2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gec dollenmedir canım bu qras seninle aynı gundeyız benımde sat 15subat
Doktor twdirgin etti beni gitmicem bidaha oraya devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum pazartesi günü bastan tahlil falan yaptırırım. Alttan ultrason için cok erkendi dio herkes bana teklif bile etmeden direk bakıcaz dedi doktor bende bişey var sanıp hayır diyemedim ama suan pişmanım acıkcası

Bize de geç döllenme olabilir dedi.. yumurtlama tarihine göre mi belli oluyor bu acaba
Evet canım sat tarihi ile yumurtlama arasındaki sapmalardan kaynaklanıyomus. Ben gecen hafta 5. Hafta içindeyken doktor bana 4 haftalık demişti sadece kese gözükmüştü bu haftada kese büyük bek büyük diince telaşa kapıldım işte

Herkese iyi aksamlar herkes iyidir insallahh bizi soracak olutsaniz haftanin son gunu olmasi nede iyle cok yorgunuz. Istahimiz son surat gidiyor masallahi var tartilmaya korkuyorum disardan bakan 28 haftaik hamile sanir

maşallah canım ne güzel açıklama yapan bi doktromuş o, çok beğendim, kimmişki

sıkma canını o zaman canım. .doktorun biraz tuhafmis. .bekleyebilirsen biraz bekle gidince duyarsınız bebeğin kalp atışını. .drun Seni tatmin etmiyorsa degismende fayda var

Arkadaslar bana bir yardımcı olun :)
Ekimde kürtaj oldum sonrasindada 28 Kasım 1 ocak ve 10 Şubat adet tarihlerim
Bu ay 9 gün adetim sürdü. .25 yada 26 şubatta ovulasyon testinde koyu çizgiyi gördüm bu durumda bebeğin 1 hafta geride olmasi normal mi. .yani geç dollenmeden dolayi

Kizlar su hamilelik gunlugunu bi turlu bulupta yapamadim.onceki hamileliklerimde bulup yapim ama bu sefer olmadi.yardimci olurmusunuz

Gec dollenme olabilir.aradaki fark zamanla kapanabilir ya da kapanmasada sorun olmaz gelisimi sorunsuz devam ediyor iceride takma bunu kafana.saglikli hamilelik gecirsin ins.saglikli ve vaktinde dogsunlar onemli olan o canim.benim 2 cocugumda erken dogdugu icin zor oluyor.

Merhabalar.bu sabah kahverengi lekeden sonra ilk defa az kirmizi leke olunca hemen gittik doktora.kanama devam ama alta inmis azalmis.progestan veremem suanda kalp atisini gormedik dedi doktorum.cok sukur ondan sonra bi daha leke de olmadi. Yine olursa hemen gel dedi. Beklerken 6 aylik hamile bir arkadas geldi.yeni kesilmis lekeleri.Endiseli bekleyise devam..Allahim hepimizin hakkinda hayirlisini ver!!!

maşallah canım ne güzel açıklama yapan bi doktromuş o, çok beğendim, kimmişki
Özel hastaneye gidiyordum, doktor yoğun olduğu için hemen bakıp göndermek istiyor gibi geliyordu, mantar için yakındaki bir tıp merkezine gittim doktor nerdeyse yarım saat merak ettiklerimi anlattı, bende tuttum bu doktoru sürekli gitmeyi düşünüyorum,

Ayy canım kalp atışını duydum rahatlayacagim 1 hafta geride oluşuna takılmam ama duymayinca tedirginim ınsallahta geç dollenmeden dolayidir

Canım o korkuyla hiç hatırlamıyorum sadece kese büyük bebek cok kücük dedigimaklımda bide alt ultrasondan korktum baya gerildim falan suan basın müthiş agrıyo ultrasonum asagıda canım bak istersen
canım 4 5 haftalıkta ne bu kadar büyük kese görünür ne de bebek. bence geç döllenme değil. benim şuan 5+4 dün keseyi gördüm şükür kese 1 cm bebek tabiki henüz görünmedi. burdaki 6.haftanın içindeki arkadaşlar hep yeni gördü keseyi...

Kizlar su hamilelik gunlugunu bi turlu bulupta yapamadim.onceki hamileliklerimde bulup yapim ama bu sefer olmadi.yardimci olurmusunuz
Canım kişisel bilgileri ne gir orda tahmini doğum tarihi var bebek için tarihi aralarında tire olacak şekilde yaz bilgileri ni kaydet olur

normal canım geç döllenme bence 26 şubat olsa 28 inde yumurta döllenmiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…