2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu gün benimde kontrolüm vardı ve yazmadan önce geçmiş sayfaları okudum ve gerçekten o konuyu fark ettiğim gibi açmadım okumadan geçtim ama sonrasında yine bahsedilmiş keşke kimse bahsetmeseymiş ne olduğunda eşinden ayrı yalnız yaşayanlar olabilir ve bu durum onları çok çok etkiler Allah korusun korkudan bebeğini tehlikeye düşürenleri bile duydum.. O yüzden fark ettiğiniz anda uzaklaşın hiç okumayın bile... Çok şükür kontrolde 5+ 3 çıktı sata göre 5+4 ama çok iyi deri doktorum yuvarlak bir kesemiz var hemen oğlumun ultrasonlarıyla kıyasladım onun kiler uzun fasulye gibiymiş... Hiç cinsiyet düşünmedim ama merak işte.. Rabbim yeterki sağlıklı evlat nasip etsin haftaya pazartesi değil diğer pazartesi kontrol var inşaallah bebişin o Zaman bize kendisini gösterir... Ve atan minik kalbini.. Güzel şeyler duymaya çok ihtiyacımız var ve inşaallah hep güzel haberler alalım..amiiiin...

Canım çok geçmiş olsun pozitif düşün bebişlerini sağlıklı sıhhatli kucağına alacaksın inş.. Doktor her zaman en kötüsünden bahsediyor sen kafana takma çevremde çok ikiz var hiç sorun yaşanmamış..

Enfal olcumu yaziyor mu

5+2 değilmi canım doktor mu 5+4 dedi
Evet canım, bak otomatik hesaplayıcılar yanlış hesaplıyor, bu yıl Şubat 29 çekti. Orda ki 1 günü hesaplamıyorlar. Benim gebelikten önce kullandığım bir takvim uygulaması vardı, regl, yumurtlama vs takip ettiğim, o da sat a göre 5+4 gösteriyor, takvimden gün gün saydığı için.

Sana tamamen katılıyorum Can'ım burası insanı tedirgin eden değil herkesin merak ettiği konuların konuşulması gereken bir platform olmalı Allah herkese hayırlı sorunsuz hamilelikler sağlıklı Mutlu bebişler nasip etsin

İki haftadır ara ara lekem geliyor ilk hamileliğinde de böyle olmuştu daha şimdiden okadar yorgunum ki nasıl bitecek bu hamilelik çok merak ediyorum kızım surekli ilgi bekliyor tepemde ben işten yorgun geliyorum. Dinlenmeye ihtiyacım varken kızımla evle uğraşıyorum. Cok bunaldim.

Pardon canım doğru sen benden önce doğum yapcaksın ben sonra gibi düşündüm bi an oyüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…