkekde olsa

Teşekkür ederim canım. Bi de benim ailem kayseri de. Okul arkadaşlarım da orda Durumum belli olmaz belki gidip kayseri de doğum yapabilirim. Kendimi arkadaşlarıma emanet ederim doğumda. Doğumdan sonra da anneme. Bu ihtimal de olduğu için belki.herşeyi kayseri de almam gerekebilir. Ya da hiç olmazsa doğuma doğru annem gelir kalır yanımda. O alır gerekirse herşeyi. Sonuçta özellikle kıyafetleri bir ay bile kullanamadan dar geliyor bebeğe. Uzun süre kullanacağı şeyleri kendim almaya hevesim var. Diğer kıyafetlere filan hevesin yok açıkçası annem alabilir.

O zamn canım. Edindiğimiz bilgileri paylaşalım olur mu en güvenilir ve en makul fiyatlı olan yer ile.anlaşma. yapmamız. Lazım.
burda paylasim oluyor sorunuza cvp yazilir tabi biliyorsak cvp yazariz hepimiz birimiz icin birimiz hepimiz icin burdayiz

Herşey ihtimal dahilinde canım benim. Sen sakin kalmaya bak. Herşey yoluna girer allahın izniyle.

erkek olirsa nazmi olur canim :)

Benim ilk usg 5+0 da yapıldı o zaman aynı gidiyorduk. 6+0 da da eş değer gitti. 7+0 olunca 6+3 çıktı. Kalp atışını da duyduk pit pit . Doktor bi sorun yok dedi ama ınan benim de hiç aklıma takılmadi. Çok minik daha yanlış ölçümler çok olur bu dönemde. Siluet şeklinde olduğunu goruyorsun bebeğin. Onun olcumune ne kadar guven olur ki. Şöyle kıyas yap 11-16 haftalarda 2 ve 3 lu test yapılıyor ve yine çocuk üzerinde ölçüm yapılıyor o testte. Ama %90 dan fazlası yanlış çıkıyor. Demekki bebek o kadar büyüdüğünde bile ölçüm doğru yapilamayabiliyor. O yüzden hiic dert etmiyorum. Benim için kalbi atsın geriden de olsa gelişsin yeter.

Bak ne güzel kararlar almışsın. Allah yardımcınız olsun. Sakin ve mutlu olalım hepimizin en iyi ilacı bu allahın izniyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…