2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin şifa versin inşallah bozma moralini herşey yolunda gider umarım

Tabiki her dönemde ayrı bi zorluk çekersin ama sonunda 2 bebişin olcak inşallah bahsettiğim üye @SaTu ST

allah razi olsun hepinizden cok kotuydum hungur hungur agladim anlatilmayan sanciydi rabbim insallah bugunleride atlatmamizi nasip edecek dualarimiz eksik olmasin canlar rabbim kimseye yasatmasin boyle agrili sanciyi

allah razi olsun hepinizden cok kotuydum hungur hungur agladim anlatilmayan sanciydi rabbim insallah bugunleride atlatmamizi nasip edecek dualarimiz eksik olmasin canlar rabbim kimseye yasatmasin boyle agrili sanciyi
merak etme annesi hayata sıkı sıkı tutunan cok güçlü kızlar olcak onlar..arada byle naz yapıyolar sana allahım beterinden esirgesin

Kızlar birazdan Dr gidicem inslh iyi görür benim minnagimi ne okur dua edin hepimiz birbirimize dua edelim hamilelikte dolayı yorgunluk ve uyku hali oluyor çok fazla giremiyiruz takip edemiyorum umarım herkesin bebisi sağlıklıdır Rabbim yardımcımız olsun

Büyüklerimiz eli ayağı düzgün olsun farketmez derdi gerçekten öyle içimizde bi canlı var elhamdülillah allah sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 2. 3. Bebişlerini sende gör inşallah.

Amiiiinnnn İnşallah cnm Allah razı olsn Hayırlı evlat olsunlar inşallah

merak etme annesi hayata sıkı sıkı tutunan cok güçlü kızlar olcak onlar..arada byle naz yapıyolar sana allahım beterinden esirgesin
amin canim insallah butun bebeklerimiz guclu olsunlar annelerine tutunsunlar canim guzel duan icin amin diyorum gozlerim doldu

Ben daha once kizip cikiyorum diyen arkadaslara, kizmistim. Ama bazen gercekten anlamiyorum bazi insanlari :
Icimizde bir hayat tasiyoruz. Allah korusun diyoruz, iyi dileklerde bulunuyoruz.

Bu ucuncu boyut muhabbeti nerden cikti, anlamiyorum.
Bu tur seylerin sohbetinden rahatsizlik duyarim normal hayatta... Bir de okurken, durmadan aralarda biri bahsetmis.Kacamiyorum da...
Yazilarin nerden cikacagi da belli degil.
Boyle gereksiz muhabbetleri ozel olarak aranizda paylasin lutfen.
Kimsenin kimseyi bu tur konularla rahatsiz etmeye hakki yok. Hepimizin hormonlari hat safha da...
Ben kayip yasayanlari uzulerek esime anlatiyorum. Okuma etkileniyorsun , blok koyucam siteye falan diyor...
Ben de herkesin basina gelebilir , diyorum... O baska bir sey.

Ama insanlar alemi disinda olan konulari hamilelerin oldugu platformlarda konusmak art niyettir benim icin. Bencilliktir.
Kotu enerji vermektir.
Konuyu acanlari ve uzerinde israrla yazismayi surdurenleri kiniyorum. Hatta gerekli yerlere havale ettim bile,

Kızlar progeston 200 mg hap verdi doktor yutamıyorum kusuyorum diye vajinat at dedi sabah ve gece ama içinde yutulacak yazıyor var mı öyle kullanan

Kızlar progeston 200 mg hap verdi doktor yutamıyorum kusuyorum diye vajinat at dedi sabah ve gece ama içinde yutulacak yazıyor var mı öyle kullanan

Ben canim 100 luk kullanirrum gnde 3 bas donmesi yapio die sabah 1 tane iciyorum 2 tane gece yatmadan 2 tane koyuyrm vajinaya koyunca hemen kalkma ayaklarini duvara koy

Çok sağol Canım rahatladım biraz.bana da Progestan verdi.yorgunluk yada halsizlik yapıyor bide ne kadar süreyle kullanmamız gerekiyor. Çok şükür bende kanama yada lekenme yok.

Gözün aydın canım, darısı başımıza inşallah bende yarın gidicem kalp atışlarını duymak için miniğimin sabırsızlanıyorum

Kızlar kese içinde bebeği ne zaman görebilirz en azından ufacık bi noktaya bile razıyım bn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…