2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Dünden bu yana kaç tane minik ayrıldı topic den :110: allah kalanlara yasatmasin bu acıları ama çok üzülüyorum hepsine de :KK43: allah sabır versin bütün kayıp yaşayan arkadaslarma . Soyleyecek kelime bulamıyorum :KK43:
Evet Allah sabır versin.İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıklı şekilde kucağınıza alırız.

Dünden bu yana kaç tane minik ayrıldı topic den :110: allah kalanlara yasatmasin bu acıları ama çok üzülüyorum hepsine de :KK43: allah sabır versin bütün kayıp yaşayan arkadaslarma . Soyleyecek kelime bulamıyorum :KK43:
Amin canim ben de cok uzuluyorum topikten ayrilmanin acisini da iyi bilirim kac kez yasadim... allah kalan yavrularimiza can sagligi akil sagligi mutlu omur nasip etsin... hayirli birer evlat olurlar insallah

Allah geçmiş etsin bir daha yaşatmasın bu acıyı.Dün benim bebeğiminde kalp atışları durdu ve aldılar.Aynı kaderi paylaşıyoruz ve anlamıyorum ne oldu eski kolay hamileliklere.Şimdiki zamanda iğneyle hormon ilaçlarıyla zor tamamlanıyor 9 ay yada tamamlanamıyor.Çok büyük üzüntü içindeyim bu üçüncü kayıbım ve kalp atışları 9.hafta itibariyle durmaya başlıyor.NEDEN?
Malesef aldığımız radyasyon ve yediğimiz gıdalar yüzünden böyle oluyor galiba. Üçüncü kaybınsa genetik inceleme yaptırmanda fayda var. Daha detaylı test yaptır bence en azından soruna göre önlem alınır ve gebeliğin tamamlanması sağlanır

Gunaydin kizlar okula geldim simdi, cocuklar geziye gitmisler 5 ogrenciyle oturuyoruz bu gun dr randevumuz var insan heyecanlaniyor. Biz daha keseyi bile dogru duzgun goremedik ilk cocugumda kalbini 8. Haftada duymustuk simdi 6 hafta bu gun bitiyor yarin 7. Haftaya basliyoruz ne dersiniz duyabilir miyiz? Sanki ilk bebegim oyle heyecanliyim oyle cirpiniyo kalbim...

Günaydın canm ben de adete göre 8 haftalık ama USG göre 6 haftalık kalp atışını duyamadık daha beklememiz mi lazm siz neler yaptınz... Ben bebeğimi dün tam gördm gelişme var sadece kalp atımı yok Dedi haftaya kadar bekle Dedi, haftaya 7 hafta olack inşlh duyulur ama duyulmazsa beklesem mi

Amin canım bende üzülüyorum Allah sabır versinler inşallah hepimizde sağlıklı bebişleri kucağımız alırız

Cnm benim de bugun tam 7 hafta 0 günlük sat a göre ama bugun doktor 7 hafta 2 günlük dedi. Sürekli değişen birsey mi ki bu? Yoksa döllenme ile ilgili birsey mi

İnan canm Bilmiyrm değişr mi ama her USG cihazına göre de değişiyor.. Evet döllenme etkili.

Günaydın canm ben de adete göre 8 haftalık ama USG göre 6 haftalık kalp atışını duyamadık daha beklememiz mi lazm siz neler yaptınz... Ben bebeğimi dün tam gördm gelişme var sadece kalp atımı yok Dedi haftaya kadar bekle Dedi, haftaya 7 hafta olack inşlh duyulur ama duyulmazsa beklesem mi
canım bunu geç döllenme olabilir arkadaşımda öyle oldu doktor bekle diyorsa bekle içini rahat olsun

Kizlar ummu subyan yaptirmak gerekli mi hamilelikte ??
Benim annem bana hamileyken yaptirmis ve bu anneden cocuga gecenn biseymis o yuzden bende yaptirdim zaten bel bacak ve Kasik agrim cok oluyo bunlarda o sebebden oluyomua yani belirtileriymis yaptrdik ve simdi cok rahatim cok sukur

Kızlar özür dileyerek soruyorum. Herkes ilişkiyi kesti mi o_O

Sperm rahmin kasılmasına neden oluyo tehlikeli gibi bi şey okudum doktor bi uyarı yaptı mı bununla ilgili

Eğer lekelenme varsa veya ilişkiden sonra kanama olursa ilişkiye bir süre ara veriliyor. Onun haricinde yasak değil. Hatta 9 aylıkken bile spermler doğumu hızlandıracağı için tam gaz devam :KK49:
kızlar miğdesi bulanmayan var mı aramızda
Geçen hafta hafif bulantım vardı ama bu hafta bişey olmadı çok şükür. Üçüncü aya kadar olması normal ama. Annenin hamileliği nasılsa kızınınki de ona benziyor. Arkadaşlarımla test ettik onayladık

canım bunu geç döllenme olabilir arkadaşımda öyle oldu doktor bekle diyorsa bekle içini rahat olsun

Canm geç döllenme olduğunu düşünmüyrm ama umut ediyrm ben klomen kulndm cnm zamanda çatlamış olması lazm, tek umudum bebeğim geçn haftadan dünkü USG görüntüsüne göre gelişmiş olması doktr %60 ihtimal verdi inşlh duyarım dualarınıza ihtiyacım var..

X