2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bende bugun telefona yukledim takvim 4+4 gunluk diyor kardesimdede bu takvim var doktorun dedigiyle ayni.gidiyor hafta dedi canim insallah duan kabul olur rabbim sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah cunlemize nasip etsin

Hayırlısı olsun tatlım, hasta doktor uyumu da önemli oluyor, hipokrat yeminliler, hasta ayırt etmiyorlardır ama bazen frekans fazlaca tutuyor, iletişim de güzell oluyor, sen de bir git bakalım ,tecrübelerimizi paylaşırız.

Ben degerimi 360 ile ogrendim yarin tekrar gidip kan vericem inslh yukselir deger ayin 8 de de ultrasona cagirdi dr

Bugün dahiliye için doktora gittim dönüşte otobüste sol kasigim ağrıdı şimdide belimde ağrı .. Sizde oluyor mu ağrı

Ben degerimi 360 ile ogrendim yarin tekrar gidip kan vericem inslh yukselir deger ayin 8 de de ultrasona cagirdi dr
reglin kac gun gecti 360 degerin cikti canim benim 2-3 gun gecti 1000.0 cikti kismet sag salim.kucsgina alirsin insallah

zeynepzumra vardi hatirliyorsun degilmi onun ikizleri olucak canim insalah benimde oyledir rabbimden cok istedim olmasada tekede raziyim tabiki saglikli kizim olur insallah kiz olursada hcg yuksek olurmus oyle okudum kismet

amin canim.insallah.duan icin allah razi olsun senden sende sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim

zeynepzumra vardi hatirliyorsun degilmi onun ikizleri olucak canim insalah benimde oyledir rabbimden cok istedim olmasada tekede raziyim tabiki saglikli kizim olur insallah kiz olursada hcg yuksek olurmus oyle okudum kismet
Yaaa az önce okudum onu da, nasıl sevindim ,aynı dönemde aynı başlıktaydık değil mi, % 90 hatırladım tam emin olamadım, ne güzel arkamdan geldi bir sürü hamiş , bebişlerimiz aynı dönemde olacak allahın izniyle

evet iki.iliski ile olmax diyordu ben onemli.gunlerde olmus dedim ve ikiz vermis rabbim ne guzel

Ya kızlar suan dış çekimi yapilirmi acaba bitane çürügumvar azaz ağrı vuruyo hamilelik ilerlemeden cektirsem cekerlermikiyaa

Bugün dahiliye için doktora gittim dönüşte otobüste sol kasigim ağrıdı şimdide belimde ağrı .. Sizde oluyor mu ağrı
Canım benimde sol kasığım çok ağrıyor bacağımı kastırıyor zaman zaman yarın doktora gittiğimde soracağım

Canım benimde sol kasığım çok ağrıyor bacağımı kastırıyor zaman zaman yarın doktora gittiğimde soracağım

Benim tam otobüse binerken çekildi sol kasigim topalladim o derece. Normalde 1 2 gundur bel agrim oluyor ayakta durunca ama dengeliyordum dinlenerek şimdi cizz cizz yanıyor genelde normal diyorlar ama sor bende soracagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…