2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben dün kan vermiştim sonucum 4365 çıkmış. Dün sata göre 5+1 di sonuç çok yüksek değil mi? Acaba bu sıkintıli bi durum mu? Huzursuz oldum görünce
Ya erken dollenmiş yani adetin bittiği gibi yada ikiz :) aman saglıklı olsun da bosver

ebyar bat+3 de hcg 1113tü benim, bence de ikiz olabilir bu arada bugün doktora gittik, kese oluşmuş ve 0.77cm bi miniğimiz var normalde kullandığım troid ilacına devam, magnezyum ve parol verdi.. 15 martta kalp atışlarını duymaya gidicez inş

Oncelikle gôzün aydin Canim Ne guzel keseyi gormûssun darisi basimiza. Bende simdi heyecan yaptim ikiz olabilir mi acaba

Sat 27 ocak canim
dogrudur hcg sorun yoktur canim mesala yarin 2000.0 olur benim pazar 4000.0 olur sali 8000.0 olur iki gune iki kati yukselir canim haftaya sali 5+2 gunluk olucak

Oncelikle gôzün aydin Canim Ne guzel keseyi gormûssun darisi basimiza. Bende simdi heyecan yaptim ikiz olabilir mi acaba
hep pozitif olanı düşünmek lazım, çifte mutluluktur inşallah hepimize kalp atışlarını duymak ve en önemlisi sağlıkla kucaklamak nasip olur inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…