2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Slmlar yukarıdaki tabloya nasıl eklenebiliyoruz ? :)

bebek değil de karnımızda ki damar fazla çalışmaya başladığından o pıtpıtlar.

canım değer artışın çok güzel geç döllenme olabilir.henüz bir şey denmesi için çok erken.sabret elbet sağlıklıysa gelişir arayı kapatır.
bu arada kese herkeste farklı dönemde görülebilir kimi 4. haftada bile görür kimi 8. haftada bile görür. tavsiyem erken doktora gidip kendinizi sıkıntıya sokmamanız.

Selam topikdaş anne adayları, sata göre bu gün 6+3 teyim yarın doktor kontrolüm var. Geçen hafta keseyi görmüştük insallah bu hafta kalp atışını duyarız çok heyecanlı ve birazda endişeliyim açıkcası hepimizin duaya ihtiyacı var arkadaşlar. Hep topikte hem dualarda buluşalım.

Cok haklisin kulagima kupe oldu ogleden sonra drun gene cagrdi ve sukur goruldu kesemiz

randevusunda guzel haber alan annisler hepinizin gozu aydin olsun insallah canlar sabah 06:30 dogum sancisi gibi sanciyla uyandim rabbim kimseye yasatmasin cok kotu gun gecirdim korkularim bitmedi serum verdiler sanci kesilsin diye ilac kattilar seruma biraz rahatlatti doktor bazu vucutlar ikiz gebeligi tasiyamaz vucut atmaya calisir dedi ya atacak ya kalacak dedi 30 haftaya gelince cigeri yetissin diye igne yapilacakmis ikiz gebelik riksli gebelik dedi cok korkuyorum cok dua ettim rabbim kimseye yasatmasin canlar

Geçmiş olsun canım sen doktorlara bakma. Kk da bi tane dördüz annesi var. Doktor bi tanesini almak istemişti ama aldırmadı. 1.5 kilo doğdular sağlıklılar maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…