2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Off kizlar ya tlf dan giriyorum çokzzorlanıyorm hersey kkarıştı bi watsab kkurulumu kursa ya

Allah yardimciniz olsun çalışırken hamilelik zor olur valla ben evde iki is yapiyomm halim kalmiyo2bucuk yasindada oglumvar arkasinda sürekli kostur evde de yoruluyo insanbeee bizde calisiyoz

Kesinlikle insan evde de cok yoruluyo, hele bi de evde de ufaklik varsa

Benseniyerim, post: 45450499, member: 466620"]Evet canim cok benzesiyoruz, ben de sana bakiyorum surekli :))
Ben sali gunu gidiyorum doktora, sen ?[/QUOTE]
Paazartesi randevu aldımoöylesine ama erken diye gitmek istemiyorum sencee

[QUOTEmm, post: 45450563, member: 742858"]Ay sormayın hala ayagimdada salliyom ben gece çise alistiriyom bide[/QUOTE]
Bende dizimde salliyordumhala tuvalete alistirmadim

Benseniyerim, post: 45450499, member: 466620"]Evet canim cok benzesiyoruz, ben de sana bakiyorum surekli :))
Ben sali gunu gidiyorum doktora, sen ?
Paazartesi randevu aldımoöylesine ama erken diye gitmek istemiyorum sencee[/QUOTE]
Senindemi ole yani sendemi ayakta salliyon halaaaa

[QUOTEmm, post: 45450563, member: 742858"]Ay sormayın hala ayagimdada salliyom ben gece çise alistiriyom bide
Bende dizimde salliyordumhala tuvalete alistirmadim[/QUOTE]
Şimdiden alistir bencee kız hamislik ilerleyince zor olurrr ee buseferde bebis dogcakk bayaa uzayacak yazık cocugaa

Neyse arkadaşlar ben çıkıyorumuuyuyacağımbenim ki uyudu grsrz iinş a.e.o

Valla bendaha randevu falan almadım erken diyee biraz geçsin ole gitcem ama nekadar onu bilmiyomm

Bende dizimde salliyordumhala tuvalete alistirmadim
Şimdiden alistir bencee kız hamislik ilerleyince zor olurrr ee buseferde bebis dogcakk bayaa uzayacak yazık cocugaa[/QUOTE]
Alistiracagim cnm ins havalar isinsin biraz dedim malum anlarsin ya

Valla bende ole diyodumdaa hamis olunca ve ilerleyince zor olcani dusunerekk başladım alistirma tuvaletiyle kolay alisiyoo sende dene bence sonra zor olucak

Kizlar benim kizim da 22 aylik, ayagimda salliyorum ben de, belim ve kasiklarim agriyo benim de
Tuvalete de daha alistirmadik tabi, ben de havalarin isinmasini bekliyorum

Bu arada ben pazar kan testiyle ogrendim hamile oldugumu, sali doktora gittim. Daha kese gorunmez dedi, hcg yukselisine bakti. Onumuzdeki sali da keseyi gormeye gidiyorum insallah :))
Kasik agrim bacagima vuruyo bazen benim de, doktora sordum, gebelikte bekledigimiz bi sey degil dedi, meraklandim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…